Gönderen Konu: Zengin bilginiz ve deneyiminiz.  (Okunma sayısı 160 defa)

Mustafa Cem Budak

• Yeni üye
  • *
Zengin bilginiz ve deneyiminiz.
« : 03 Eylül 2024, 15:38:55 »
Herkese merhaba. uzun zamandır yaklaşık 3 senedir saç ekimini erteliyorum. Aklımda istanbulda ve ankarada 2 klinik var biri asuman hanım diğeri özgür koldaş. Bütçe 50-70 bin arası. Donör bölge gayet iyi ekilecek alan seyrek olsada tam bir açıklık yok tavsiyeler 4.5-5 bin köklerden bahsediyor sorduğum herkes bilgi ve tecrübeleriniz ile yönlendirmelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Mustafa Cem Budak

• Yeni üye
  • *
Ynt: Zengin bilginiz ve deneyiminiz.
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2024, 15:45:13 »
a

Mustafa Cem Budak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2024, 15:45:49 »
2

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2024, 18:21:54 »
Bu özgür koldaş nerden çıktı bilmiyorum ama son zamanlarda forumda adı çok geçiyor En son bir arkadaş ektirdi şimdiden pişman yazdıklarına göre. Fırsatın ve imkanın varsa şahsen tabiki asuman hair derim ama en güzeli kendin araştırıp karar vermen olur .Forumdaki sonuçları biraz irdelemen yeterli olur karar vermek için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2024, 10:52:14 »
asuman hanımı düşününen biri özgür koldaşı neden düşünsün buna anlam veremiyorum
aklımda mercedes almak ya da şahin almak var demek gibi bir şey

alan geniş donör çok güçlü durmuyor bu alan tek ekimle kapanmaz hocam bence 2 saç ekimi planı yapılmalı
Global Moderator

Mustafa Cem Budak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2024, 13:33:05 »
Kim gördüyse donör bölge iyi dedi belki fotoğraftan öyle duruyor olabilir benim araştırmam fiyat performans açısından asuman hanımdır. sizin bu şekilde düzgün iş yapan önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2024, 11:52:53 »
Kim gördüyse donör bölge iyi dedi belki fotoğraftan öyle duruyor olabilir benim araştırmam fiyat performans açısından asuman hanımdır. sizin bu şekilde düzgün iş yapan önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Fiyatına göre
Kaliteli forumda bir çok merkez var

Ama şimdi sen güzel bir yer düşünmüsün neden farklı bir yer söyleyip aklını karıştırayım?

Ha daha iyi bir merkez soruyorsan para artar

Mesala Asmed
Mesala dr bekir bek ankara

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram