Gönderen Konu: Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye ve analiz rica ediyorum  (Okunma sayısı 170 defa)

bursa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba herkese,

30 yaşındayım, saçlarım 18 yaşımdan itibaren dökülmeye başladı ve yıllar sonra fotoğraflarda gördüğünüz hale geldi. Saç ektirmeyi düşünüyorum ve ektirmeden önce deneyimli arkadaşlardan aşağıdaki konularda tavsiye almak istiyorum.

- Ekime uygun muyum ? Uygunsam kaç greft gerekir?
- Donör bölgeler uygun mu ? Uygunsa nereler donör bölge olabilir ?
- Ekim çizgisi sizce nasıl olmalı ?

Şimdiden vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye ve analiz rica ediyorum
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2024, 14:14:54 »
Hocam görüldüğü üzere bu saça ekim biraz zor. Ama bunu moral bozmak için söylemiyorum tam tersi öncesinde sorulsaydı ekime uygun değilsin denecek olup sonrasında çok iyi sonuçlar alanlar forumda var, the hair Ahmet tosunu bir inceleyin derim

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2024, 20:43:59 »
Önden arkaya doğru 3,4 cm giderek ekim yapılabilir ve sonrasında geri kalan alanlar için bölgesel protez yapılabilir .Bu şekilde yaptırmakta iyi bir seçenek olabilir sanki .Hatta forumda bu şekilde ekim yaptıran bir kaç arkadaş görmüştüm öncesinde. Yalnız ekim yapan kliniğin saç çıkartma yüzdesi çok yüksel olmalı yoksa ekim olan saçlar protezle uyum sağlayamayabilir .

Captain07

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2024, 22:50:27 »
Senin açıklığın benimkinden biraz daha fazla ve neredeyse aynı saç yapısına sahibiz . Senin de saçın ince telli . Sana önerim hangi Ekim merkezine Ekim yaptıracaksan ilk once Ekim yaptırmadan kan tahlili yaptır . B12 D vitamini folik asit demir ve demir bağlama vitaminlerine baktır ve çıkan sonuçları Ekim yeriyle paylaş.  Ekimden önce tedaviye başlanması Senin için + avantaj olacak . Bem dün Ekim yaptırdım ancak ekimden 2 ay önce eksik olan vitaminlerim için vitamin takviyesi aldım ve o şekilde Ekim işlemine girdim . Sanada bunu öneririm

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2024, 01:51:59 »
Kötü bir yere ektirirsen çim adam olur şu görüntünüde ararsın dostum zaten kaliteli çıkaran yerler seni kabul etmeyecektir diye düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2024, 11:46:51 »
Bu açıklık tamamen kapanmaz tamamen kim yapılırsa bu kadar geniş alana dağalacak greftin hiç bir alana faydası olmaz

Çizdiğimin gerisini es geçeceksin

Sadece bu alanda saçın olacak. Yok ben istemiyorum böyle dersende bu işe girme derim

Yaparım süper olur diyen olursada baştan söylüyorum ya pa maz
Global Moderator

bursa16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2024, 20:46:52 »
Yorum ve tavsiyeleri için herkese teşekkür ederim.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2024, 21:13:01 »
Bence ektirme kardeşim dertsiz başına dert alma .Şimdi bulacaksın bir ekim merkezi azda amatör çıkarsa 3000 greft alıp dağıtırlar ön ve tepeye .Sonuç seyrek ve ekim olduğu çok belli olan bir durum olur .Ektirdiğine değmez hatta şu durumunu arayabilirsin.

Facebook Twitter Instagram