Gönderen Konu: DHI Yöntemi Saç Ekimi Hk  (Okunma sayısı 192 defa)

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
DHI Yöntemi Saç Ekimi Hk
« : 28 Ağustos 2024, 10:23:53 »
Bu yöntem yeni kullanılmaya başlandığında bi seansta en fazla 3,000 civarı greftler ekilirken şimdilerde 5,500 greftler bile duyuyoruz. Bu mümkün müdür acaba ?
Tek handikabı bir seansta daha az greft ekilmesiydi artık o da dezavantaj olmaktan çıkmış görünüyor.

Bu yöntemin diğer yöntemlere göre bariz üstünlüğü var sonuçlarda . Hem saç ekilen derinin çok yıpranmamasından dolayı derinin daha çabuk iyileşmesi , hem kanal açımında mevcut saçlara verilen zararın bu yöntemle zarar verilmemesi , hem de daha doğal ve daha sık bir ekim yapılabilmesi oldukça avantajlı bir durum değil mi ?

Ama halen bu yönteme geçmeyen ekim merkezleri var az da olsa.
Acaba neden geçmiyorlar ve safir fue yönteminde ısrar ediyorlar. Eski yöntemi daha mı etkili/verimli buluyorlar yoksa kendilerini geliştirmek çağa ayak uydurmak mı istemiyorlar?

Hangi merkez hangi ekim yöntemini kullanıyor acaba ?
Bilen arkadaşlar yazabilir mi ?

(Yöntem önemli değil önemli olan ekip vs. gibi yorumları arka plana atarak soruyorum)

Batu90

• Yeni üye
  • *
Ynt: DHI Yöntemi Saç Ekimi Hk
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2024, 10:56:19 »
Yanlişin var Asuman Hair mesela sadece saphir fue kullanıyor. Benim araştırmalarım sonucu kullanılan yöntem önemli değil, ekim yerinin kalitesi önemli. DHİ ye bende daha sıcak bakıyordum ama artık önem vermiyorum. Bilmem başka arkadaşlar ne der burda?

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2024, 14:08:05 »
Yanlişin var Asuman Hair mesela sadece saphir fue kullanıyor. Benim araştırmalarım sonucu kullanılan yöntem önemli değil, ekim yerinin kalitesi önemli. DHİ ye bende daha sıcak bakıyordum ama artık önem vermiyorum. Bilmem başka arkadaşlar ne der burda?
Asuman hair düzelttim hocam.Teşk.

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2024, 15:10:28 »
Bekir Bek ve Asmed de DHI kullanmıyor bilginize.

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2024, 15:21:28 »
Bekir Bek ve Asmed de DHI kullanmıyor bilginize.

Bilgi için teşekkür ederim.

"Hangi merkez hangi yöntemi kullanıyor " olarak sorumu değiştirdim.

Bu şekilde daha sağlıklı olacak sanırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2024, 22:13:08 »
dhı ya da slit fark etmez önemli olan saç ekimini güzel yapan merkez saç ekimini teknik yapmaz başarılı insanlar yapar her teknik başarılı değildir o tekniği kimin kullandığı önemlidir
merdiven altı merkezlerde dhı yapıyor sonuç olarak
Global Moderator

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2024, 22:33:13 »
dhı ya da slit fark etmez önemli olan saç ekimini güzel yapan merkez saç ekimini teknik yapmaz başarılı insanlar yapar her teknik başarılı değildir o tekniği kimin kullandığı önemlidir
merdiven altı merkezlerde dhı yapıyor sonuç olarak

hocam müsade edersen bu konu hakkında sana danişmak istiyorum, safir fue nin dhi ye göre mevcut saclara zarar verme olayı nedir? Bende cok kararsızım kafam gidip geliyor

Facebook Twitter Instagram