Gönderen Konu: 18 yaş finasteride başladım / beraber saçımdaki gelişmeyi inceleyelim/  (Okunma sayısı 1207 defa)

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
18 yaşındayım
öncelikle süreçten bahsediyim
forumda fotolarım var saçımın şuanki hali 16 yaşımdaki halimden kat kat iyi 16 yaşında resmen keldim şuan toparladım fakat yinede önlem almazsam 3-4 seneye gidici

fotoğraflarımı koymadan önce tedaviyi anlatayım her ay burayı güncelleyeceğim

/bu kadar çok takviye alma sebebim 18 yaşında finasteride kullanmama bağlı inşallah zarar görmem ama zarar göreceksemde olabildiğince azaltmayı hedefliyorum

-Finasteride

-The ordinary multi peptit serum

-omega 3 - deve dikeni (milk thistle)

-d vitamini

-ncs markasının magnezyum hapı (bi çok vitamin içeriyor)

-bigjoy markasının arjinin kapsülü

-Dermaroller

Bu arada ekleme yapayım ilk 7 gün günlük 1.25 mg olarak aldım bugünden itibaren haftada 3 kez 1.25 mg olarak alacağım

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Haftada 3 kez kararını neden aldın ki . Yan etki mi gördün ?

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Haftada 3 kez kararını neden aldın ki . Yan etki mi gördün ?
evet testislerde ağrı oldu cinsel anlamda ise değişme olmadı ayrıca dediğim gibi vücuda çok yüklenmek istemiyorum

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
kaşlarıma sürdüm baya iyi sonuç verdi kısa zamanda saçada deneyelim bi ihtimal tutarsa

Tam olarak nasıl yaptın ne uyguladın kaş için?

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tam olarak nasıl yaptın ne uyguladın kaş için?
ordinary nin multi peptid serumunu kaşıma sürdüm
o ürünün çakması çok olduğu için doa kozmetiğin erkek dökülme serumuda sürülebilir bildiğim kadarıyla içerikleri benziyor

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ordinary nin multi peptid serumunu kaşıma sürdüm
o ürünün çakması çok olduğu için doa kozmetiğin erkek dökülme serumuda sürülebilir bildiğim kadarıyla içerikleri benziyor
Kullanmayı bırakınca dökülüyor mu peki kaşlar

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kullanmayı bırakınca dökülüyor mu peki kaşlar
döküleceğini zannetmem henüz kullanmayı bırakmadığım için kesin bi şey diyemem

sMuratT0

• Yeni üye
  • *
evet testislerde ağrı oldu cinsel anlamda ise değişme olmadı ayrıca dediğim gibi vücuda çok yüklenmek istemiyorum
Bende 17 yaşındayım. İlk Fin kullanmaya başladığımda bende yan etki gördüğümü sanıp ikinci gün bırakmıştım. Aradan bir hafta sonra dayanamayıp tekrar Fin aldım bu sefer yan etki hiç yaşamadım 0 yani. Bence yan etki meselesi tamamen kafada bitiyor ayrıca Fin’i gün aşırı kullanmak yan etki riskini daha çok arttırdığını duymuştum horman dalgalanması falan oluyormuş. Zaten finde kandan Birgül sonra atıldığı için hergün kullanmak etkisini daha çok arttırır

Alper1

• Hero Member
Eğer bu yaşta fin'e başladıysan 3 günde bir 1.25 mg işe yaramaz DHT her gün salgılanan bir hormon ve bunu her gün baskılaman lazım yoksa fayda görmezsin.
Benim tavsiyem 0.5 MG ile başla ve her gün kullan.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

sMuratT0

• Yeni üye
  • *
Eğer bu yaşta fin'e başladıysan 3 günde bir 1.25 mg işe yaramaz DHT her gün salgılanan bir hormon ve bunu her gün baskılaman lazım yoksa fayda görmezsin.
Abi propecia tamam da proscar I nasıl 0,5 yapmamız lazım 10 bolmeye kalksak ortada ilaç kalmaz

Alper1

• Hero Member
Abi propecia tamam da proscar I nasıl 0,5 yapmamız lazım 10 bolmeye kalksak ortada ilaç kalmaz
1MG'a getirmek için 5'e bölüyoruz daha sonra 5'e bölünen bir parçayı al onuda ortadan ikiye kes 0.5 mg oluyor.
  • Yaşınız 22

sMuratT0

• Yeni üye
  • *
1MG'a getirmek için 5'e bölüyoruz daha sonra 5'e bölünen bir parçayı al onuda ortadan ikiye kes 0.5 mg oluyor.
Abi ben 4 bölünce bile yarısı çöp oluyor.Var mı bu bölme işleminin bi mantığı

Alper1

• Hero Member
Abi ben 4 bölünce bile yarısı çöp oluyor.Var mı bu bölme işleminin bi mantığı
Resimdeki gibi bölebilirsin daha sonra o küçük parçayı da ikiye bölersin. Ben direkt 1.25 mg olarak kullandığım için pek uğraşmıyorum ama bu şekilde yapanlar var.

• Yaşınız 22

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 gün değil 2 günde bir alıyorum hiç kullanmamaktan bence iyidir yaşım dolayısıyla böyle kullanacam  dediğiniz gibi olursa malesef hergün kullannaya başlarım

Alper1

• Hero Member
3 gün değil 2 günde bir alıyorum hiç kullanmamaktan bence iyidir yaşım dolayısıyla böyle kullanacam  dediğiniz gibi olursa malesef hergün kullannaya başlarım
Yine de her gün 0.5 mg almaya nazaran daha fazla yan etki riski taşırsın. 0.5 ile kimse kolay kolay yan etki görmez fakat 1.25 ile 2 günde bir alsan bile bu yaşta yan etki görebilirsin.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram