Gönderen Konu: saçım dökülüyor mu anlayamıyorum yardımcı olur musunuz?  (Okunma sayısı 125 defa)

ardagzr

• Yeni üye
  • *
merhabalar 6 7 gün önce başladığını tahmin ettiğim çok fazla saçım dökülmeye başladı 18'e yeni girdim hiç bu yaşıma kadar odamda saç ve yastığımda saç bulmazdım elimi saçıma atıyorum saç geliyordu bioxcin aldım biraz daha azaldı ama çok korkuyorum kel kalacağım diye fotoğraf paylaşıyorum lütfen bilgilendirin

Adem Temizkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: saçım dökülüyor mu anlayamıyorum yardımcı olur musunuz?
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2024, 22:08:14 »
Hocam ön tarafınızda durum nasıl dökülme varmı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saçım dökülüyor mu anlayamıyorum yardımcı olur musunuz?
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2024, 20:35:32 »
çok hafif normal durum saçların güzel istersen xpecia kullan
xpecia hakkında bilgise vereyim sana

Xpecia, saç dökülmesine karşı kullanılan bir takviye olup, hem erkekler hem de kadınlar için formüle edilmiş versiyonları mevcuttur. İçeriğinde saç sağlığını destekleyen çeşitli vitaminler, mineraller ve bitkisel bileşenler bulunur. İşte Xpecia’nın genel içeriği:

Xpecia Erkekler İçin İçerik:

1.   Saw Palmetto Ekstraktı: DHT seviyelerini düşürmeye yardımcı olur.
   2.   Biotin (B7 Vitamini): Saç köklerinin güçlenmesini sağlar.
   3.   Çinko: Saç dökülmesini önlemeye ve saçın sağlıklı uzamasına yardımcı olur.
   4.   L-Cystine: Keratin üretimine destek olarak saçın yapısını güçlendirir.
   5.   Folik Asit: Saç foliküllerinin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
   6.   B Vitamini Kompleksi (B1, B2, B6): Saç hücrelerinin metabolizmasını destekler.
   7.   Demir: Saç köklerine oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerini destekler.

Xpecia Kadınlar İçin İçerik:

Kadınlar için olan formül, erkeklerinkine benzer içeriklere sahiptir ancak hormonal etkiler ve kadınların ihtiyaçlarına göre optimize edilmiştir. Ek olarak içeriğinde isoflavonlar (bitkisel östrojenler) bulunabilir.

Xpecia, genellikle saç dökülmesini azaltmak, saçın yeniden çıkmasını desteklemek ve saçın kalitesini artırmak amacıyla kullanılır. Ancak, bu tür takviyelerin etkili olabilmesi için düzenli kullanım önemlidir ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir.

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram