Gönderen Konu: Yaş 25 Saç ekim merkezi önerisi ve Genel öneriler.  (Okunma sayısı 462 defa)

ogcogen1

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yaş 25 Saç ekim merkezi önerisi ve Genel öneriler.
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2024, 12:01:11 »
Şahin çelik hoca ile görüşmem oldu alanın fazla ve donör bölgenin zayıf telli olduğunu söyledi beklentini yüksek tutmamam gerektiğini söylemiş dostum doğru yoruma ne denir ki

karamsarlık önemli değil durumun için en doğru bilgiye sahip olan önemli

fin doğru adım olur

ardından şahin çelikle devam edebilir 2 ekim düşünebilirsin
Hintell hocam değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum,bu bölümde istanbul odaklı yoğunlaştım ankara da gerçekten geniş alanlı açıklıklarda başarı oranları az olduğunu gördüm,medeks,Ahmet tosun ve Asuman hair ile fotoğraflı telefonda görüşme gerçekleştirdim,Ahmet hoca donör bölgenin ince telli lakin gayet yeterli olduğunu belirtti 4500 5000 greftlik ekim yapabileceğini 2.seansta sakal destekli ekim olacağını ve hiç karamsar olmamam gerektiğini belirtti ince telli olmasına rağmen donörün güçlü göründüğünü söyledi.

Medeks Gökhan bey ile görüşme sağladım kendisi Ahmet tosun ile hemen hemen aynı şeyleri söyledi,max greft ile çalıştıklarını 5.500 grefte kadar çıkabileceklerini bu senin için ön bölgede özellikle çok daha avantajlı bir ekim olacağını belirti finasterid kullanımımı kesinlikle onayladı yan etki görmemem koşuluyla,çok büyük fark göreceğimi özellikle ekimden önce ve sonra diyerek belirtti.ön çizgiyi biraz daha ileri çekebileceğini söyledi Şahin çelik hocanın söylediklerini belirttiğimde aynı şekilde saçların ince telli olduğunu fakat göründüğü kadar kötü olmadığını söylediler 4500 greft az değil lakin bu açıklıkta o greftlerle 2 ekim dahi olsa kapanmayacağını bu yüzden ilk ekimde olabildiğince ön orta bölgeye yoğunlaşarak çok güzel sonuç alabileceğimi söyledi açıkcası özellikle medeks ve ahmet tosunun geniş açıklıklarda yaptıklarını göz önünde bulundurursak benim için daha avantajlı olduğunu düşünüyorum,
Asuman hair ise 4500 greft ön saçlı bölgeden 4 5 parmak az da olsa arka kısma ekim olacağı kesinlikle 2 ekim olarak belirtti şahin hoca ile hemen hemen aynı şeyleri söyledi lakin ön bölge de biraz daha ileri alınabileceğini söyledi. Donör olarak kötü olmadığını belirtti tabiki fotoğraf üzerinden yorumlar bunlar yüz yüze görüşme ile daha net cevaplar alacağım.
Bu 3 klinik arasındayım haftaya istanbula giderek yüz yüze görüşme gerçekleştireceğim hintell hocam yorumlarınızı ve diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum bu konuda.

ogcogen1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 02 Eylül 2024, 12:03:36 »
Yaş henüz genç.
Medikal tedavi ve düzenli prp mezo yaptırırsan 2. ekime gerek kalmaz. 1 Ekimlede kurtarırsın bence. Saç dökülsede uzun süre deri altında yatıyor bir çoğu bunları dhtyi tedavi ederek tekrardan çıkarabilirsin. Ekim yaptırsan bile medikal tedavi gerekli, medikale başvurmayanların ekimleri başarısız duruyor mevcut dht duyarlı saçlar döküldüğü için zamanla açılmaları artıyor. Yama gibi duruyor ekilen saçlar.
Yaş avantajını bende düşünüyorum kesinlikle medikal tedavilerle destekli gideceğim bu dönemde yan etki görmezsem 1 hafta olacak finasterid kullanıyorum ve yan etki görmedim daha uzun süre devam etmek istiyorum şu an sadece nerede ekim yaptırabilirim onun kararındayım

İsmail Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 02 Eylül 2024, 23:31:10 »
Yaş avantajını bende düşünüyorum kesinlikle medikal tedavilerle destekli gideceğim bu dönemde yan etki görmezsem 1 hafta olacak finasterid kullanıyorum ve yan etki görmedim daha uzun süre devam etmek istiyorum şu an sadece nerede ekim yaptırabilirim onun kararındayım

Ekim için erken karar verme dostum.
donör bölge kıymetli.
Önce medikal tedavi olarak sonuç almaya bak.
Bugün ekim yaptırsan 8 9 ay sonra tam sonucunu göreceksin.
Yaşından ötürü bu tavsiyeyi veriyorum, medikal + prp mezo dene ilerleyebildiğin kadar ilerle sonra açık alanlara ekim yaptırırsın.
Ekimden sonra zaten bu tedaviye yine devam etmen gerekecek açıklığın artmasın diye.
Belki çok güzel sonuçlar alacaksın ekime gerek bile duymayacaksın.
Günlük Rutin
Aga-e - Günde 2 tablet
Finasteride 1.25 mg
Kabak Çekirdeği Yağı 320mg
Biotin 5mg
Multivitamin
Biberiye Yağı
Masaj
Dermaroller ( 2 günde 1)

alienathena

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 03 Eylül 2024, 11:45:03 »
donör bölge kıymetli.
Yaşından ötürü bu tavsiyeyi veriyorum, medikal + prp mezo dene ilerleyebildiğin kadar ilerle sonra açık alanlara ekim yaptırırsın.
Ekimden sonra zaten bu tedaviye yine devam etmen gerekecek açıklığın artmasın diye.

medikal derken nelerden bahsediyoruz

ogcogen1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 04 Eylül 2024, 18:22:50 »
donör bölge kıymetli.
Hocam bu kafanın pek medikal tedaviye ihtiyacı kalmadığını düşünüyorum yani kaldı fakat ekim destekli kaldı en fazla alacağım sonuç minyatür saçlar biraz daha canlanır o gibi şu an finasterid kullanımına başladım zaten en büyük destek o olacak bende lakin özellikle ön bölge ekim garanti düşünüyorum artık 4 5 yıl sonra arka bölge düşünüyorum çok sırıtmaz ise düşünceniz için teşekkürler lakin dediğim gibi minyatür saçlar çıkacak diye 8 9 ay beklemeye gerek yok ekim artı medikal tedavi en mantıklısı bu kafaya

Facebook Twitter Instagram