Gönderen Konu: Yaş 29 - Bu saçlar için tavsiyelerinizi alabilir miyim  (Okunma sayısı 136 defa)

crocodils

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar, 29 yaşındayım saçlarımın fotoğraflarını ekledim, bu saçlar için ekim düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz ? Tek endişem ekim sonrası mevcut saçlarımda kayıp olması. Cevaplarınız için teşekkürler

crocodils

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 29 - Bu saçlar için tavsiyelerinizi alabilir miyim
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2024, 17:57:10 »
Kalan fotoğrafı da ekliyorum

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2024, 18:48:58 »
Hocam yaşın genç, var olan saçlarda dökülme olabilir. Bu sanırım saç dökülmesi olanların kaderi :) Anca fin kullanırsan dökülmeyi durdurursun. Onun dışında iyi bir merkez seçersen var olan saçlarına zarar vermeden işlem yapılabilir

crocodils

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2024, 19:29:24 »
Hocam yaşın genç, var olan saçlarda dökülme olabilir. Bu sanırım saç dökülmesi olanların kaderi :) Anca fin kullanırsan dökülmeyi durdurursun. Onun dışında iyi bir merkez seçersen var olan saçlarına zarar vermeden işlem yapılabilir

Hocam mevcut saçlarımdaki dökülmeyi engellemek için saç ekimiyle birlikte fin kullanmayı düşünüyorum. Onun haricinde endişem ekim yapılırken şuanda mevcut olan saçlarım zarar görür mü, çünkü bu şekilde topik mopik iyi kötü idare ediyorum ama saç ekimi başarılı olmazsa bu saçlarımdan da olur muyum diye endişeleniyorum

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2024, 20:30:16 »
Ekimden sonra fin kullanacaksan güzel bir sonuç olur. Tabii merkez çok önemli

Facebook Twitter Instagram