Gönderen Konu: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)  (Okunma sayısı 1281 defa)

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben tüylenmeler görüyorum özellikle ışık ile yakından incelediğimde aşırı şekilde tüylenme var saç çizgimde ayrıca şakak kısmını çektim en zor saç çıkan yer şakak diye biliyorum. (Kısa süreli kullanım bu devam ediyorum)

Conor Mcgregor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Oral minoxidil güncelleme (Cerrahpaşa nur eczanesi)
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2024, 13:20:11 »
Ben tüylenmeler görüyorum özellikle ışık ile yakından incelediğimde aşırı şekilde tüylenme var saç çizgimde ayrıca şakak kısmını çektim en zor saç çıkan yer şakak diye biliyorum. (Kısa süreli kullanım bu devam ediyorum)

fiyatı ne kadar ve kaç tablet

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2024, 13:33:24 »

fiyatı ne kadar ve kaç tablet
400tl 100kapsül 1.25mg aldım ben 2.5mgliği 100tl fark ediyor

KOBA

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2024, 17:02:28 »
Bunu başlangıç fotoğrafı kabul et,daha sen başlayalı 10 gün oldu,gelişmeleri hep beraber buradan takip edelim.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2024, 17:33:13 »
400tl 100kapsül 1.25mg aldım ben 2.5mgliği 100tl fark ediyor

Topikal minoxsidilden farkı kullanım kolaylığı fakat topikal gibi önce döküp sonra cikarma olayı falan aynı ki işliyor yoksa direkt sac mi çıkarıyor kullanım kolaylığı dışında bir farkı var ki
  • Yaşınız 36

KOBA

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2024, 18:23:51 »
Forumda uzun zamandır oral minox konusu dönüyordu fakat kimse herhangi bir paylaşım yapmamıştı bu arkadaşta işe yararsa gerçekten oldukça fazla kişiye örnek olucaktır bu gönderi,en azından Nur eczanesinden güvenle kapsül sipariş edilebiliniyor olucak eğer başarılı gelişmeler görülürse,işe yaramassa Nur Eczanesi bir daha bu forumda barınamaz.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2024, 18:30:06 »
Bunu başlangıç fotoğrafı kabul et,daha sen başlayalı 10 gün oldu,gelişmeleri hep beraber buradan takip edelim.
Tamam her hafta paylaşim yapıcam fotoğraflar ekliyicem

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2024, 18:30:45 »
Bu arada ilk 2 fotoğraf kullanmaya başlamadan önce son 2 10günün sonunda

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2024, 19:22:06 »
Ek olarak majistral kullandığını da belirtmen lazim

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2024, 19:46:31 »
Ek olarak majistral kullandığını da belirtmen lazim
Şuan kullanmayı bıraktım majistral oral minoxiidil in etkisini merak ettiğim için sadece oral min ve finasterid kullaniyorum

KOBA

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2024, 21:07:03 »
Şuan kullanmayı bıraktım majistral oral minoxiidil in etkisini merak ettiğim için sadece oral min ve finasterid kullaniyorum
Majistral losyon kullanma bırak oral min ile fin işe yarıyor mu hep beraber görelim sadece 100 gün tamamla hep beraber işe yarıyor mu görelim.İşe yarıyorsa eğer forumdaki diğer arkadaşlarda yönelirler senin sayende,diğer insanlarada güzel bir örnek olursun.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2024, 22:25:03 »
Majistral losyon kullanma bırak oral min ile fin işe yarıyor mu hep beraber görelim sadece 100 gün tamamla hep beraber işe yarıyor mu görelim.İşe yarıyorsa eğer forumdaki diğer arkadaşlarda yönelirler senin sayende,diğer insanlarada güzel bir örnek olursun.
Öyle yapıyorum şuan

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #12 : 04 Eylül 2024, 00:59:13 »
Dostum saç dökülmesi insanın psikolojisini alt üst ediyor.insan deli gibi çare arıyor her gördüğüne atlıyor .seni anliyabiliyorum.insallah istediğin gibi olur.ben gelişim olacağına kesinlikle inanıyorum.ama ben oral minox işine mesafeliyim.insallah bir sıkıntı olmaz
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Eylül 2024, 05:00:02 »
Dostum saç dökülmesi insanın psikolojisini alt üst ediyor.insan deli gibi çare arıyor her gördüğüne atlıyor .seni anliyabiliyorum.insallah istediğin gibi olur.ben gelişim olacağına kesinlikle inanıyorum.ama ben oral minox işine mesafeliyim.insallah bir sıkıntı olmaz
Aslında 2.5mg aşılmadığı müddetçe bir sıkıntı olmadığı söyleniyor ama FDA'nın onaylamadığı bir şeye yaklaşırken insan ister istemez tereddüt ediyor.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Eylül 2024, 08:44:03 »
Teşekkürler sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Facebook Twitter Instagram