Gönderen Konu: Nur eczanesi losyon kullanımı  (Okunma sayısı 1160 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Nur eczanesi losyon kullanımı
« Yanıtla #15 : 04 Eylül 2024, 01:01:34 »
Dostum tedavine aralıksız devam et.haftada 1 gün 1,5 mm 192 iğneli dermoroller kullanmanı tavsiye ederim.dedigin gibi azda olsa saç çıkışı var.bu işte disiplin çok önemli sakın boşluk verme.sonuc alacağına eminim
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 04 Eylül 2024, 10:49:41 »
Dostum tedavine aralıksız devam et.haftada 1 gün 1,5 mm 192 iğneli dermoroller kullanmanı tavsiye ederim.dedigin gibi azda olsa saç çıkışı var.bu işte disiplin çok önemli sakın boşluk verme.sonuc alacağına eminim
Teşekkürler birader devam gittiği yere kadar

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 04 Eylül 2024, 13:34:38 »

Kimseyi yermek istemem. Ama bu arkadaşın dediğini yap tabi (boş boş durmaktan yeğdir) ama umut vermesini ciddiye alma.

Bu kafa durumu ile tedaviye çok iyi cevap alan birisi olsaydın şimdiye çok daha gözle görülür  sonuç almış olurdun. Demek ki süper fayda gören bir yapın yok. Ki insanların yüzde90-99 u böyledir belki. Bu kafadan ne bekliyorsun bilmiyorum ama çok umut doğmasın içinizde. Örneğin 1 sene uğraşıp birşey olmadığını gördğünüzde üzüleceksen, çok vakit kaybetme ekim seçeneğini araştır/değerlendir derim.

Hele ki Topikal yarayıp yaramadığı belirsiz muğlak bir tedavi metodu (topikal finasterid losyon) ve yine işe yaradığı şüpheli olan bir eczane ürünü için çok heveslenmeyin. Tedaiv deneyeceksen bişe oral finasterid ve minoxil seçeneklerini denemeyi düşünün. Zira kellik derecen maalesef benim de olduğu gibi hafif değil.

Not, bu eczanenin oral minoxidil kapsülünü de topikal losyonunu da kullanan birisi olarak yazdım kendi görüşüm. Oral minoxidil ğrününden hiç memnun kalmadım, bunu bırakıp normal minoxidili damlalıkşa suya ekleyip içerek çok dah belirgin fayda gördüm. Birkaç aydır da topikal losyonlsrını deniyorum. Dökülme durumum stabil iken artık bariz bir geriye gidiş var. Ürünlerin işe yaradığından ciddi şüphelerim var. Dayanamayacak duruma gelirsem oral seçeneğe döneceğim.

Dost acı söyler olarak düşünün bu yazdıklarımı.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #18 : 04 Eylül 2024, 16:37:56 »
Kimseyi yermek istemem. Ama bu arkadaşın dediğini yap tabi (boş boş durmaktan yeğdir) ama umut vermesini ciddiye alma.

Bu kafa durumu ile tedaviye çok iyi cevap alan birisi olsaydın şimdiye çok daha gözle görülür  sonuç almış olurdun. Demek ki süper fayda gören bir yapın yok. Ki insanların yüzde90-99 u böyledir belki. Bu kafadan ne bekliyorsun bilmiyorum ama çok umut doğmasın içinizde. Örneğin 1 sene uğraşıp birşey olmadığını gördğünüzde üzüleceksen, çok vakit kaybetme ekim seçeneğini araştır/değerlendir derim.

Hele ki Topikal yarayıp yaramadığı belirsiz muğlak bir tedavi metodu (topikal finasterid losyon) ve yine işe yaradığı şüpheli olan bir eczane ürünü için çok heveslenmeyin. Tedaiv deneyeceksen bişe oral finasterid ve minoxil seçeneklerini denemeyi düşünün. Zira kellik derecen maalesef benim de olduğu gibi hafif değil.

Not, bu eczanenin oral minoxidil kapsülünü de topikal losyonunu da kullanan birisi olarak yazdım kendi görüşüm. Oral minoxidil ğrününden hiç memnun kalmadım, bunu bırakıp normal minoxidili damlalıkşa suya ekleyip içerek çok dah belirgin fayda gördüm. Birkaç aydır da topikal losyonlsrını deniyorum. Dökülme durumum stabil iken artık bariz bir geriye gidiş var. Ürünlerin işe yaradığından ciddi şüphelerim var. Dayanamayacak duruma gelirsem oral seçeneğe döneceğim.

Helal la Lauri kimsede bişi demiyordu bunlara şimdi iyi bir cevap almış oldular,forumda tonla dolu bu eczaneden losyon sipariş edip bi etki görmeyen

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 05 Eylül 2024, 10:56:48 »

Daha önceden önlere saç ektirdim. Eken doktor o zaman tepeye ekeyim 2. Bir Ekim için donör yetersiz demişti ben estetik için önlere ektirdim.  Aradan çok zaman geçti tepeye 2 sene önce ektireyim dedim doktor yapmam dedi. Yaparız diyen medeks Ahmet tosun ve bunlara benzer bu sitede popüler bir kaç yer. Ben hem bunlar doktor olmadığı hem de olumsuz sonuçları da çok olduğundan ve ayrıca benim donör yetersiz ve o bölge kötü olur endişesiyle yaptırmaktan vazgeçtim. Bu ilaç kürek işinden de geç haberim oldu. Minox yıllar önce bir kez kullanmıştım faydasız bulmuştum. 1 sene sonuna kadar şansım deneyeceğim. Başlarken de full saç çıkacak hayalî ile başlamadım, o bölge kararsın yeter benim için

duzelecegiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Eylül 2024, 23:22:25 »
Bu eczaneden herhangi bir karışım alıp gerçekten etki gören oldu mu? Topikal finas hazırlayabilecek başka bir eczane biliyor musunuz?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #21 : 06 Eylül 2024, 01:02:46 »
Bu eczaneden herhangi bir karışım alıp gerçekten etki gören oldu mu? Topikal finas hazırlayabilecek başka bir eczane biliyor musunuz?
ben gördüm kardeş.10 aydirda kullanıyorum.kullanmayada devam edicem.fotografda paylaştım defalarca ispatı orada.duzenli bir şekilde hergun kullanıyorum.bazilari başka şeyler söylüyorda ortada da bir gercek var.ise yaramasa ben niye kullanmaya devam edeyim ki.eminin bu forumda benim kadar kelligi kendine yediremeyen bu ise hayat nebat meselesi gibi bakan çok az insan vardır.ve evet çok şükür çok faydasını gördüm karar sizin
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 06 Eylül 2024, 20:30:30 »
Tepeden çekim 4.5 ay öncesi ve şimdiki durum

Mert..

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2024, 20:55:38 »
4.5 ay sonraki halin hangisi abi
Akşamları 6 fıs minox
Günlük 1.25 fin
Haftada 3 seyrek yerlerde dermaroller

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2024, 21:09:56 »
4.5 ay sonraki halin hangisi abi
Alttaki kardeş

Mert..

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 06 Eylül 2024, 21:12:42 »
Kusura bakma ama olmamış abi değişim yok umarım canın sıkılmaz ama birinin gerçeği söylemesi lazım
Akşamları 6 fıs minox
Günlük 1.25 fin
Haftada 3 seyrek yerlerde dermaroller

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 06 Eylül 2024, 22:01:44 »
ben gördüm kardeş.10 aydirda kullanıyorum.kullanmayada devam edicem.fotografda paylaştım defalarca ispatı orada.duzenli bir şekilde hergun kullanıyorum.bazilari başka şeyler söylüyorda ortada da bir gercek var.ise yaramasa ben niye kullanmaya devam edeyim ki.eminin bu forumda benim kadar kelligi kendine yediremeyen bu ise hayat nebat meselesi gibi bakan çok az insan vardır.ve evet çok şükür çok faydasını gördüm karar sizin

Dostum yanlış anlama. Senin saçlarının son halini görmüştüm, fırça gibi maşallah. Ama losyonlardan önceki ilk halinin, bu arkadaşın saç durumuyla uzaktan yakındam alakası yoktur. Buna eminim. Tekrar bir paylaş, onun üstünden tekrar konuşalım.

Senin kafa elma ise bu arkadaşın, veya benimki armut. Bu kafalar için kusura bakmayın ama işe yaramayacağını düşünüyorum. Kendi tecrübemden de çıkarımım bu. Oral durasterid finasterid + minoxil olmadan, hatta oral minoxil olmadan pek bir şey beklemeyelim. Ki onunla bile hafif tüylenmeden öteye gidilemeyebilir.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 06 Eylül 2024, 22:05:17 »
Dostum o bolgeye protez dusunebilirsin. Saclar onde var gibi. Iyi bir merkezde protez sorunu cozer gibi. Topikal solusyonlarin cok saglam ise yaradigi insanlarda var hic bir ise yaramadiklarida. Ben sahsen 8 senedir minoksidil kullaniyorum saca zerre katkisi yok ama korktugumdan birakamiyorum. 4 aydir minox-finas solusyona gectim gene bi etki etmedi. Yaramayinca yaramiyor. Ama redditte sadece minox la mucize yaratan bir suru adam var

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 06 Eylül 2024, 22:34:45 »
Kusura bakma ama olmamış abi değişim yok umarım canın sıkılmaz ama birinin gerçeği söylemesi lazım
Elbette mükemmel bir sonuç yok ama açık alanın çevresi biraz daha kapandı ve oradaki seyrek saçlar gürleşmeye başladı. Ben oranın kapanmasını beklemiyorum oradaki saçlar 12 yıldır yok.  Kenarı dolsun ortası hafif çıksın yeter

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 06 Eylül 2024, 22:36:29 »
Dostum yanlış anlama. Senin saçlarının son halini görmüştüm, fırça gibi maşallah. Ama losyonlardan önceki ilk halinin, bu arkadaşın saç durumuyla uzaktan yakındam alakası yoktur. Buna eminim. Tekrar bir paylaş, onun üstünden tekrar konuşalım.

Senin kafa elma ise bu arkadaşın, veya benimki armut. Bu kafalar için kusura bakmayın ama işe yaramayacağını düşünüyorum. Kendi tecrübemden de çıkarımım bu. Oral durasterid finasterid + minoxil olmadan, hatta oral minoxil olmadan pek bir şey beklemeyelim. Ki onunla bile hafif tüylenmeden öteye gidilemeyebilir.

Manifold arkadaşın saçı hiçbir zaman bizimki gibi olmadı. Onun geçmiş fotoğraflarda hafif seyrekleşme hafif şakaklarda dökülme olmuş. Yıllarca bu ilaçları denemiş. Norwood 2 dahi olmamış. Ben n4 kadar çıkmıştım şimdi n2-3 arası

Facebook Twitter Instagram