Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 5513 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #195 : 13 Ekim 2024, 13:04:29 »
Aga valla 0.5 MG dutasteride + 1.25 mg oral minin çok bişi yapıcağını zannetmiyorum bunlar çok mini dozajlar.Zaten losyonla ya da farklı şeylerle uğraşacak vaktimde yok o sebeple 2 dakkada gece yatmadan bunların ikisini yutmak bana daha mantıklı geliyor.

Oral minoxidil de  birşey olmaz bence de. Prostat hastası ne alıyorsa, sen de onu alıyorsun.  Minnoş, minnak, tontiş bir doz değil.  Ebeninkini tersten görmen için gayet yeterli.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 13 Ekim 2024, 14:57:45 »
güncelleme var mı Mehmet ?
İlk fotoğrafta maviyle işaretli olan yerdeki kıllanmaya bakın ve şakaklar 1 2 ay içinde komple kapanacak gibi

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #197 : 13 Ekim 2024, 15:15:40 »
İlk fotoğrafta maviyle işaretli olan yerdeki kıllanmaya bakın ve şakaklar 1 2 ay içinde komple kapanacak gibi
Shedding süreci yaşadınız mı yani ilk 1-2 ay görülen dökülmeler.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 13 Ekim 2024, 15:35:11 »
Shedding süreci yaşadınız mı yani ilk 1-2 ay görülen dökülmeler.
Çok hatırlamıyorum saçlarım çok kısaydı o zaman

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #199 : 13 Ekim 2024, 23:52:39 »
Oral minoxidil de  birşey olmaz bence de. Prostat hastası ne alıyorsa, sen de onu alıyorsun.  Minnoş, minnak, tontiş bir doz değil.  Ebeninkini tersten görmen için gayet yeterli.
Libidom sertleşmem hala normal bir insana göre üst seviyelerde,sizin testo zayıfsa benim suçum ne ?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #200 : 13 Ekim 2024, 23:57:01 »
Libidom sertleşmem hala normal bir insana göre üst seviyelerde,sizin testo zayıfsa benim suçum ne ?

Lan bişey diyemiyorum artık ya. Şu yazdığımdan çükünün düşmesi temennisinde bulunmuşum gibi nasıl anlayabiliyorsun ya. Ne yazmayı ne okumayı biliyorsunuz aq.
Birkaç mesaj  geriye gitsek neler demişsin dönüp kullammaya başlamışsın. Çok değişik çocuksun vesselam.
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2024, 00:07:32 Gönderen: Lauri »

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #201 : 14 Ekim 2024, 00:07:54 »

Lan bişey diyemiyorum artık ya. Şu yazdığımdan çükünün düşmesi temennisinde bulunmuşum gibi nasıl anlayabiliyorsun ya. Ne yazmayı ne okumayı biliyorsunuz aq.
Birkaç mesaj  geriye gitsek neler demişsin dönüp kullammaya başlamışsın. Çok değişik çocuksun vesselam.
Ne demek istiyosan açıklayıcı bi şekilde yaz neyi kastetmek istiyorsun ki onu anlamıyorum.Ebeninkini tesrsten görmen gayet yeterli diyosun,senin uslubunla sana cevap verdiğim zaman beni çocuk olmakla suçluyosun hakketen çok garipsin birader.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #202 : 14 Ekim 2024, 00:10:28 »
Burda kastetmek istediğin Dutasteride in Karaciğer yağlanmasına yol açtığı ve kolesterol değerlerini yükseltmesi ya da hemoglobin a1c yi yükseltmesi ni mi kastediyosun.

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #203 : 14 Ekim 2024, 00:11:07 »
Konuyu kirletmeyelim lütfen. Gelecekte okuyacak insanlar için gereksiz tartışmalar. Kisisel tartismanizi özelde yapın

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #204 : 14 Ekim 2024, 00:13:01 »
Konuyu kirletmeyelim lütfen. Gelecekte okuyacak insanlar için gereksiz tartışmalar.
Yaw agam adam üstü kapalı yan etki görürsün demeye getiriyor,fakat ne yan etki göreceğimi söylemiyor ben ona kıl oluyorum

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 14 Ekim 2024, 00:13:34 »
Güncelleme: bugün shedding vs varmı kontrol etmek için elimi ıslatıp saçıma sürterek kıl toplamaya çalıştım ve ince telli kıllar 5er 10ar elime geliyor. Finasterid veya oral minoxidil hangisinden kaynaklı bilemem.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #206 : 14 Ekim 2024, 00:16:48 »
Bak Velus gelişimi var şakakta bunu kastediyordum işte

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #207 : 14 Ekim 2024, 00:17:53 »
Güncelleme: bugün shedding vs varmı kontrol etmek için elimi ıslatıp saçıma sürterek kıl toplamaya çalıştım ve ince telli kıllar 5er 10ar elime geliyor. Finasterid veya oral minoxidil hangisinden kaynaklı bilemem.
Faz süreleri değişen saçlar zamanla faz süreleri değişe değişe normal saç döngüsüne geri dönerler.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #208 : 14 Ekim 2024, 00:18:51 »
Ben oral dut oral min kullanalı yaklaşık olarak 8 gün oluyor hala shedding başlamadı mesela.Senin yaşın genç sen benden daha hızlı tepki veriyon demekki.Aslında bu şunla ilgili saç fölikülünün ne zaman tam anlamıyla kalıcı uyku evresine geçmesiyle alakalı minox genelde en fazla 2 yıl önceki saçları çıkarır diyorlardı redditte sanırım bunla alakalı

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #209 : 14 Ekim 2024, 11:02:41 »
Yahu dostum neyse oral minoxidil konusunu farklı yerlere saptırıyoruz böyle laf lafı açıyor.

Eski mesajlarına baktım, yine bu eczane minoxidili başlığı altına nolursunuz buradan uzak durundan tut, dutasterid kullandım mememden sıvı geldi gibi mesajlar gördüm. Galiba ben halüsinasyon görüyorum.

Tedavinde başarılar dilerim. Umarım istediğin gibi olur.

Facebook Twitter Instagram