Gönderen Konu: Finasterid dört ay fotoğraflı önce sonra  (Okunma sayısı 595 defa)

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid dört ay fotoğraflı önce sonra
« : 26 Ağustos 2024, 17:24:01 »
Arkadaşlar merhaba ilk 5 nisanda fotoğraf atmıştım henüz finasa başlamamıştım karar verdim 24 nisanda günlük almaya başladım dört ay oldu yorumlarsanız sevinirim her yoruma açığım on göre tadavimde bir rotasyona gidebilirim ya da stabil kalır şimdiden teşekkür ediyorum

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid dört ay fotoğraflı önce sonra
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2024, 17:54:46 »
Biri ıslak diğeri kuru . Çok anlaşılmıyor ama toparlanmış gibi duruyor . Sen nasıl hissediyorsun , iyi hissediyorsan devam et . Bir de dökülme durmuşsa tabi

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2024, 18:24:32 »
Biri ıslak diğeri kuru . Çok anlaşılmıyor ama toparlanmış gibi duruyor . Sen nasıl hissediyorsun , iyi hissediyorsan devam et . Bir de dökülme durmuşsa tabi

Yok islak degildi ben o fotoğrafı cekerken islak fotoğraf atmadim dökülme tamamen durmuş değilim o beni kafaya takıyorum ilk konuyu açarken en az 6 ay kadar devam et dediler bakalım ekim minoxsidil dutasterid gibi secenekleri de düşünüyorum
  • Yaşınız 36

fatih501374

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2024, 20:01:17 »
bence hepsini birden kullanma. iki fotoğraf arasında bariz bir fark var ama tabi ki ışık vs de etkilemiş olabilir. eğer tedavinin yararı olduğunu hissediyorsan ve herhangi bir yan etki görmediysen bu şekilde devam et bence.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2024, 20:17:15 »
bence hepsini birden kullanma. iki fotoğraf arasında bariz bir fark var ama tabi ki ışık vs de etkilemiş olabilir. eğer tedavinin yararı olduğunu hissediyorsan ve herhangi bir yan etki görmediysen bu şekilde devam et bence.

Güneş ışığı en cok alan yerde cektim yan etki falan yok simdilik bariz bir değişim var çünkü etrafımdaki insanlar da söylüyor bunu yalniz dökülmeyi tamamen sıfıra indiremedim
  • Yaşınız 36

fatih501374

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2024, 00:14:38 »
tamamen sıfıra indiremesen bile baya yavaşlatmışsın. zaten günde 80 tele kadar dökülme normal deniliyor diye biliyorum.

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2024, 00:41:52 »
tamamen sıfıra indiremesen bile baya yavaşlatmışsın. zaten günde 80 tele kadar dökülme normal deniliyor diye biliyorum.

Evet çok yavaşladı sanılanın aksine de ilk aylarda yoğun bir dökülme de görmedim ama iki üç günde bir üç beş tel dökülüyor en az 6 ay diyorlar ekimde son durum icin paylasim yapacam şu an ekstra bir ürün kullanmıyorum sıkı bir disiplinle ilac kullanmaya devam ediyorum doz ya da marka degisimi olmadan
  • Yaşınız 36

Harbi Getto

• Full Member
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2024, 01:48:49 »
Ben 1 ayı yeni bitirdim bende son 1 haftadır ince saçlar baya bi döküldü arada biraz da kalın saçlar gitti. Sıfıra indirmesine gerek yok zaten saç dökülen bir şey dökülmesi lazım ki yenisi çıksın ama dökülmeyi azalması lazım azaltmıyorsa dutasteride geçebilirsin ya da ön bölge için Minoxidil kullanabilirsin. Ki bence finden devam et
7 gün 1,25 Fin
1x8 %5 minoxilin+Dermaroller
Biotin, Demir(+C vit) ve D3
Ketoral Şampuan

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2024, 17:25:53 »
Ben 1 ayı yeni bitirdim bende son 1 haftadır ince saçlar baya bi döküldü arada biraz da kalın saçlar gitti. Sıfıra indirmesine gerek yok zaten saç dökülen bir şey dökülmesi lazım ki yenisi çıksın ama dökülmeyi azalması lazım azaltmıyorsa dutasteride geçebilirsin ya da ön bölge için Minoxidil kullanabilirsin. Ki bence finden devam et

Minoxsidil bir kumar işi ama işe yaradı bu sefer de sürekli kullanmak gerekiyor ben kullanımı kolay diye sürekli kısa saçla gezemem
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram