Gönderen Konu: Kök Hücre Tedavisi? Eylül 2024  (Okunma sayısı 75 defa)

besim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kök Hücre Tedavisi? Eylül 2024
« : 07 Eylül 2024, 23:10:08 »
Merhabalar,

Forum üzerinde arattığımda son dönemlerde kök hücre tedavisi ile ilgili güncel konu bulamadım (belki vardır da ben bulmayı becerememiş olabilirim  :D ), genellikle 2016-2018 yıllarında kök hücre tedavisi yakında gelecek şeklinde konuşmalar buldum hep. konunun özüne dönecek olursam;

İzmir' de Dr. Zafer Ulusan' a saç ekimi için gittiğimde bana; tüy şeklinde çok saçım olduğunu, saç ekiminden önce bunları tedavi ile kurtarıp güçlendirip dökülmesini engelleyip, olan saçlarımı güçlendirip, saç ekim planını ve çizimi ona göre 4-6 ay sonra yapmamızın mantıklı olduğunu söyledi, tedavi olarak proscar veya "kök hücre tedavisini" önderdi. kendisi de kök hücre tedavisi yaptırmış ve maliyetli olduğu için eğer o parayı vermek istemezsen, proscarı kullanarak birkaç ay sonunda değerlendirme yapıp ekimini planlarız dedi. İzmir' de biraz araştırdığımda ortalama 20-30 bin tl arası fiyatı olan bir işlem, 30-40 dakikalık bir operasyon süreci varmış. Soruma gelecek olursak; durum hakkında düşünceleriniz nedir? Kök hücre tedavisi uygulayanlar veya bilgisi olan var mı? Verilen paraya değer mi veya onun yerine proscar kullanmak daha mantıklı olabilir mi? değerli yorumlarınızı bekliyorum.
NOT: Ek olarak saçımın fotoğrafını da ekledim.

Facebook Twitter Instagram