Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 1911 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #16 : 04 Eylül 2024, 11:26:27 »
Aslında 2.5mg aşılmadığı müddetçe bir sıkıntı olmadığı söyleniyor ama FDA'nın onaylamadığı bir şeye yaklaşırken insan ister istemez tereddüt ediyor.
dutasterid de FDA tarafından onaylanmadi.ama muazzam işe yarıyor.ketokonazol de bildiğim kadarıyla FDA onaylı değil ama iş görüyor.sorun bu değil.sorun sağlığı ne ölçüde etkileyecek o onemli
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 04 Eylül 2024, 20:55:25 »
dutasterid de FDA tarafından onaylanmadi.ama muazzam işe yarıyor.ketokonazol de bildiğim kadarıyla FDA onaylı değil ama iş görüyor.sorun bu değil.sorun sağlığı ne ölçüde etkileyecek o onemli
Dutasterid iş görüyor evet ama finasterid aşağı yukarı 30 seneden fazladır kullanılıyor hatta 30 sene kullanan insanlar bile var fakat dutasterid saç için çok eski bir ilaç değil başlangıçta etkisi iyi belki 5 sene güzel bir şekilde iş görecek ama uzun süreli kullanımda bir sorun çıkartacak mı işte o muamma.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 07 Eylül 2024, 10:38:15 »
Bunu başlangıç fotoğrafı kabul et,daha sen başlayalı 10 gün oldu,gelişmeleri hep beraber buradan takip edelim.
Yeni bir güncelleme ben tüylenme artışı görüyorum.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #19 : 07 Eylül 2024, 19:46:20 »
Sol şakakta ilerleme var gibi gözüküyor,bidahakine daha net fotoğraflar atarsan daha iyi anlayabiliriz.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #20 : 08 Eylül 2024, 11:59:56 »
sol taraf iyiye gidiyor gibi.devam et dostum.ara ara fotoğraf atarsan çok iyi olur.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #21 : 09 Eylül 2024, 01:31:18 »
kardeşim sen ilaca başlayalı neredeyse 20 gün olucak dökülmede artış yaşanması gerekiyor ilk aylar böyle bişi yaşadın mı ?

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 09 Eylül 2024, 13:24:43 »
kardeşim sen ilaca başlayalı neredeyse 20 gün olucak dökülmede artış yaşanması gerekiyor ilk aylar böyle bişi yaşadın mı ?
Saçım kısaydı çok dikkat etmedim şuanda günlük max 10 15 tel falan dökülüyordur tahminim

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 09 Eylül 2024, 18:16:08 »
Sol şakakta ilerleme var gibi gözüküyor,bidahakine daha net fotoğraflar atarsan daha iyi anlayabiliriz.
Yeni

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #24 : 09 Eylül 2024, 21:21:19 »
 ilk önce velus kılları  yani küçük kıllar oluşmaya başlar senin attığın resimlerin kalitesi kötü olduğu için malesef biz hiçbirşey anlayamıyoruz.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Eylül 2024, 21:25:29 »
İse yarıyorsa boşuna sac ekimi yaptırmayım hap içmek en kolayı sprey is değil
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #26 : 09 Eylül 2024, 21:37:51 »
İse yarıyorsa boşuna sac ekimi yaptırmayım hap içmek en kolayı sprey is değil
kAFAYI BOZDURCAKLAR BANA oral spirinalakton oral minoksil oral dutasteride bi başlıcam sonra saçlar elvis presley aq

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 09 Eylül 2024, 21:40:38 »
kAFAYI BOZDURCAKLAR BANA oral spirinalakton oral minoksil oral dutasteride bi başlıcam sonra saçlar elvis presley aq

Hocam ne yapacaz bir akıl ver bana da ne diyorsun oral minoksidil işine sprolaktonu içmek için yürek yemek lazım burada içimdengecentramvay adında biri vardı o kullanıyordu
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #28 : 09 Eylül 2024, 21:43:39 »
Hocam ne yapacaz bir akıl ver bana da ne diyorsun oral minoksidil işine sprolaktonu içmek için yürek yemek lazım burada içimdengecentramvay adında biri vardı o kullanıyordu
ahhaha yalnız o transdı dostum sende mi yol değiştiricen yoksa ? Hevesli gözüküyorsun ahahah  ;D ;D ;D

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2024, 21:45:27 »
Kanka valla şöyle diyim 1,25 mg ye ben okeyim nedeni şu sen kafana 10 fıs minoksil sıkınca günde ondada 1 mg minoksidil kanına geçiyor yani,o sebeple tekte kafaya 10 fıs minoksidil sıkmakla,1.25 mg minoksidil kapsül içmek arasında benim için bi fark yok,ama 2,5 mg ve 5 mg lik dozajlar için aynısını söyleyemem

Facebook Twitter Instagram