Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 2163 defa)

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #60 : 09 Eylül 2024, 23:58:28 »
Hocam topikaller sizi çok yorduysa şunu deneyin hergün dutasteride hergün 1 adet Xpecia,2 günde 1 ketekonazal,bunlarda gayet iyidir.

Ekimden sonra sa dokulme devam etti de birkac sene idare etti ama gecen sene patlak verdi açıklar bir senedir bununla uğraşıyorum cok yoruldum sevdiğim kız da saçımdan dolayi beni terk etti gecen sene psikolojim alt üst oldu strese girdim sonra kasımda saçkıran çıktı heryerimde ama cok şükür bu sene düzeldi

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #61 : 10 Eylül 2024, 01:19:53 »
Ekimden sonra sa dokulme devam etti de birkac sene idare etti ama gecen sene patlak verdi açıklar bir senedir bununla uğraşıyorum cok yoruldum sevdiğim kız da saçımdan dolayi beni terk etti gecen sene psikolojim alt üst oldu strese girdim sonra kasımda saçkıran çıktı heryerimde ama cok şükür bu sene düzeldi
Anneler bacılar hariç diğer kadınlar değersizdir kardeşim bu kadar kafana takma,Dünya da maddi olan şeylere takılan insanlara fazla yaklaşma çok kazık yersin

boldman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #62 : 11 Eylül 2024, 12:17:55 »
Ben de eczanemden  alıp başladım oral minoksile.Zaten gidişatımdan memnunum ama deneyim istedim.Eczanem zaten finasterid minoksil karışım kullandığım için ,gerek yok dedi.Ben de sade finasteride geçtim topikal  olarak..Ağızdan minox…
Hadi bakalım . umarım fırça gibi saçlarım olur

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #63 : 11 Eylül 2024, 13:20:01 »
Ben de eczanemden  alıp başladım oral minoksile.Zaten gidişatımdan memnunum ama deneyim istedim.Eczanem zaten finasterid minoksil karışım kullandığım için ,gerek yok dedi.Ben de sade finasteride geçtim topikal  olarak..Ağızdan minox…
Hangi eczane ?

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 11 Eylül 2024, 13:39:58 »

Bu oral minoxsidili nerden sipariş ediyoruz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #65 : 11 Eylül 2024, 13:44:04 »
Bu oral minoxsidili nerden sipariş ediyoruz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
Cerrahpaşa Nur Eczanesi

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #66 : 11 Eylül 2024, 16:14:02 »
Arkadaşlar cesaretinize hayranım.minox u oral olarak kullanmak hakketen pik noktası herhalde bu isin.trichosol bazda minoxidil ve finansteride optimum seviyede cozunuyor.icine birde %0,03 oranından retionik asit ekletin minox scalpte sülfat forma ulaşıp etkisni katlar.ben şahsen oral minox işine mesafelyim.icinizde minox losyonu benim kadar uzun süredir kullanan yoktur.hatta bu forumda yoktur.bende çok iyi iş gördü.ayni şekilde dutasteride yide oral kullanmak çok sıkıntılı.dutasteride ve minox oral yoldan en son kurşun olarak bir kenarda durmalı.yaptirin 3 ya 1 Dutlu mezo.ayrica xpecia tableti asla tavsiye etmem.kesinlile son çıkanlar hiç bir işe yaramıyor.kullanicaksaniz humanis şirketinin ürettiği minox man tablet kullanın.baya etkili.ama libido azlığı yapıyor soyliyeyim.yani bende yaptı.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 11 Eylül 2024, 17:03:34 »
Arkadaşlar cesaretinize hayranım.minox u oral olarak kullanmak hakketen pik noktası herhalde bu isin.trichosol bazda minoxidil ve finansteride optimum seviyede cozunuyor.icine birde %0,03 oranından retionik asit ekletin minox scalpte sülfat forma ulaşıp etkisni katlar.ben şahsen oral minox işine mesafelyim.icinizde minox losyonu benim kadar uzun süredir kullanan yoktur.hatta bu forumda yoktur.bende çok iyi iş gördü.ayni şekilde dutasteride yide oral kullanmak çok sıkıntılı.dutasteride ve minox oral yoldan en son kurşun olarak bir kenarda durmalı.yaptirin 3 ya 1 Dutlu mezo.ayrica xpecia tableti asla tavsiye etmem.kesinlile son çıkanlar hiç bir işe yaramıyor.kullanicaksaniz humanis şirketinin ürettiği minox man tablet kullanın.baya etkili.ama libido azlığı yapıyor soyliyeyim.yani bende yaptı.
Dutlu mezoterapiyi bende düşünüyorum nerede yaptırdınız acaba ve etkisi nasıl?
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #68 : 12 Eylül 2024, 00:15:47 »
Dutlu mezoterapiyi bende düşünüyorum nerede yaptırdınız acaba ve etkisi nasıl?
buradaki özel bir hastanenin saç ekimi polikliniğinde yaptırıyorum prp+dutasterideli mezo şeklinde.etkisi çok olduğu kanaatindeyim.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 12 Eylül 2024, 02:00:28 »
buradaki özel bir hastanenin saç ekimi polikliniğinde yaptırıyorum prp+dutasterideli mezo şeklinde.etkisi çok olduğu kanaatindeyim.
Hastanenin ve doktorun ismini paylaşabilir misiniz? Özelden de yazabilirsiniz.
  • Yaşınız 22

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 12 Eylül 2024, 15:28:43 »

Orası neresi? Hangi şehir yani?

İstanbulda bir güzellik merkezi gibi biyerle görüştüm ama lazer vs diğer tedavileri birlikte yaparız sadece mezo yapmayız diye direttmişlerdi.

Bana sadece mezoyu yapıp bırakacak bir yer lazım. İstanbulda bilen varsa çok sevinirim.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 12 Eylül 2024, 21:06:23 »
Mehmetçim onu kaliteli bi şekilde çekmeyi başarırsan bizde görebiliriz,kamerayı çok uzaklaştırma.
Önden flaşlı şekilde çektim tüylenmeler belli oluyor, ayrıca saç çizgimdede tüyler siyah siyah çıkmaya başladı daha kaliteli bir fotoğrafta göstereceğim.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 12 Eylül 2024, 21:11:58 »
Önden flaşlı şekilde çektim tüylenmeler belli oluyor, ayrıca saç çizgimdede tüyler siyah siyah çıkmaya başladı daha kaliteli bir fotoğrafta göstereceğim.
Yüzünüzde ödem vs gibi yan etkiler oldu mu?
  • Yaşınız 22

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 12 Eylül 2024, 21:39:53 »
Yüzünüzde ödem vs gibi yan etkiler oldu mu?
Şuana kadar herhangi bir yan etki görmedim açıkçası görürsem bildiririm zaten

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #74 : 12 Eylül 2024, 23:13:30 »
Agam biz anlayamayız öncekiler gibi çekmen lazım

Facebook Twitter Instagram