Gönderen Konu: Nur eczanesi losyon kullanımı  (Okunma sayısı 1348 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nur eczanesi losyon kullanımı
« Yanıtla #60 : 26 Eylül 2024, 15:57:38 »
Güncel gündüz ışığında çekilmiş foto. Hiç gelişme yok diyen başka eczane elemanları ile sürekli olumsuz yazmayı şiar edinmiş hiçbir şey anlamadığı herbokolog Ersan Şen gibi yorum yapanlara gelsin.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #61 : 26 Eylül 2024, 18:47:48 »
Baya değişim var abi.lutfen devam et ve ara ara foto at.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 26 Eylül 2024, 19:09:10 »
Baya değişim var abi.lutfen devam et ve ara ara foto at.
Sağol birader. İnşallah komple seyrekte olsa saç çıkıp kararacak o bölge

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #63 : 27 Eylül 2024, 16:17:09 »
Abi senin için bir foto hazırladım ilk halini ve son halin olan foto bak bakalım nasıl
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #64 : 27 Eylül 2024, 16:19:47 »
sağ tarafdaki ilk bu foruma attığın fotoğraf. soldaki ise enson attığın fotograf.fark zaten direk belli oluyor.yakınlaşıp bakınca dahada belli oluyor.demekli düzenli bir şekilde uzun süre kullanınca iş değişecek.azimle devam et abi.1. yılın sonunda nasıl olacak gerçekten merak ediyorum.
  • Yaşınız 36

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 27 Eylül 2024, 19:46:24 »
sağ tarafdaki ilk bu foruma attığın fotoğraf. soldaki ise enson attığın fotograf.fark zaten direk belli oluyor.yakınlaşıp bakınca dahada belli oluyor.demekli düzenli bir şekilde uzun süre kullanınca iş değişecek.azimle devam et abi.1. yılın sonunda nasıl olacak gerçekten merak ediyorum.
sağol kardeş. İlk foto başka fotolar da var kullanıma başlamadan önce çektiğim sürekli kontrol ediyorum. Çok İnce saç çıkışları var 1 yıl dolsun o zaman gelişme net belli olur.

Facebook Twitter Instagram