Gönderen Konu: Sac ekimi öncesi resimli analiz ve eylüyde ekim  (Okunma sayısı 263 defa)

Batu90

• Yeni üye
  • *
Sac ekimi öncesi resimli analiz ve eylüyde ekim
« : 27 Ağustos 2024, 13:02:15 »
Merhaba arkadaslar,

bir senedir arastiriyorum ekim hakkinda herseyi, forum sayesinde baya bi bilgi edindim, emegi gecen herkese cok tesekkür ederim. Iyiki varsiniz.

Ekimi önümüzdeki ay eylül de yaptiracagim sonunda, süreci de baskalarina yardimci olmak icin forumda paylasacagim insallah.  Yaşım şu an 34. Bircok klinikle görüstüm simdiye kadar, serkan aygin, asuman hair, kinyas, cosmedica ve birkac yer daha. Hepsi iyi bir sonuc elde edeceklerini belirtti. Forumu arastirdiktan sonra cogunu eledim. Su an favorim Asuman Hanim, güncel Fiyat 115.000 TL (27.8). Nihayi karari vermeden önce size danismak istedim. Mevcut Fotolarimi buraya birakiyorum, bir uzun halini vede sacların kısa halini. Bu kafayi nasil degerlendirirsiniz? Fiyat olarak 4000-5000 Euro ya kadar cikabilirim. Veya baska uygun ekim yeri mi önerirsiniz? Bu ekim yeri secmek gibi stresli birsey yok gercekten. Yorumlarınız icin minnetar olurum

Batu90

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac ekimi öncesi resimli analiz ve eylüyde ekim
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2024, 13:09:37 »
.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2024, 18:10:56 »
Bütçeni ayarlayabilirsen dilek çakır çok temiz iş cikariyo mavi çizgiyi güzel çekiyo sıklık olarak saydığın merkezlerden çok önde
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2024, 20:12:04 »
Asuman Hanım 115bin TL mi olmuş?
Bu nedir arkadaş daha yeni 85 bindi?

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2024, 20:21:50 »
Asuman Hanım 115bin TL mi olmuş?
Bu nedir arkadaş daha yeni 85 bindi?

Evet daha bugün tekrar görüşdüm. Güncelleme geldi dedi 115.000TL. Yurtdışından olduğumdan da değişik fiyatlamdırma olabilir

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2024, 20:32:24 »
Evet daha bugün tekrar görüşdüm. Güncelleme geldi dedi 115.000TL. Yurtdışından olduğumdan da değişik fiyatlamdırma olabilir

Sanırım yurt dışında olmanızdan olabilir yoksa birden fiyatin bu kadar yükselmesi bana biraz fazla geldi.

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2024, 20:52:33 »
Sanırım yurt dışında olmanızdan olabilir yoksa birden fiyatin bu kadar yükselmesi bana biraz fazla geldi.

Muhtemelen öyledir. Asuman Hair hakkında düşünceleriniz nedir?

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2024, 20:57:15 »
Muhtemelen öyledir. Asuman Hair hakkında düşünceleriniz nedir?

Çok başarılı takip ettiğim kadarıyla ben de ektirirsem aklimdaki isim Asuman Hanım.

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2024, 23:37:57 »
Bana 90 dedi asuman hanım sizin yurtdışı olduğunuzdan olabilir. Bu arada asmed iyi bir yer bütçeniz yeterse orda yapabilirsiniz ekimi. Ama onlarda donörü yeterli görmezse kabul etmiyorlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2024, 12:47:13 »
Asmed ya da asuman hanım
Dr serkan aygın

Bu 3 merkez üzerinde durabilirsin imkanına göre.

Kendi saçların zayıf cansız güçlendirmek için finasterid araştır derim düşünürsen
Başarı oranını şüpesiz arttırır.
Global Moderator

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Ağustos 2024, 13:41:24 »
Asmed ya da asuman hanım
Dr serkan aygın

Bu 3 merkez üzerinde durabilirsin imkanına göre.

Kendi saçların zayıf cansız güçlendirmek için finasterid araştır derim düşünürsen
Başarı oranını şüpesiz arttırır.

Hocam yorumun icin tesekkür ederim, senin tavsiyelerin ve tecrüben cok degerli. Şu an favorim Asuman Hanım, forumdaki sonuclar cok iyi ve tatmin edici geldi bana. Asuman Hanım bana 4000-4500 Graft öngörüyor, bana yetmez gibi geldi biraz. Senin yorumun nedir, tek seansta sık olurmu yoksa iki seans mi planlama daha mantıklı mı olur?

Bu Forum olmasaydı büyük ihtimal ekimi Murat makascı veya Kinyas da yapıcaktım, en cok reklam yapanlardan avrupada

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2024, 17:08:27 »
Hocam yorumun icin tesekkür ederim, senin tavsiyelerin ve tecrüben cok degerli. Şu an favorim Asuman Hanım, forumdaki sonuclar cok iyi ve tatmin edici geldi bana. Asuman Hanım bana 4000-4500 Graft öngörüyor, bana yetmez gibi geldi biraz. Senin yorumun nedir, tek seansta sık olurmu yoksa iki seans mi planlama daha mantıklı mı olur?

Bu Forum olmasaydı büyük ihtimal ekimi Murat makascı veya Kinyas da yapıcaktım, en cok reklam yapanlardan avrupada

Ucuz kurtulmuşsun hocam asuman hair nire murat mqkasçı nereee  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2024, 20:47:07 »

yüksek greft daha iyi olur anlamına gelmez sana önerilen doğru adımlar uy derim
Global Moderator

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 02 Eylül 2024, 15:36:46 »
Evet arkadaslar asuman hair de 23 eylüle randevu aldim ekim icin. Insallah hersey iyi olur ve sonuc tatmin eder. Su anki sürecte ekim gününe kadar dikkat etmem gerekenler varmi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Eylül 2024, 23:33:38 »
Evet arkadaslar asuman hair de 23 eylüle randevu aldim ekim icin. Insallah hersey iyi olur ve sonuc tatmin eder. Su anki sürecte ekim gününe kadar dikkat etmem gerekenler varmi?

saçları güçlendir arkana yaslan ekim günü gömlek giy git :)

alkol kahve içme 1 hafta öncesinden kes
ilaç vs kullanıyorsan saç için olanlar hariç kes diğerlerini kan sulanmasın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram