Gönderen Konu: Nur eczanesi losyon kullanımı  (Okunma sayısı 1161 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nur eczanesi losyon kullanımı
« Yanıtla #45 : 14 Eylül 2024, 20:45:25 »
Hocam sana olumsuz yaklaşıp moralini bozmak istemiyorum ama gelişme neredeyse yok gibi geldi ilk fotoğrafınla son fotoğrafına baktım öyle ahım şahım bi fark yok çok ufak gelişmeler var sadece
Sizin işiniz bu zaten cümle içinde nur eczanesi geçince her türlü olumsuz yazıyı döşemek. Görüşünüz sizde kalsın. Allah'a şükür gözlerim görüyor. Burada gerçek tarafsız değerlendirme yapan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Sizin gibi bir eczane elemanı olma şüphesi yüksek ve sürekli rakip eczaneyi kötüleyen onun müşterilerinin paylaşımlarını sürekli olumsuz yazan biri yada kendi kafası kel diye kullandığı herşey fayda etmedi diye başkalarının da aynı şeyi yaşaması için sürekli içinden dua eden hep kötülemeye kalkan kişiler de yazmasın lütfen

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #46 : 14 Eylül 2024, 21:22:37 »
Sizin işiniz bu zaten cümle içinde nur eczanesi geçince her türlü olumsuz yazıyı döşemek. Görüşünüz sizde kalsın. Allah'a şükür gözlerim görüyor. Burada gerçek tarafsız değerlendirme yapan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Sizin gibi bir eczane elemanı olma şüphesi yüksek ve sürekli rakip eczaneyi kötüleyen onun müşterilerinin paylaşımlarını sürekli olumsuz yazan biri yada kendi kafası kel diye kullandığı herşey fayda etmedi diye başkalarının da aynı şeyi yaşaması için sürekli içinden dua eden hep kötülemeye kalkan kişiler de yazmasın lütfen
Güzel kardeşim,başlangıçta attığın fotoyla son attığın fotoyu yan yana koyup 5 dakika boyunca  inceledim incelemediysem fahişe evladıyım ,bunları yazarken vicdanen yazdım sürekli tedarik edip paranı boşa harcama diye ama sen bilirsin,ben  insanlık ettimde söyledim bunları yazarken,sen ise beni hedef gösteriyorsun yakışmıyor kocaman insanlara böyle şeyler

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #47 : 14 Eylül 2024, 21:26:43 »
Gelişme diyebilmek için böyle bişi olması gerek sende velüs gelişimi dahi yok ben seni göz göre göre nasıl kandırıyım be güzel kardeşim ?
https://www.reddit.com/r/tressless/comments/1fg64as/feel_like_im_a_reasonably_good_responder/
Attığım linke bi bak gelişme var demem için böyle bişi olması gerekiyor,ben sana nasıl diyim gelişmeler var diye.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #48 : 14 Eylül 2024, 21:30:35 »
Artık o bölgedeki kıl fölikülleri kalıcı olarak uyku haline geçmişler onları çıkartmak fin vesayre dht baskılayan şeylerle olması çok zor,madem saç çıksın istiyordun neden kendine %10 minox ya da oral minoxidil almıyorsun onuda anlamıyorum paranı boşa harcıyorsun o bölgede oral dut oral min ya da % 10 15 minoxil kullanmadığın sürece kıl felan gelişmez ! Kaç yıldır örnekleri inceliyorum,burada sürekli olarak kendini kandırıyorsun plasebo etkisinde bi halin var sürekli neden sana yalan söyliyim senle ne alıp veremediğim var,kocaman adamsın şu sergilediğin tavırlara bi bak allah aşkına ya hiç yakışmıyor

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #49 : 14 Eylül 2024, 21:32:04 »
Forumda hiçbir  eczane adı felan geçirmedim,insanlara şu marka minoxil al bile demedim,bu kanıya nasıl vardın onu da anlamadım açıkçası

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #50 : 14 Eylül 2024, 21:33:36 »
İlaçlar işe yaramayabilir etki göremeyebilirsin ama sinirini neden başka insanlardan çıkarmaya çalışıyorsun ki,doğru yolda ilerlemiyorsun o losyonları kullanarak,ya oral tedavilere geç ya da minoxil kullan madem bu kadar kafaya taktın.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 14 Eylül 2024, 21:39:14 »
Ben bu forumda yıllardır Varım paylaşımlarımın yüzde 90 ı hatta 3-4 ay öncesine kadar yüzde yüzü sitenin kuruluş amacına uygun saç ekimleri ile alakalı, siz hem yeni üye hem tüm paylaşımlar finans minox dut konuları altında ve çoğunluğu nur eczanesi ya da ondan ürün alanların konuları hakkında. Başka konular ile kurulmuş çok eski forumlarda da yıllarca internet Türkiye ye gelip bu forumlar kurulduğundan beri üye ve paylaşım yaparım. Kimin bir foruma ne amaçla geldiği hakkında yeterince tecrübem var. Lütfen benim sayfama yorum yapmayın. Bilginiz size kalsın.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #52 : 14 Eylül 2024, 22:07:38 »
Ben bu forumda yıllardır Varım paylaşımlarımın yüzde 90 ı hatta 3-4 ay öncesine kadar yüzde yüzü sitenin kuruluş amacına uygun saç ekimleri ile alakalı, siz hem yeni üye hem tüm paylaşımlar finans minox dut konuları altında ve çoğunluğu nur eczanesi ya da ondan ürün alanların konuları hakkında. Başka konular ile kurulmuş çok eski forumlarda da yıllarca internet Türkiye ye gelip bu forumlar kurulduğundan beri üye ve paylaşım yaparım. Kimin bir foruma ne amaçla geldiği hakkında yeterince tecrübem var. Lütfen benim sayfama yorum yapmayın. Bilginiz size kalsın.
Forumda 80 tane iletim var herhangi bir iletide  ilaç satın almaya teşvik,herhangi bir markaya yönlendirme gibi bir ibare bulabilirseniz buraya atın ama bulamayacaksınız.Çünkü ne bir eczanem ne de herhangi bir ecza şirketinde çalışmıyorum.Takdir etsende etmesende doğruları söylerim,saçlarında gelişme yoktu ne yapsaydım yalan mı söyleseydim sana diğer insanlarda yazdı gelişme yok diye boşu boşuna kendini değişik hal ve hareketlere sokuyosun kocaman adamsın yakışmyor.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #53 : 14 Eylül 2024, 22:08:22 »
Ben de finas dutas losyon almıştım ama düzenli kullanamadığım için ner birşey söylemek istemiyordum ama pek işe yaramıyor losyonlar bence de.
Bu arkadaş yazmış şöyle 1

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #54 : 14 Eylül 2024, 22:08:46 »
Hocam bir değişiklik görünmüyor, işe yaramıyor bu eczane karışımı losyonlar sanırım kullananlar öyle söylüyor. Gerçek kaliteli topikal finasterid ürünü Türkiye'de yok zaten, yurtdışından orijinal topikal finasterid alınıp kullanmalı ona göre deneyimler değerlendirilmeli diye düşünüyorum.
Bu arkadaş şöyle 2

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #55 : 14 Eylül 2024, 22:09:31 »
Kusura bakma ama olmamış abi değişim yok umarım canın sıkılmaz ama birinin gerçeği söylemesi lazım
Şöyle 3

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #56 : 14 Eylül 2024, 22:10:20 »
Dostum o bolgeye protez dusunebilirsin. Saclar onde var gibi. Iyi bir merkezde protez sorunu cozer gibi. Topikal solusyonlarin cok saglam ise yaradigi insanlarda var hic bir ise yaramadiklarida. Ben sahsen 8 senedir minoksidil kullaniyorum saca zerre katkisi yok ama korktugumdan birakamiyorum. 4 aydir minox-finas solusyona gectim gene bi etki etmedi. Yaramayinca yaramiyor. Ama redditte sadece minox la mucize yaratan bir suru adam var
4

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #57 : 14 Eylül 2024, 22:10:42 »
Kendi kendine yazık ediyorsun yapma

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 14 Eylül 2024, 22:11:05 »
Arkadaş anlama sorunun mu var yoksa ergen misin, cevapların ergen tarzı, kaç yaşında adamım benle muhatap olma yazı da yazma nokta. 

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #59 : 14 Eylül 2024, 22:12:49 »
Arkadaş anlama sorunun mu var yoksa ergen misin, cevapların ergen tarzı, kaç yaşında adamım benle muhatap olma yazı da yazma nokta.
İyi forumlar,hayatta başarılar.

Facebook Twitter Instagram