Gönderen Konu: Ekim yerleri bilmecesi  (Okunma sayısı 105 defa)

nedirbusac

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yerleri bilmecesi
« : 30 Ağustos 2024, 20:20:15 »
Arkadaşlar selamlar.

Bir süredir forumdaki yazıları elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Saç ekimi için yer araştırmak olduk.a kafa karışıklığı üreten bir süreç.

Asmed kesinlikle düşünmüyorum. Serkan Aygin'da şikayet sayısı (şikayet var gibi yerlerde) bana göre fazla. O yüzden onu da düşünmüyorum.

Şu anda kafamda 3 yer var. Asuman hair, Emrah Cinik ve Now Hairtime.

• Now hairtime bildiğiniz üzere Melik Yağmur tarafından monitör ediliyor. Kendisi doktor değil.
  • Emrah Cinik aslında doktor ama branşı psikoloji
  • Asuman Akgül de doktor. Ancak onun branşını bulamadım.

Şöyle bir kaç sorum olacak;
  • Saç ekimini monitör edecek uzmanın, doktor olması ne denli etkili? Ya da gerekli mi?
  • Düzgün bir ön çizgi için, sizin gözleminize göre Safir FUE ile DHI birlikte mi yapılmalı?
  • Asuman Hair aslında eski ve tecrubeli bir yer. Ya da ben karıştırıyorum. Böyle bir yerin, Google yorum sayısı çok düşük? Bu işte bir iş var mıdır?
  • Now hairtime'da ön hatta dolgunluk çok güzel (en azından reklamlarda) ama çizgi hep şapka gibi. Sizin bildiğiniz bunun bir nedeni var mıdır?

Konuyu yanlış yere açtıysam taşıyabilirim. Okuduğunuz için teşekkürler. Herkese sürecinde başarılar :)

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Ekim yerleri bilmecesi
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2024, 21:18:50 »
Merhaba dostum bnde ikinci ekimi yaptıracağım asuman hanımı düşünüyorum kendisi hemşire bildiğim kadarıyla ve  forumdan incelediğim kadarıyla az greftle güzel sonuçlar çıkarıyor emrah cinik i hiç duymadım ve burdada sonuçlarını görmedim diğer ekim yerini de hiç duymadım bnce asmed düşünmüyorsan istanbul için asuman hair diyebilirim. Yine araştır fotolarını paylaşabilirsen deneyimli arkadaşlar daha iyi yorum yaparlar diye düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2024, 20:44:57 »
asuman hanım tabiki bu saydıkların arasında ama saç tipini dökülme tipini de görelim uygun musun asuman hanıma görmem gerek
belki başka merkeze daha uygunsun görmeden öneri vermek doğru değil
Global Moderator

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2024, 20:47:04 »
Hintell bnde fotolu konu açmıştım ekim yeri için ona da bakıp değerlendirebilir misin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2024, 20:47:49 »
linki buraya eklermisin
Global Moderator

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2024, 20:54:13 »
dopnör güzel ama kendi saçların çok incelmiş yani dökülme devam ediyor dht güçlü genel seyrelme var iki ekim düşünmen gerekli
asuman hanım doğru kişi senin için
Global Moderator

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2024, 20:57:29 »
Dönörü zayıf buldu asmed ve bekir bek şu an dökülmem yok evet saçlarım zayıfladı onun içinde 3 aydır fin kullanıyorum asuman hanımı düşünüyorum teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2024, 21:01:02 »
Dönörü zayıf buldu asmed ve bekir bek şu an dökülmem yok evet saçlarım zayıfladı onun içinde 3 aydır fin kullanıyorum asuman hanımı düşünüyorum teşekkür ederim

bekir bek de idiyidir onlar görüştüysen onu da söliyim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram