Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 2177 defa)

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #45 : 09 Eylül 2024, 22:15:32 »
Sende Oral minoksil şov yapar .Yanınada Dut çek günlük çok feci bişi olur.
finas kullanıyorum şimdilik acaba uc günde bir mi alsam dutu diger günler finas yoksa hergun mu biliyorsun dut ağır bir ilaç bir de sey diyecem oral minoxsidil de sprey gibi döküyor mu felaket olur benim için ya tam bilgi Sahibi degilim ondan dedim

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 09 Eylül 2024, 22:18:54 »
bu da gecen senenin fotoğrafı o zaman finas falan kullanmıyordum
  • Yaşınız 36

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 09 Eylül 2024, 22:36:17 »

Kafama yattı benim oral minoxsidil kullansam ne zaman sonuç alırım sizce bir de sizin durumunuzu merak ediyorum ne kullanıyorsunuz saçınızın durumu nedir siz de oral kullanıyor musunuz
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #48 : 09 Eylül 2024, 23:00:30 »
Kafama yattı benim oral minoxsidil kullansam ne zaman sonuç alırım sizce bir de sizin durumunuzu merak ediyorum ne kullanıyorsunuz saçınızın durumu nedir siz de oral kullanıyor musunuz
Ben topical min kullanıyordum,bide dut fin felan haftada 1 dut 6 fin felan ketekonazal bide sonra topical minoksidil çok yordu beni hergün dermaroller felan sıkılınca bıraktım ilaçlardan devam ettim

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #49 : 09 Eylül 2024, 23:02:10 »
Oral minoxun kalbe zarar verdiği yapılan klinik çalışmalarda ortaya kondu. Bu konunun tartışılması bile üzücü. Videoyu izleyin:

https://youtu.be/WP7rYUqET80?si=7Wv7dy7HW2jSuM5d

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 09 Eylül 2024, 23:06:10 »
Ben topical min kullanıyordum,bide dut fin felan haftada 1 dut 6 fin felan ketekonazal bide sonra topical minoksidil çok yordu beni hergün dermaroller felan sıkılınca bıraktım ilaçlardan devam ettim

Oral minoxsidile neden geçmiyorsunuz sonuçlara bakarak mi geçeceksiniz bir de merak ettim saçınızın durumu nedir
  • Yaşınız 36

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 09 Eylül 2024, 23:07:18 »
Oral minoxun kalbe zarar verdiği yapılan klinik çalışmalarda ortaya kondu. Bu konunun tartışılması bile üzücü. Videoyu izleyin:

Sprey olani kullanamam egzama var bende oral minoxsidili Amerika’da kullanan cok redditte oral minoxsidil kullanıyorlar
  • Yaşınız 36

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 09 Eylül 2024, 23:21:24 »
Sprey olani kullanamam egzama var bende oral minoxsidili Amerika’da kullanan cok redditte oral minoxsidil kullanıyorlar
Sorun egzamaysa majistral ile bu sorunu cozebilirsin. Trichosol baz sayesinde propilen glikol(egzamayi tetikleyen madde) içermeyen sıvı minoksidil elde ediliyor.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 09 Eylül 2024, 23:22:43 »
Sorun egzamaysa majistral ile bu sorunu cozebilirsin. Trichosol baz sayesinde propilen glikol(egzamayi tetikleyen madde) içermeyen sıvı minoksidil elde ediliyor.

Sadece egzama sorun degil kullanımı da cok zahmetli
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #54 : 09 Eylül 2024, 23:26:00 »

BU videoyu izledikten sonra hayatta kullanamam artık hay aq ya

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 09 Eylül 2024, 23:27:29 »
BU videoyu izledikten sonra hayatta kullanamam artık hay aq ya

Ne diyor orda İngilizcem yok
  • Yaşınız 36

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #56 : 09 Eylül 2024, 23:37:13 »

Saçınız ekimlik, minoksidil bunu değiştirmeyecek. Yaşınız çoğu kisinin ekim için dilediği yaşlar.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2024, 23:50:13 Gönderen: gonnastaythere »

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #57 : 09 Eylül 2024, 23:50:28 »
Ne diyor orda İngilizcem yok
Diyorki kalbin etrafında sup toplanması meydana gelebilir gibi bişi diyor,o sebeple ani göğüs sıkışması baskı gibi yan etkiler oluşup kalbinize zarar verebilirmiş hatta 0,25 mg lik dozda bile bu yan etkiler görülebilir diyor.Oldukça tehlikeli diyor,bu haircafe denen adam saç dökülmesinde çok bilgili biri bide çılgın bi yanı var o diyorsa kesin doğrudur bu arada onu söyliyim,eleman çok çılgın bi adam,bütün konulara çok hakim,o sebeple benim sna oral min dediğime bakma,mazallah yanlış bişiyler olur değmez yani bi saç için o sebeple sen topikalden devam et,Dutasteride kullanın agalar en kötü kuş gider oral minoksidil işlerine girmeyin çünkü kalp bitince ömür biter mazallah,dut kullanırsanız en fazla kuşunuz ötmez 1 2 ay o sebeple hergün dutasteride denenebilir fakat asla minox denemeyin.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #58 : 09 Eylül 2024, 23:51:18 »
Hocam topikaller sizi çok yorduysa şunu deneyin hergün dutasteride hergün 1 adet Xpecia,2 günde 1 ketekonazal,bunlarda gayet iyidir.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 09 Eylül 2024, 23:54:54 »
Hocam topikaller sizi çok yorduysa şunu deneyin hergün dutasteride hergün 1 adet Xpecia,2 günde 1 ketekonazal,bunlarda gayet iyidir.

Şu an günlük finasterid ve ketokonazol kullanıyorum yarın ekimciye gidecem randevu aldım bir de onlar baksın teşhis konsun daha önce aynı yere ekim yaptırdım sac çizgisi bozuldu diye 2021 senesin o zaman finas falan bilmiyordum bilseydim bu kadar kötü olmazdı belki de işin komik tarafı o zaman da bu siteye üyeydim ama ekim sonuçlarına bakıyordum o zaman
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram