Gönderen Konu: Xpecia hakkında  (Okunma sayısı 424 defa)

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
Xpecia hakkında
« : 23 Ağustos 2024, 23:14:04 »
Merhaba. Xpecia kullandığım eski zamanlarda çok etkiliydi ama o zaman xpecia’yı hairpharma üretiyordu kutunun üstünde de yazıyordu. Şimdi kutu daha farklı ve defnilpharma diye bir şirket üretiyor. Sanki eski etkisi yok xpecia’nın kullandığımda anladım biraz. Bu şekilde dikkat eden var mı yoksa bana mı öyle geliyor aslında aynı mı? Teşekkürler.

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Xpecia hakkında
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2024, 23:52:09 »
Bendede işe yaramadi.minox Man tablet aldım baya etkisini gordum
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2024, 11:20:11 »
Minox Man başka kullanan var mı? İçeriği xPecia ile aynı gibi “Soya” dahil. En azından sektöre bilinen bir marka Pharmactive/Humanis ürün o yüzden merak ettim.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2024, 12:54:14 Gönderen: bsrfrance »

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2024, 02:48:47 »
Evet son zamanlarda xpecia'nın içeriğinin ve tadının değiştiğine dair çok fazla söylenti var ve ben 6 ay önce bizzat bunu deneyimledim gerçekten de içeriği değişmiş son pakette aşırı yoğun sivilcelenme yaşadım ve 4 ay boyunca tedavi gördüm anca geçti. Ek olarak eczaneden satın almıştım yani sahte olma olasılığı da yok. Alternatif arayanlar AGA-E'ye yönelebilir biraz pahalıdır fakat içeriği daha kaliteli.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2024, 17:27:38 »
Evet son zamanlarda xpecia'nın içeriğinin ve tadının değiştiğine dair çok fazla söylenti var ve ben 6 ay önce bizzat bunu deneyimledim gerçekten de içeriği değişmiş son pakette aşırı yoğun sivilcelenme yaşadım ve 4 ay boyunca tedavi gördüm anca geçti. Ek olarak eczaneden satın almıştım yani sahte olma olasılığı da yok. Alternatif arayanlar AGA-E'ye yönelebilir biraz pahalıdır fakat içeriği daha kaliteli.
Hocam AGA-E tablette saw palmetto'ya ek olarak diğer takviyelerin gramajı çok yüksek, günde 2 kere alınınca karaciğer enzimleri fırlıyor bende. 2 kere ayrı zamanlarda denedim ikinci hafta karaciğer enzimlerim coştu. Doktor da baktı yani kaliteli firma ürün kaliteli ama saw palmettonun yanına ekledikleri diğer bileşenleri gramajı fazla karaciğeri yorması çok normal dedi doktor, bırak bunu dedi kullanamıyorum. Xpecia kullandığım dönemde hiç karaciğerde sorun yaşamamıştım ama dediğimiz gibi xpecia eski xpecia değil, tadı da farklı üreten firması da kutusu da. Minox Man tablet deniyorum şu an bakalım olumlu olur inşallah. En azından AGA-E tabletteki gibi Minox Man'de de üreten firma kaliteli bilinen bir ilaç firması, içeriği ve gramajları da xpecia ile birebir aynı.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2024, 18:01:44 »
Hocam AGA-E tablette saw palmetto'ya ek olarak diğer takviyelerin gramajı çok yüksek, günde 2 kere alınınca karaciğer enzimleri fırlıyor bende. 2 kere ayrı zamanlarda denedim ikinci hafta karaciğer enzimlerim coştu. Doktor da baktı yani kaliteli firma ürün kaliteli ama saw palmettonun yanına ekledikleri diğer bileşenleri gramajı fazla karaciğeri yorması çok normal dedi doktor, bırak bunu dedi kullanamıyorum. Xpecia kullandığım dönemde hiç karaciğerde sorun yaşamamıştım ama dediğimiz gibi xpecia eski xpecia değil, tadı da farklı üreten firması da kutusu da. Minox Man tablet deniyorum şu an bakalım olumlu olur inşallah. En azından AGA-E tabletteki gibi Minox Man'de de üreten firma kaliteli bilinen bir ilaç firması, içeriği ve gramajları da xpecia ile birebir aynı.
İlk defa duydum ama işe yararsa çok iyi fakat yine memnun kalmazsanız sadece saw palmetto kapsülleri satılıyor internette onlardan sipariş edebilirsiniz çünkü en önemli bileşiği saw palmetto geri kalanlar en fazla %10-15 etki ediyordur.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram