Gönderen Konu: Nur eczanesi losyon kullanımı  (Okunma sayısı 1169 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nur eczanesi losyon kullanımı
« Yanıtla #30 : 06 Eylül 2024, 22:38:17 »
Dostum o bolgeye protez dusunebilirsin. Saclar onde var gibi. Iyi bir merkezde protez sorunu cozer gibi. Topikal solusyonlarin cok saglam ise yaradigi insanlarda var hic bir ise yaramadiklarida. Ben sahsen 8 senedir minoksidil kullaniyorum saca zerre katkisi yok ama korktugumdan birakamiyorum. 4 aydir minox-finas solusyona gectim gene bi etki etmedi. Yaramayinca yaramiyor. Ama redditte sadece minox la mucize yaratan bir suru adam var
Ön taraf ekim yapıldı ekildikten sonra hiç dökülmedi çünkü gidip 35 yaşından önce daha dökülme süreci devam ederken ektirmedim. Ayrıca kasap bir Ekim merkezinee de ektirmedim.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #31 : 07 Eylül 2024, 01:12:47 »
Manifold arkadaşın saçı hiçbir zaman bizimki gibi olmadı. Onun geçmiş fotoğraflarda hafif seyrekleşme hafif şakaklarda dökülme olmuş. Yıllarca bu ilaçları denemiş. Norwood 2 dahi olmamış. Ben n4 kadar çıkmıştım şimdi n2-3 arası
dostum yaşım 36 2 ay sonra 37 olacak.23 yaşında askere gittim.askere gittiğimde bu senin gördüğün hafif seyreklesmis sakaklar açılmış durumdaki fotodan çok daha kotu sekildeydi.ogun bugündur minoxil kullanıyorum.yilda 2 ay kadar oral finans kullandım.konazol şampuan hep vardı.saclarim iyi toparlamisti. Ama 35 yaşıma geldigimde artık seyreklesmeye ve dökülmeye başladı.sonra bu losyonlar tanıştım farklı bir tedaviye gittim.masaj losyon mezoterapi derken saclar şimdiki haline geldi.durum bu.ben tedbiri hiç bir zaman elden bırakmadım.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 07 Eylül 2024, 01:42:58 »
dostum yaşım 36 2 ay sonra 37 olacak.23 yaşında askere gittim.askere gittiğimde bu senin gördüğün hafif seyreklesmis sakaklar açılmış durumdaki fotodan çok daha kotu sekildeydi.ogun bugündur minoxil kullanıyorum.yilda 2 ay kadar oral finans kullandım.konazol şampuan hep vardı.saclarim iyi toparlamisti. Ama 35 yaşıma geldigimde artık seyreklesmeye ve dökülmeye başladı.sonra bu losyonlar tanıştım farklı bir tedaviye gittim.masaj losyon mezoterapi derken saclar şimdiki haline geldi.durum bu.ben tedbiri hiç bir zaman elden bırakmadım.
sen zamanında önlemi almışsın kardeş. Biz o treni kaçırdık ekimle ön tarafı ömür boyu kurtardık 6 senedir de çok iyi önler ama tepe çok zor ekim dışında. Benim hedefim dediğim gibi 1 yıl kullanıp ortadaki hiç saç olmayan kısmın çemberinin daralmasını kenarların dolmasını sağlamak

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 07 Eylül 2024, 03:58:39 »
Çocuğunuz var mı? bu kadar yıl uyguladiginiz tedaviler sıkıntı yaptı mı onu merak ediyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #34 : 07 Eylül 2024, 11:53:35 »
Çocuğunuz var mı? bu kadar yıl uyguladiginiz tedaviler sıkıntı yaptı mı onu merak ediyorum
3 tane çocuğum var hiç bir sıkıntı görmedim şimdilik .çok şükür
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 07 Eylül 2024, 14:10:56 »
Sabah flaşsız çektiğim fotoğraf. Bence gelişim var tabiki hiçbir zaman o bölge kapanmayacak onun bilincindeyim

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #36 : 08 Eylül 2024, 12:01:53 »
Sabah flaşsız çektiğim fotoğraf. Bence gelişim var tabiki hiçbir zaman o bölge kapanmayacak onun bilincindeyim
tuylenmeler kararmaya başlamış.dermoroller kullanıyormusun.kullanmiyorsan eklemeni tavsiye ederim.minox Man tabletide kullanirsan sonuç hızlanacak gibi
  • Yaşınız 36

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 08 Eylül 2024, 18:59:35 »
tuylenmeler kararmaya başlamış.dermoroller kullanıyormusun.kullanmiyorsan eklemeni tavsiye ederim.minox Man tabletide kullanirsan sonuç hızlanacak gibi
Dermoroller kullanıyorum ama en baştan 0.75 lik aldım öyle kaldı. Minox tablet dediğin oral minox mu oluyor

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #38 : 09 Eylül 2024, 00:03:29 »
Dermoroller kullanıyorum ama en baştan 0.75 lik aldım öyle kaldı. Minox tablet dediğin oral minox mu oluyor
hayır oral.minox değil.minox Man tablet saw Palmetto ve kombine vitamin içeren gıda takviyesi.xpecia tablet muadili ama çok daha güvenilir bir marka
  • Yaşınız 36

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 09 Eylül 2024, 14:01:46 »
hayır oral.minox değil.minox Man tablet saw Palmetto ve kombine vitamin içeren gıda takviyesi.xpecia tablet muadili ama çok daha güvenilir bir marka

Bunu kullanıyor musun? Oral finasterid yerine daah az dht baskılayabilecrk seçenekleri araştırıyordum. Bu firma minoxdil losyonu üreten firma mı?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #40 : 09 Eylül 2024, 14:13:14 »
Bunu kullanıyor musun? Oral finasterid yerine daah az dht baskılayabilecrk seçenekleri araştırıyordum. Bu firma minoxdil losyonu üreten firma mı?
2 aydır kullanıyorum.Evet benim 14 yıldır kullandığım Minoxil (mavi kutu) ürününü üreten Humanis firmasının ürünü
  • Yaşınız 36

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 14 Eylül 2024, 02:25:40 »
Ortadaki çizdiğim bölgenin kenarındaki seyrek kısımlarda yakından bakınca küçük saç çıkışları var ama hep öyle kısa duruyor. Döngüleri kısa sürdüğü için mi öyle anlamadım

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 14 Eylül 2024, 19:44:15 »
Gündüz ışığında çekildi, bence gelişme var önceden bu kadar kararma yoktu ortası parlıyordu.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 14 Eylül 2024, 19:53:20 »
Bu da tepeden flaşlı bu açıdan açık alan daha net belli oluyor

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #44 : 14 Eylül 2024, 19:54:20 »
Gündüz ışığında çekildi, bence gelişme var önceden bu kadar kararma yoktu ortası parlıyordu.
Hocam sana olumsuz yaklaşıp moralini bozmak istemiyorum ama gelişme neredeyse yok gibi geldi ilk fotoğrafınla son fotoğrafına baktım öyle ahım şahım bi fark yok çok ufak gelişmeler var sadece

Facebook Twitter Instagram