Gönderen Konu: Serdar Gökrem 20-01-2018  (Okunma sayısı 19943 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serdar Gökrem 20-01-2018
« Yanıtla #30 : 21 Şubat 2018, 00:19:04 »
Birşey olmaz artık bu kesin. Fakat bu saçların tamamı tuttuğu anlamı taşımıyor, şok dökülmeden sonra saçların tamamı geri gelmeyecek , kayıplarınız olacaktır
sloocer kardesim eger saclarin hepsi gelmez ise amacim moral bozmak degil ama zaten cok seyrek gorunuyor tamami cikmaz ise bu arkadas ta cok seyrek olur benim sok dokulme sonrasida buna benzer eger ekilenlerin hepsi tutmaz ise vay halimize mevcut saclarim da cikmadi benim eger onlar zarar gorduyse ekimin bir anlami kalmaz o zamn

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 21 Şubat 2018, 00:31:20 »
Birşey olmaz artık bu kesin. Fakat bu saçların tamamı tuttuğu anlamı taşımıyor, şok dökülmeden sonra saçların tamamı geri gelmeyecek , kayıplarınız olacaktır
sloocer kardesim eger saclarin hepsi gelmez ise amacim moral bozmak degil ama zaten cok seyrek gorunuyor tamami cikmaz ise bu arkadas ta cok seyrek olur benim sok dokulme sonrasida buna benzer eger ekilenlerin hepsi tutmaz ise vay halimize mevcut saclarim da cikmadi benim eger onlar zarar gorduyse ekimin bir anlami kalmaz o zamn

Şok dökülme sonrası degil bu kabuk dokumu sonrası... orayı karıştırmamak lazım

Kabuk dökümü sonrası ortaya çıkan görüntü hiç firesiz görüntüdür Ki bana kalır ise ortalama bir ekimde kayıp %15-20 arası...! Yani kabuk dokumu sonrası beklentisi ile 6. Ayı bekliyor olur isen %95 ihtimal ile sonun hüsran olacaktır. Kendi saçlarınızdan ise sadece güçsüz olanlar (1-2 seneye kalmaz kesin gidici olanlar) dan kayıplar verebilirsiniz. Güçsüz bu saçlar  şok dökülmeye ve travmalara direnç gösteremeyip tekrar çıkamaya biliyor

fatcha

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 21 Şubat 2018, 02:13:12 »
yaş kaçtı acaba? kaç yaşında başladı dökülmeniz?
Yaş 40. Saçlar 22-23 yaşımda dökülmeye başlamıştı zaten.  Ne zaman güçlensin diye kazıttıysam saçların yarısı çıkmadı sanki :) 24 yaşımda büyük ölçüde açılmıştı diyebilirim şu andaki kadar N6 seviyesinde olmasa da o zamanlardan da N4 ya da n5 seviyesinde açılmıştı

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 21 Şubat 2018, 12:51:52 »

Mevcut saçın geri çıkmayacağını zaten varsaymanız lazım bence. Bunu çoğu arkadaştan duyuyorum, bilhassa çok açıklığı olanlar daha hassas olduklarından. Bir sene içerisinde mevcut saçlarınız doğal şekilde de dökülebilir zaten. Ekimin zarar vermiş olup olmayacağını hiçbir şekilde bilemezsiniz.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 22 Mart 2018, 04:26:31 »
Hocam iki ay olmak üzere, fotoğraf paylaşır mısınız?

fatcha

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 15 Nisan 2018, 23:17:57 »
Şok dökülme zamanı gösterecek pek birşey olmadığı için paylaşım yapmamıştım.  Şu an bir hafta sonra 3 ay bitmiş olacak.
Hızlı bir şekilde saçlar kendini belli etmeye başladı ama şu an için cılız ve inceler. Zaten saç tellerim mevcutta da ince olduğu için İleride kapatıcı olur mu bilemiyorum.
Oluşan yara kısmında şu çok fazla saç göremiyorum umarım ileride çıkar ama daha çok beni üzen benim pürüzsüz bir kafam vardı, şimdi o bölgelerde deride bir deformasyon mevcut.
Sizce gidişat nasıl? Yorumlarınızı belirtirseniz memnun olurum.

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2018, 11:56:03 »
Hocam çok zor bir ekim yaptırmışsınız iki seans olmasıda size tam bir eziyet olacak.biraz seyrek bir sonuçla sonuçlanacağı aşikar fakat burda önemli olan açık alanı başarılı bir şekilde kamufle etmek.serdar gökremin açık alanlarda başarılı olduğu söyleniyor ama ben buna katılmıyorum çünkü açık alanlarda her kes başarılı.benim gözlemim full kellik olan durumlarda saçlar bir şekilde çıkıyor özellikle bazı kişilerin ekimlerinde yüzde yüze yaklaşıyor bu oran..
Avantajınız doner bölgeye pek zarar vermiyor serdar gökrem.umarım bu ilk ekiminiz güzel neticelenir Merakla takip ediyor olacağım şahsen.

Seyran06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 16 Nisan 2018, 15:59:46 »
Hocam çok zor bir ekim yaptırmışsınız iki seans olmasıda size tam bir eziyet olacak.biraz seyrek bir sonuçla sonuçlanacağı aşikar fakat burda önemli olan açık alanı başarılı bir şekilde kamufle etmek.serdar gökremin açık alanlarda başarılı olduğu söyleniyor ama ben buna katılmıyorum çünkü açık alanlarda her kes başarılı.benim gözlemim full kellik olan durumlarda saçlar bir şekilde çıkıyor özellikle bazı kişilerin ekimlerinde yüzde yüze yaklaşıyor bu oran..
Avantajınız doner bölgeye pek zarar vermiyor serdar gökrem.umarım bu ilk ekiminiz güzel neticelenir Merakla takip ediyor olacağım şahsen.

Herkes başarılı demişsiniz, benim açıklığım da fazla bende Serdar hocaya ektirdim, kim bu tür riskli ekimi kabul eder söylesene, bırak başarılı olmayı ekmeyi dahi göze alacaklarını düşünmüyorum. Ayrıca hocanın manuel alım yapıp az greft sayıları ile kapatıcılık sağlaması başarıdır..

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 16 Nisan 2018, 16:16:43 »
Abi senin kafa şekli falan çok düzgün baktın ki çıkmadı saçlar vurursun 1e gezersin kelkende karizmasın sana saç zaruri değil bence.

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 16 Nisan 2018, 16:26:53 »
Donör iyi toplamış maşallah
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 16 Nisan 2018, 16:55:18 »
Seyran06 her kes başarılı sonuç alıyor demiyorum söylediklerimi yanlış anlamışsın yada ben doğru anlatamadım.açık alanlarda yani çıplak tüy bile olmayan deriye yapılan ekimler genelde tutuyor yani saç çıkma yüzdesi her zaman çok daha yüksek oluyor.bunu bile başaramayanlar yoğunlukta ama serdar gökrem gibi birinin açık alanlarda ektiklerinin çıkması  çok büyük bir başarı değildir çünkü sıradan bir ekimci değil adı üst düzey doktorlar arasında yer alıyor gayet normal yani bana göre çok çok daha iyi olması gerekiyor ama kendi ekim yapmadığı için bunun biraz zor olduğunu düşünüyorum.
Birde kim cesaret edebilir böyle bir ekime demişsin evet haklısın çoğu kişi cesaret edemez çünkü başarısızlıkla neticelenme ihtimali çok yüksek bir ekim ve bence serdar gökreminde cesaret etmemesi gerekiyordu çünkü bu işin üstesinden başarıyla kalkabileceğine hiç inanmıyorum.
Mesela bu ekimi bir zekeriya kul yapsaydı açık alan olduğu için çok daha başarılı olurdu.

Seyran06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 16 Nisan 2018, 18:59:12 »
Seyran06 her kes başarılı sonuç alıyor demiyorum söylediklerimi yanlış anlamışsın yada ben doğru anlatamadım.açık alanlarda yani çıplak tüy bile olmayan deriye yapılan ekimler genelde tutuyor yani saç çıkma yüzdesi her zaman çok daha yüksek oluyor.bunu bile başaramayanlar yoğunlukta ama serdar gökrem gibi birinin açık alanlarda ektiklerinin çıkması  çok büyük bir başarı değildir çünkü sıradan bir ekimci değil adı üst düzey doktorlar arasında yer alıyor gayet normal yani bana göre çok çok daha iyi olması gerekiyor ama kendi ekim yapmadığı için bunun biraz zor olduğunu düşünüyorum.
Birde kim cesaret edebilir böyle bir ekime demişsin evet haklısın çoğu kişi cesaret edemez çünkü başarısızlıkla neticelenme ihtimali çok yüksek bir ekim ve bence serdar gökreminde cesaret etmemesi gerekiyordu çünkü bu işin üstesinden başarıyla kalkabileceğine hiç inanmıyorum.
Mesela bu ekimi bir zekeriya kul yapsaydı açık alan olduğu için çok daha başarılı olurdu.
Ben seni anladim ama sen beni anlamamakta direniyorsun, benim sana soylemek istedigim olay şu; az greft ile donöre zarar vermeden iyi bir kapaticilik sağlamak, arkadaşın ekimi de iki ekim olacak sekilde planlanmis ve iki ekim olmadan surecin basinda olmayacak diyip insanlarin moralini bozuyorsun, bi dur süreç sonuçlansın ondan sonra basarisiz olmuş dersin. Zekeriya Kulun boyle bir ekimi var mi? Varda ben mi bulamadim? Bir de Zekeriya Kulun bu donör ile bu ekimi kabul edecegini hic sanmiyorum bilen arkadaslar da söylesin  Zek bu ekimi kabul eder mi?
Kisaca süreç bence gayet iyi ilerliyor, donör guzel toparlamis ikinci ekimle de guzel bir kapaticilik saglanir.

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 16 Nisan 2018, 22:02:55 »
Ben arkadaşın sonucu kötü olacak demiyorum sonucun vasat olacağını tahmin ediyorum ve ayrıca arka vertekse ikinci seans için gittiğinde ilk ekimini için sıklaştırtırma talep edecek görünen köy klavuz istemez.eken belli alan belli moral bozmak değil maksadım .neden morali bozulsun ki bizler burda gördüğümüzü yazmak için varız pohpohlamakla saç çıkmaz.
Zekeriya kulun bu tarz bir ekimi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=501.0
Bir ara zekeriya kula ektirmeyi düşünüyordum ve bu arkadaşı bulup durumunu sordum sağolsun fotolarını gönderdi.inan bana şu an ekim yaptırdığını anlayamazsın çok sık olmuş saçları.yalnız şunu belirteyim zekeriya kulun ekimlerinide çok beğenmiyorum .sıklaştırma ekimini bana göre çok iyi yapamıyor ama çıplak alanlarda ne ekerse  eksin çıkacağını düşünüyorum.
Fatcha sonuna kadar paylaşımına devam ederse art niyetli yazmadığımı göreceksiniz ben sadece bildiğimi gördüğümü ve emin olduğumu yazıyorum.

saçlı kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 16 Nisan 2018, 22:57:59 »
Ben arkadaşın sonucu kötü olacak demiyorum sonucun vasat olacağını tahmin ediyorum ve ayrıca arka vertekse ikinci seans için gittiğinde ilk ekimini için sıklaştırtırma talep edecek görünen köy klavuz istemez.eken belli alan belli moral bozmak değil maksadım .neden morali bozulsun ki bizler burda gördüğümüzü yazmak için varız pohpohlamakla saç çıkmaz.
Zekeriya kulun bu tarz bir ekimi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=501.0
Bir ara zekeriya kula ektirmeyi düşünüyordum ve bu arkadaşı bulup durumunu sordum sağolsun fotolarını gönderdi.inan bana şu an ekim yaptırdığını anlayamazsın çok sık olmuş saçları.yalnız şunu belirteyim zekeriya kulun ekimlerinide çok beğenmiyorum .sıklaştırma ekimini bana göre çok iyi yapamıyor ama çıplak alanlarda ne ekerse  eksin çıkacağını düşünüyorum.
Fatcha sonuna kadar paylaşımına devam ederse art niyetli yazmadığımı göreceksiniz ben sadece bildiğimi gördüğümü ve emin olduğumu yazıyorum.

"Ben arkadaşın sonucu kötü olacak demiyorum" diyorsun ama net bir şekilde

Alıntı
çoğu kişi cesaret edemez çünkü başarısızlıkla neticelenme ihtimali çok yüksek bir ekim ve bence serdar gökreminde cesaret etmemesi gerekiyordu çünkü bu işin üstesinden başarıyla kalkabileceğine hiç inanmıyorum
demişsin

"neden morali bozulsun ki bizler burda gördüğümüzü yazmak için varız pohpohlamakla saç çıkmaz." diyorsun ama daha ortada gördüğümüz bir şey yok. Şok dökülme bile yeni bitmiş. Müneccimlik yapmamıza gerek yok aynı zamanda negatif yorum yaparak da saç çıkmaz. Böyle bir yola girmiş arkadaşımızın moralini de bozmaya gerek yok bence.

Seyran06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 16 Nisan 2018, 23:04:21 »
Fatcha sonuna kadar paylaşımına devam ederse art niyetli yazmadığımı göreceksiniz ben sadece
bildiğimi gördüğümü ve emin olduğumu yazıyorum.

Kimse kimseyi pohpohlamasın zaten, iki ekim şeklinde planlamanın amacı zaten söylediğin gibidir, sıkılaştırma artı vertex bende de bu şekilde planlandı, Zekeriya hocanın örneğinde 3.000 greft ile tüm kafayı kapatmış, cm2 olarak alan daha küçük. O ekim bile o kadar sık olmasına rağmen sıkılaştırma ister bence. Tek seansta en az 5.000 ve üzeri bir ekim gerekir bizim gibi açık alanı çok olan vakalara, ama tek seferde 5.000 ve üzeri ben donörünün dolayı risk hemde kafada olacak olan kan dolaşımının sağlıklı olamamasından risk. İkiye bölünerek güzel bir planlama olmuş umarım sonuçta güzel olur.

Facebook Twitter Instagram