Gönderen Konu: Saç Ekimi Konya Transplus  (Okunma sayısı 129 defa)

Aliya

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Konya
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2024, 19:33:42 »
33. gün

Aliya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2024, 19:34:19 »
Herkes yaşamıştır ama endişeliyim saçlar çıkana kadar endişeminde geçeceğini zannetmiyorum

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2024, 23:57:07 »
hayırlı olsun . ekim merkezinin adını başlığa yazarsanız bence konunuza daha çok yorum gelir.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2024, 00:41:15 »
Saç ekimi sonucunuz umarım güzel olur Ön çizginiz pek estetik görünmüyor biraz daha oturaklı oval ve estetik olabilirdı ama kötü de değil tabi sıklık güzel duruyor umarım saç yönleride güzeldir

Saç ekimi konya yazmışsınız merkezin adı mı konya ? Eğer değil ise konumuzu admin siler merkezin adımı başlığa tam olarak yazmalısınız

Umarım sizi mutlu edecek bir saç ekimi sonucuna kavuşursunuz

Aliya

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Konya Transplus
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2024, 02:33:16 »
Teşekkürler düzelttim ancak bende çeşitli anormallikler oldu o yüzden korkuyorum şahsen
Mesela 5. gün kabuklar döküldü( herhangi bi saç ve kök dökülmesi olmadı)

15 günden sonra şok dökülmesi başladı şu an bitti dökülme falan değişik bi hızlı gitti süreç

Aliya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2024, 02:38:41 »
Ayrıca aşırı bi sorunum yoktu ön taraf seyrekti o yüzden çok sıklığa önem veermiyorum ama tabi ki doğal görünmesi ve en azından yüzde 70 başarı sağlanması gerekiyor yüzde 100 beklemiyorum zaten. 70 yeterli benim için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2024, 12:42:07 »
5 günde kabukların dökülmesi aceleci bir davranış olmuş kendiliğinden dökülmediyse
Merkez zorlayıp döktüyse iyi bir şey değil

Ön çizgiyi özenmeden gelişi güzel bilinçsizce yapmışlar teferans noktalarından bir haber
Hayırlısı bakalım umarım güzel sonuç alırsınız ama
Saç ekiminde kaliteli merkez önemli hayatınız boyunca kafanızda olacak geleceğinizi ve dış görünüşünüzü emanet edeceğiniz bir işlem için bu ekim çok iyi bir ekim değil. Daha iyi bir saç ekimi yaptırma şansını olanlar iyi araştırsın.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram