Gönderen Konu: MedOfTurkey Saç Ekimi  (Okunma sayısı 108 defa)

Sami Ayyıldız

• Yeni üye
  • *
MedOfTurkey Saç Ekimi
« : 01 Eylül 2024, 11:01:41 »
Benim dayım ekim yaptırdı medofturkey diye bir saç ekim firmasına. O kadar gençleşti değişti ki adam trafik polisleri yüzünden ehliyetini değiştirmek zorunda kaldı. Bende aynı yere 2 ay sonra ektireceğim. Yer hakkında bilgi isteyen olursa yardımcı olabilirim. Dayımın fotoğraflarını da ekliyorum farkı sizde görün

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MedOfTurkey Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2024, 16:49:14 »
Reklamlar.

Tolgaatr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2024, 23:28:09 »
Komik

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Eylül 2024, 23:46:04 »
İnanır mısınız benim de dayım aynı yerde doğum yaptı hocam. Her türlü hizmetleri mevcut çok tavsiye ederim :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2024, 03:47:23 »
şimdi ben mesala bu konuyu silicem ya :) adamlar önce benim yazdıklarımın resimlerini alıyor sonra konunun :)))  ( belki bu arkadaş yapmaz da genelde başıma gelenden bahsediyorum)

sonra başka mecralarda aynen şu şekilde başlıyorlar yazmaya  :)

ben konu açtım Hintell reklam diyip konuyu sildi başka merkezleri övüyor para alıyor :))

aynen bu şekilde ..  bunlar öyle sırtlanlar..

neyse şimdi gelelim detaylara arkadaşlar gördüğünüz üzere bu konu reklam  reklam ne demek sahte demek kısaca siz bu ekim merkezine giderseniz böyle bir sonuç olmayacak mağdur olmanız da yüksek... o yüzden bu  merkezi araştıranlar için bu konuyu silmeyeceğim aramalarda denk gelir görür vaz geçer ve forumda düzgün bir yer araştırıp güzel bir merkeze saç ektirir diye...

kaliteli saç ekim merkezlerinin yalanla dolanla işi yoktur olumsuz sonucu da kaliteli sonucu da forumda paylaşılır... o yüzden dostlar araştırın forumda günlerce aylarca paranıza göre sizin için en doğru yerlere gidip bu işlemi yapın.. bakın masala bu reklamı yapan vatandaş ulan daha reklam yapmak dan haberleri yok :) çocuk kanmaz buna bunu yapan bu zekaya sahip kişi siz ce saç ekebilir mi ? böyle düşünün :)))  merkez bile bana hak verecektir :) doğru yaa biz nasıl ileri zekaya sahibiz diyecektir... adam bizim yaptığımız reklamdan faydalanıp insanları daha kaliteli merkezlere yönlendirdi zeka budur işte diyecektir :)))

dimi MedOfTurkey Saç Ekimi :)

« Son Düzenleme: 02 Eylül 2024, 03:56:54 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2024, 03:58:55 »
benim halamın oğlu da burada mağdur oldu çok memnunuz mutluyuz ailecek tavsiye ederiz :))

Facebook Twitter Instagram