Gönderen Konu: Yaş 27, Saçımın ekime uygunluğu hakkında fikir.  (Okunma sayısı 370 defa)

besim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 27, Saçımın ekime uygunluğu hakkında fikir.
« : 20 Ağustos 2024, 23:48:18 »
Merhaba, İzmir' de oturuyorum, yaşım 27.
Saçlarımın azalması 22 yaşlarımdan başlamıştı, ilk başlarda şakakların üst bölgesinden yani ön bölgeden açılmalar yavaş yavaş başlamıştı.
Son 2 senedir açıklık çok arttı, agresif şekilde döküldü ve tepeden artık kafa derim komple gözükmeye başladı.
Dökülme genetik, ailede baba, dayı, amca ve dede olmak üzere saçı olan yok :D .
Herhangi bir ilaç veya şampuan kullanmıyorum, son 1-2 senedir sarımsaklı, keratinli şampuanlar kullanıyorum sadece, pek bir etkisi de olmadı zaten.
Ekim sonrası saçlarımın fırça gibi olmasını beklemiyorum ama açıklıkların biraz da olsa kapanıp, güzel bir görüntü olmasını istiyorum, değerli görüşlerinizi bekliyorum. Ekim için uygun muyum ve ortalama kaç greft ekim olması gerekir sizce?

Araştırmacıkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 27, Saçımın ekime uygunluğu hakkında fikir.
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2024, 02:49:13 »
Bence ekime uygunsunuz. Ama merkez tercihinizi iyi yapın. Donör alanınız kısıtlı çok güzel planlama yapılması gerekiyor

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2024, 18:50:29 »
Kral şampuanların hepsi hikaye zaten :) ekime uygunsun ama tek ekimde olmaz

besim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2024, 23:44:42 »
Bence ekime uygunsunuz. Ama merkez tercihinizi iyi yapın. Donör alanınız kısıtlı çok güzel planlama yapılması gerekiyor

İzmir’ de Ulusan lara gitmeyi düşünüyorum, Sibel Ulusan veya Zafer Ulusan’ a.

Kral şampuanların hepsi hikaye zaten :) ekime uygunsun ama tek ekimde olmaz

Tek ekimde olsa çok mutlu ederdi vallahi, birdaha birdaha uğraşmak istemiyorum ama bakalım doktorlar ne diyecek

fatih501374

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2024, 23:53:38 »
ışık altında olduğunuzdan mı bilmiyorum ama donör de çok sağlam gözükmüyor. yani tabi ki ekim için yeterli olur ama 2-3 ekimlik gibi de durmuyor. o yüzden iyi bir yerde yaptırmanızda fayda var işleminizi.

Facebook Twitter Instagram