Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 1914 defa)

KOBA

• Full Member
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #75 : 12 Eylül 2024, 23:14:44 »
Ben tüylenmeler görüyorum özellikle ışık ile yakından incelediğimde aşırı şekilde tüylenme var saç çizgimde ayrıca şakak kısmını çektim en zor saç çıkan yer şakak diye biliyorum. (Kısa süreli kullanım bu devam ediyorum)
Böyle atarsan bizde anlarız,şakakları kaldırmış şekilde atman lazım,bide kameran çok kötü ya.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 12 Eylül 2024, 23:36:57 »
Böyle atarsan bizde anlarız,şakakları kaldırmış şekilde atman lazım,bide kameran çok kötü ya.
Telefon ip11 anlamadım niye böyle

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #77 : 13 Eylül 2024, 00:22:37 »
Telefon ip11 anlamadım niye böyle
50 100 k lık telefon kullanıyon, 3310 gibi çekiyor aga

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 13 Eylül 2024, 10:20:22 »
50 100 k lık telefon kullanıyon, 3310 gibi çekiyor aga
Muhtemelen bir ayarı vardır bakıcam

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 13 Eylül 2024, 13:36:07 »
abi valla legit oral min yapiyolar gibi postu takip ettigim kadariyla. biraz daha zaman vericem dut'a. istedigim gibi gitmezse ben de bu eczaneden alicam yurt disinda olmazsam.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 13 Eylül 2024, 14:02:56 »
abi valla legit oral min yapiyolar gibi postu takip ettigim kadariyla. biraz daha zaman vericem dut'a. istedigim gibi gitmezse ben de bu eczaneden alicam yurt disinda olmazsam.
Oral dutas mi kullanıyorsunuz ben beş aydır fin kullanıyorum dutas aldım ama kullanmadim üç günde bir atiyim mi sizce
  • Yaşınız 36

Neyaziyim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #81 : 13 Eylül 2024, 16:05:00 »
Bende 6 aydir fin kullaniyorum 1mg. Sacta artis olmadi ama dokulmeyi tamamina yakin durdurdum Çok kucuk sari tuyler var ve buyumuyorlar. Bugun nur eczanesinden oral minoxil aldim zatrn çok arastiriyodum almak icin bulamiyordum. Sonuçlari burdan yazarim

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #82 : 13 Eylül 2024, 17:01:18 »
Bende 6 aydir fin kullaniyorum 1mg. Sacta artis olmadi ama dokulmeyi tamamina yakin durdurdum Çok kucuk sari tuyler var ve buyumuyorlar. Bugun nur eczanesinden oral minoxil aldim zatrn çok arastiriyodum almak icin bulamiyordum. Sonuçlari burdan yazarim
Hocam başlık açın herkes görsün fotoğraflarla bende merak ediyorum sonuçlar nasıl diye.

Neyaziyim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #83 : 13 Eylül 2024, 18:02:27 »
Maalesef konu yada fotograf atmayacagim gelisme olursa soylerim. Ama oral minoxil hicbir yan etki yapmadi bu konu onemli

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 13 Eylül 2024, 18:39:53 »
Oral dutas mi kullanıyorsunuz ben beş aydır fin kullanıyorum dutas aldım ama kullanmadim üç günde bir atiyim mi sizce
beş ay yeterli bir süre değil 5ar redüktaz için hyperresponder olmadığın sürece. ben 14 ay kullandım ama dökülme azalmadı bile. yavaş yavaş duta geçiyorum (1.5mg). biraz daha beklemenizi öneririm.
yaş ve dökülme tipiniz nedir bu arada?

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 13 Eylül 2024, 18:46:13 »
beş ay yeterli bir süre değil 5ar redüktaz için hyperresponder olmadığın sürece. ben 14 ay kullandım ama dökülme azalmadı bile. yavaş yavaş duta geçiyorum (1.5mg). biraz daha beklemenizi öneririm.

Dökülmem önlerde ufak bir açılma seyrelme var ufak bir ekim yaptıracam zaten yas 36
  • Yaşınız 36

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 13 Eylül 2024, 18:47:17 »

5ar reduktaz ne demek
  • Yaşınız 36

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 13 Eylül 2024, 18:57:19 »
5ar reduktaz ne demek
mispelledim kusura bakma. 5ar = 5 alpha reductase. 5 ar reduktaz degil. fin ve dut gibi ilaclar 5ar inhibitliyor.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 13 Eylül 2024, 19:00:07 »
mispelledim kusura bakma. 5ar = 5 alpha reductase. 5 ar reduktaz degil. fin ve dut gibi ilaclar 5ar inhibitliyor.

Tam anlamadım dediğini bu terimlere hakim değilim bes olacak duta yavaştan geçiyim mi sence üç gün fin bir gün dut olarak mesela
  • Yaşınız 36

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 14 Eylül 2024, 11:37:11 »
Tam anlamadım dediğini bu terimlere hakim değilim bes olacak duta yavaştan geçiyim mi sence üç gün fin bir gün dut olarak mesela
o zaman hic gecmenize gerek yok bence. dokulmeniz agresif degil anladigim kadariyla, 36 yasinda hafif acilma varsa fin yeterli olur diye dusnuyuorum. biraz daha zaman vermeniz lazim bu tarz ilaclara. 1 sene sonra tekrar gozden gecirin.

Facebook Twitter Instagram