Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 1495 defa)

KOBA

• Full Member
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #90 : 14 Eylül 2024, 12:23:46 »
Oral minoxil kullanılmaz aga,perikardiyal efüzyon ihtimali var,birde kullanıcılarda şöyle bi geri bildirim var ilacı kullanırken tansiyonları normal ama bıraktıklarında tansiyonları yükseliyorlarmış,erken yaşta tansiyon hastalığı felan olur mazallah gerke yok ya

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 14 Eylül 2024, 15:04:07 »
o zaman hic gecmenize gerek yok bence. dokulmeniz agresif degil anladigim kadariyla, 36 yasinda hafif acilma varsa fin yeterli olur diye dusnuyuorum. biraz daha zaman vermeniz lazim bu tarz ilaclara. 1 sene sonra tekrar gozden gecirin.

Önlere sıkılaştırma ekimi yapacam yakın zamanda bin beş yüz greft gidecek takriben belki de daha az şahin bey öyle dedi yüz yüze görüştük sen ne diyorsun peki
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #92 : 14 Eylül 2024, 16:29:29 »
Önlere sıkılaştırma ekimi yapacam yakın zamanda bin beş yüz greft gidecek takriben belki de daha az şahin bey öyle dedi yüz yüze görüştük sen ne diyorsun peki
2000 2500 greftle beraber saç çizgini az ileriye çektir güzel olur.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 14 Eylül 2024, 18:15:40 »
2000 2500 greftle beraber saç çizgini az ileriye çektir güzel olur.

Üç sene önce ekim yaptırdım ön çizgiyi aşağıya aldım zaten 2150 greft gitti ekilen yerlerde boşluklar oluştu onlar için ekime gidecem aklıma geldi biraz öne mi ceksem diye ama bilmiyorum
  • Yaşınız 36

Neyaziyim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #94 : 14 Eylül 2024, 18:33:05 »
İşin garip kısmı bu oral minoxil ( nur eczanesi) kullanipta iyi sonuç alana rastliyamadim banami denk gelmedi bilemiyorum.

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 15 Eylül 2024, 11:31:28 »
Oral minoxil kullanılmaz aga,perikardiyal efüzyon ihtimali var,birde kullanıcılarda şöyle bi geri bildirim var ilacı kullanırken tansiyonları normal ama bıraktıklarında tansiyonları yükseliyorlarmış,erken yaşta tansiyon hastalığı felan olur mazallah gerke yok ya
bence geçici süre kullanım için en etkili  ilaçlardan. sülfat enzim derdi de yok. kesinlikle katılıyorum dediklerine, artı ve eksileri iyi değerlendirilmeli. ama şöyle bi 6-7 sene 2.5mg gibi düşük bi dozla idare edip yeni bir tedavi yöntemine geçmek mantıksız değil şahsen. en azından gençlik yılları kurtarılabilir, yaşlılıkta çok anormal karşılanmıyor saç dökülmesi.

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 15 Eylül 2024, 11:33:35 »
yani saçınızı bilmiyorum, yorum yapamam. uzun süredir fin de kullanmamışsınız, o yüzden stabil bir aşamada olduğunu düşünmüyorum saç dökülmenizin. biraz daha zaman verip ilaca olan cevabınıza göre ekim yapardım şahsen. tabi ki en iyisi doktorunuza danışın, çoğu yerin de tekrar onlara danışmanız ve para ödemeniz için de uğraştığını unutmayın derim.

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 15 Eylül 2024, 11:34:42 »
İşin garip kısmı bu oral minoxil ( nur eczanesi) kullanipta iyi sonuç alana rastliyamadim banami denk gelmedi bilemiyorum.
tek tük bu forumda var gibi. tam ilerleme fotoğrafı atan ben de görmedim. genelde ilaç çalışırsa insanlar tekrar foruma uğramakla zaman kaybetmek istemiyor.

Neyaziyim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #98 : 15 Eylül 2024, 11:38:18 »
Birde reddit tresless te onbinlerce basarili teravi ornegi var. Turkiyede bu sayi cok az. Acaba turkiyedeki fin ve min işe yaramiyor olabilir mi diye dusunuyor insan. Yada dediginiz gibi basarili sonuc alan ugrasmiyor forumla falan

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 15 Eylül 2024, 12:41:20 »
yani saçınızı bilmiyorum, yorum yapamam. uzun süredir fin de kullanmamışsınız, o yüzden stabil bir aşamada olduğunu düşünmüyorum saç dökülmenizin. biraz daha zaman verip ilaca olan cevabınıza göre ekim yapardım şahsen. tabi ki en iyisi doktorunuza danışın, çoğu yerin de tekrar onlara danışmanız ve para ödemeniz için de uğraştığını unutmayın derim.

Hocam 24 Eylül’de tam bes ay olacak dökülme stabil hale geldi
  • Yaşınız 36

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 15 Eylül 2024, 13:02:52 »
Hocam 24 Eylül’de tam bes ay olacak dökülme stabil hale geldi
o zaman hayirli ugurlu olsun. 

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #101 : 15 Eylül 2024, 22:39:34 »
Mehmet gelişme var mı neredeyse 1 aya yaklaşıyorsun yakın çekimli foto bekliyoruz .

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 15 Eylül 2024, 22:46:22 »
Mehmet gelişme var mı neredeyse 1 aya yaklaşıyorsun yakın çekimli foto bekliyoruz .
Hocam öncelikle şunu belirteyim saç çizgimde kesinlikle bir tüylenme var emin oldum hatta sarıdan siyaha dönen kıllarda mevcut.

you

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 17 Eylül 2024, 16:04:16 »
Hocam öncelikle şunu belirteyim saç çizgimde kesinlikle bir tüylenme var emin oldum hatta sarıdan siyaha dönen kıllarda mevcut.
gelisme var gibi bence

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 17 Eylül 2024, 16:24:55 »
gelisme var gibi bence
Kesinlikler var biraz daha zaman geçsin anlarsınız ben farkındayım

Facebook Twitter Instagram