Gönderen Konu: Zoretanin , Dutasteride , Minoxidil , Aga e tablet kombosu  (Okunma sayısı 152 defa)

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba.Şu anda zoretanin sabah 10mg , akşam 20mg kullanıyorum. Buna ek olarak her gün 0.5mg avodart alıyorum.Sabah ve akşam olarak 1 adet aga e tablet kullanıyorum . Yurt dışında tanıdıklarım var .Onlardan loniten 2.5mg getirtmeyi düşünüyorum. Lonitenin karaciğerle bir alakası olmadığı için kullanmayı düşünüyorum.Sizce nasıl olur?

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zoretanin , Dutasteride , Minoxidil , Aga e tablet kombosu
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2024, 17:49:19 »
Zoretanin neden kullaniyorsunuz ? Benim bildigim zoretanin roaccutane vs saclari inceltiyor ve dokuyor cokca sahit oldum.

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zoretanin , Dutasteride , Minoxidil , Aga e tablet kombosu
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2024, 14:16:19 »
Zoretanin neden kullaniyorsunuz ? Benim bildigim zoretanin roaccutane vs saclari inceltiyor ve dokuyor cokca sahit oldum.
saç derim çok yağlı

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba.Şu anda zoretanin sabah 10mg , akşam 20mg kullanıyorum. Buna ek olarak her gün 0.5mg avodart alıyorum.Sabah ve akşam olarak 1 adet aga e tablet kullanıyorum . Yurt dışında tanıdıklarım var .Onlardan loniten 2.5mg getirtmeyi düşünüyorum. Lonitenin karaciğerle bir alakası olmadığı için kullanmayı düşünüyorum.Sizce nasıl olur?

Lonitene başladım bir zararı olur mu .Her gün alıyorum

Alper1

• Hero Member
Lonitene başladım bir zararı olur mu .Her gün alıyorum
Açıkçası oral minoksidile her zaman uzak durdum ama alınması gerekiyorsa da en fazla 1.25mg tavsiye edebilirim daha yüksek dozlarda kullanmak tansiyon ilacının dozuna yaklaşıyor.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram