Gönderen Konu: Cerrahpaşa nur eczanesi oral minoxidil başlıyorum…  (Okunma sayısı 1662 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Cerrahpaşa nur eczanesi oral minoxidil başlıyorum…
« Yanıtla #45 : 01 Eylül 2024, 01:37:11 »
minox kullanınca saçları aynı döngü sürelerinde olduğu için saçının belli bir bölgesi dökülmüş.diğer taraflarda dökülme yok eleman nur eczanesinin kendini kurtardığını sanıyor
nur eczanesi kurtarmadi.kullandigim losyon kurtardı.sen hangi eczanenin elemanisinda sürekli nick değiştirip gelip buraya nur eczanesini karaliyorsun.kimsin sen.ne iş yapiyorsun.benim hakkımda böyle konuşmak senin haddinemi.benim eczanenin elemanı oldugumu ispatlamassan senin hiç bir hükmün yok.acik adresimi yazicam sana sende eğer hukuka güveniyorsan geliceksin benim yanıma ne iş yaptigimi goreceksin. Eğer öle yapmazsan zaten adam değilsin.benim nur eczanesiyle tek bir hukuki yada beşeri ilgimi bulursan her türlü tazminat odemeye razıyım buradan beyan ediyorum.ama öle değilse hukuk onude hesaplasicaz
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 01 Eylül 2024, 01:41:33 »
tamam da o eczane elemanı zaten niye gelip burda durduk yere eczane savunsun bi düşünsene,adam her nur eczanesi paylaşımının altında geziyor,iletilerini incelersen görürsün.Bide burda kanıtlamaya çalıştığı nur eczanesi losyonu var sürekli onu hakkında konuşuyor direkman eczaneyle bağlantısı var bu adamın,üstüne tedavisine bi bakarsan dutasteride mezoterapi bile var adamda.Aynı zamanda 14 yıl minox kullanmış zaten
Dostum bende nur eczanesinden ürün alıp işe yaradığını görseydim her yorumun altına yazardım insanlar bilgilensin diye senin bu söylediğinde direkt iftira oluyor ha elinde kanıt vardır iddianı doğrulayacak nitelikte eyvallah ama sadece tahminlerle çıkarımlarla olmaz bu iş.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #47 : 01 Eylül 2024, 01:54:28 »
1.25mg sipariş ettim yüzümde alın bölgemde küçük küçük tüyler çıkmaya başladı oral minoxidil etkisi olabilir
dostum inşallah istedigin gibi olur.ama ben oral minox a biraz mesafeliyim.sonucta saç dökülmesi tedavisi süreklilik isteyen bir tedavi.surekli oral kullanmak sıkıntın olabilir.lutfen dikkat et.15 yıldır uğraşıyor bu işle. Sana bazı tavsiylerim olacak. Hayatından gluteni,şekeri ve içinden rafine şeker olan herşeyi birde sütü tamamen çıkar. OMEGA 3 takviyesi mutlaka al. Masajı bırakma hergun 10 dk yeterli.magnezyum takviyesi mutlaka al. Gerisi zaten losyon ilaç .
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #48 : 01 Eylül 2024, 07:29:08 »
kardeş sen bir iddiada bulundun.benim nur eczanesinin elemanı olduğunu söyledin.tamam bunu ispatlamassan namertsin. İspatlarsa ben herşeye varım.gel bakalım özelden sana adresimi ve telimi yazicam.yeter artık bu başka eczanelerin elemanlarından sıkıldım.senin eczanen satamiyor diye burada insanları yaftalayamazsin.ben kamu gorevlisiyim üst düzey. Eczaneyle falan ilgim yok.canakkalede yaşıyorum numaramı aticam eğer adamsan iddianın arkasindaysan gel buraya bakalım.burayi karıştırmaya çalışma.ben yalan mı soyluyorum bak fotolar orada duruyor.serefimi orataya koyarimki doğru herturlu ispata hazırım.kullandik ve işe yaradı 10 aydirda kullanıyorum.sen kimsinde bana iftira atıyorsun.beni yapmadığım bir işle ve dolandırıcılıkta sucladin.seni mahkemeye verebilirim adam gibi benden özür dile.
Eczane elemanı lafımla şunu kastetmek istedim,eczanenin daimi müşterisi ve savunucusu manasında,forumda bende sizin bişiler satmadığınızı görüyorum zaten,yazdıklarınızdan sizin satıcı olmadığınız belli oluyor,sizin forumda nelere yol açtığınızı bi gözden geçirelim isterseniz daha 18 yaşında bir çocuğa oral minoxidil satıyor savunduğunuz eczane,oral minoxidil bir kalp ilacı,bu çocuk yarın kalp krizi geçirse yarın bu eczane bu çocuğun anasına babasına nasıl hesap verecek ? Sizin savunduğunuz eczane sağlık bakanlığı tarafından hiçbir şekilde onaylanmamış şeyleri 18 yaşındaki çocuklara ticari amaçlar güderek satış yapma eğiliminde,siz ise bunu sorgusuz sualsiz eczaneyi savunarak yanıt veriyorsunuz forumdaki kullanıcılara.Siz ismi geçen eczaneyi savundukça eczane daha fazla insana oral minoxidil,ya da diğer ürünlerini satıcak ve açıkçası bir çok ilaç güvenilir değil.Sağlık bakanlığı tarafındada onaylı değil.Siz mademki eczaneden memnunsunuz kendiniz alışveriş yapabilirsiniz,burda sürekli gönderilere ben kullandım çok iyi vesayre yorumlar yapıyorsunuz,buda buradaki kullanıcıları büyük bir yanılgıya düşürmekte malesef,forumda açıkca belirtmeliyimki bu eczaneden alışveriş yapıp memnun olmayan en kötü tanıdığım sohbet ettiğim 5 6 insan var bunlar sadece benim tanıdıklarım diğerlerini hesaba katmadım hatta bu etki göremeyenler dahi eczaneyi burada sürekli şikayet etme karalama eğiliminde değiller.Müşteriler 2 3 adet almış ve memnun değiller ama burada karalamada yapmıyorlar kimseyi etkilememek için 1 kere işe yaramadığını söylüyor ve arkasını getirmiyorlar,ama siz sürekli olarak her gönderinin altına bu eczanenin çok iyi olduğunu ürünlerinin iyi olduğunu söylüyorsunuz,işte işin bu noktası sizin forumu ihlal ettiğiniz nokta,ve son olarak size yazdığım herhangi bir yazıda size dolandırıcı felanda demedim açıkca sizi eleştirdiğim kısım eczanenin sürekli reklamını yaptığınız bölüm ki bu forum kuralları gereği aykırı ve siz bunu ihlal ediyorsunuz ,benim herhangi bir ifademden  dolandırıcı lafını çıkartmak akla mantığa sığanda bişi değil.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #49 : 01 Eylül 2024, 07:32:56 »
Ve son olarak eczane tarafından spirinalakton içerek çözeltiler satılıyor,spirinalakton testesteron baskılar direk dht de değil,o serum direk kana geçiyor dermarollerla birlikte,eczane bunları satarken hiçbir müşterisinide potansiyel yan etkilere karşıda uyarmıyor.İnsanların sağlıkları bu kadar ucuz değil kimse kusura bakmasın.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #50 : 01 Eylül 2024, 07:34:36 »
kardeş sen bir iddiada bulundun.benim nur eczanesinin elemanı olduğunu söyledin.tamam bunu ispatlamassan namertsin. İspatlarsa ben herşeye varım.gel bakalım özelden sana adresimi ve telimi yazicam.yeter artık bu başka eczanelerin elemanlarından sıkıldım.senin eczanen satamiyor diye burada insanları yaftalayamazsin.ben kamu gorevlisiyim üst düzey. Eczaneyle falan ilgim yok.canakkalede yaşıyorum numaramı aticam eğer adamsan iddianın arkasindaysan gel buraya bakalım.burayi karıştırmaya çalışma.ben yalan mı soyluyorum bak fotolar orada duruyor.serefimi orataya koyarimki doğru herturlu ispata hazırım.kullandik ve işe yaradı 10 aydirda kullanıyorum.sen kimsinde bana iftira atıyorsun.beni yapmadığım bir işle ve dolandırıcılıkta sucladin.seni mahkemeye verebilirim adam gibi benden özür dile.
Ve son olarak benim herhangi bir eczanem yok,şuan siz bana iftira atmış oldunuz

gonnastaythere

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 01 Eylül 2024, 08:13:46 »
Eczane elemanı lafımla şunu kastetmek istedim,eczanenin daimi müşterisi ve savunucusu manasında,forumda bende sizin bişiler satmadığınızı görüyorum zaten,yazdıklarınızdan sizin satıcı olmadığınız belli oluyor,sizin forumda nelere yol açtığınızı bi gözden geçirelim isterseniz daha 18 yaşında bir çocuğa oral minoxidil satıyor savunduğunuz eczane,oral minoxidil bir kalp ilacı,bu çocuk yarın kalp krizi geçirse yarın bu eczane bu çocuğun anasına babasına nasıl hesap verecek ? Sizin savunduğunuz eczane sağlık bakanlığı tarafından hiçbir şekilde onaylanmamış şeyleri 18 yaşındaki çocuklara ticari amaçlar güderek satış yapma eğiliminde,siz ise bunu sorgusuz sualsiz eczaneyi savunarak yanıt veriyorsunuz forumdaki kullanıcılara.Siz ismi geçen eczaneyi savundukça eczane daha fazla insana oral minoxidil,ya da diğer ürünlerini satıcak ve açıkçası bir çok ilaç güvenilir değil.Sağlık bakanlığı tarafındada onaylı değil.Siz mademki eczaneden memnunsunuz kendiniz alışveriş yapabilirsiniz,burda sürekli gönderilere ben kullandım çok iyi vesayre yorumlar yapıyorsunuz,buda buradaki kullanıcıları büyük bir yanılgıya düşürmekte malesef,forumda açıkca belirtmeliyimki bu eczaneden alışveriş yapıp memnun olmayan en kötü tanıdığım sohbet ettiğim 5 6 insan var bunlar sadece benim tanıdıklarım diğerlerini hesaba katmadım hatta bu etki göremeyenler dahi eczaneyi burada sürekli şikayet etme karalama eğiliminde değiller.Müşteriler 2 3 adet almış ve memnun değiller ama burada karalamada yapmıyorlar kimseyi etkilememek için 1 kere işe yaramadığını söylüyor ve arkasını getirmiyorlar,ama siz sürekli olarak her gönderinin altına bu eczanenin çok iyi olduğunu ürünlerinin iyi olduğunu söylüyorsunuz,işte işin bu noktası sizin forumu ihlal ettiğiniz nokta,ve son olarak size yazdığım herhangi bir yazıda size dolandırıcı felanda demedim açıkca sizi eleştirdiğim kısım eczanenin sürekli reklamını yaptığınız bölüm ki bu forum kuralları gereği aykırı ve siz bunu ihlal ediyorsunuz ,benim herhangi bir ifademden  dolandırıcı lafını çıkartmak akla mantığa sığanda bişi değil.
Majistrali kime hazırlatacağız? Tavsiyene açığım

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #52 : 01 Eylül 2024, 11:12:46 »
Ve son olarak benim herhangi bir eczanem yok,şuan siz bana iftira atmış oldunuz
napicaz biz söylesene napicaz. Bırakalım dokulsunmu nedir istediğin.onu kullanma bunu kullanma sağlığa zararlı .tamamda kardeşim çözümün ne.cozum üret boş laf değil.herseye bir kulp buluyorsunda çözümun ne senin ne yapicaz ne kullanicaz.sacimin dökülmesini asla istemiyorum.ve Allah'ın izni ile basardimda.sen şimdi bana diyorsunki bırak bu eczaneyi.peki ben nereden alicam Fin losyonu ,minox losyonu , peptide losyonu yada diğer etkenleri.nereden alicam.eczaneye guvenemicezmi.Eczane bu bakkal dükkanı değil.senin tavsiyen ne gerçekten çok merak ettim.ama sakın bırakın kullanmayın gibi şeyler söyleme kalbini ağır kirarim
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #53 : 01 Eylül 2024, 14:24:46 »
Bak dostum burda emin olamadığım bazı şeyler var,şüphe uyandırıyor,ilaçlar hazırlanırken yapılan çok mühim hatalar olabilir malesef ülke bazında konuşmak gerekirse Ahlak çok düşük seviyelerde her alanda, güvenilir değil.Madem bu eczane ürünlerini satmak istiyor o zaman  bazı şeyleri kanıtlaması gerek ,hazırladıkları çözeltilerde kristalleşme olabilir mesela, minoxil finasteride losyon nasıl yapılır anlatıyım ya elinde saf finasteride tozu olur ya da proscar tabletleri havan içerisinde ezerek kapalı bir kapta formülde yer alan etanalde çalkalayarak karıştırırsın,iyice karıştıktan sonrada kağıt filtreyle süzerek katkı maddelerinden ayırtırsın,minoxilde ise Sıcak su banyosunda propilen glikol içerisinde eritilen Minoksidil ile karıştırılan çözelti yeterli miktara ulaşacak şekilde geriye etanöl ilave ederek çözeltiyi tamamlarsın, bak yani minoxidil finasteride çözeltisi yapmak bu kadar kolay bi eczacı için tabi dışardan biri için bunlar zor işler fakat eczane tarafından garanti edilmesi gereken şeyler var;
1-Finasteride ve minoxidil vb  etkenlerinin uygun koşullarda saklanıp saklanmadığı görülmeli
2-Majistralin hazırlanış  videosu atılmalıki herkes doğru yapıldığı kanatinde bulunmalı,şüpheler ortadan kaldırılmalı.Minoksidil çözeltisi hazırlanırken bazı olaylar var kısaca değiniyim minoksidil hazırlanırken propilen glikol ve etanöl 40 dereceye kadar ısıtılır sonra çözeltiye minoksidil etkeni katılarak karıştırılır, eczane bu işi nasıl yaptığını profosyonelce göstermeliki insanlar şüphe duymadan alabilsin.Bu ülkede ameliyata giren adam kesen  temizlik personeli hastane çalışanı  var kimse bana bişi kanıtlamak zorunda değiliz demesin.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #54 : 01 Eylül 2024, 14:33:53 »
napicaz biz söylesene napicaz. Bırakalım dokulsunmu nedir istediğin.onu kullanma bunu kullanma sağlığa zararlı .tamamda kardeşim çözümün ne.cozum üret boş laf değil.herseye bir kulp buluyorsunda çözümun ne senin ne yapicaz ne kullanicaz.sacimin dökülmesini asla istemiyorum.ve Allah'ın izni ile basardimda.sen şimdi bana diyorsunki bırak bu eczaneyi.peki ben nereden alicam Fin losyonu ,minox losyonu , peptide losyonu yada diğer etkenleri.nereden alicam.eczaneye guvenemicezmi.Eczane bu bakkal dükkanı değil.senin tavsiyen ne gerçekten çok merak ettim.ama sakın bırakın kullanmayın gibi şeyler söyleme kalbini ağır kirarim
Dostum sen bu eczanenin losyonunun çalışıp çalışmadığına dair bizzat kendin kanıt olamassın bunun nedeni 3 ayda 1 sürekli olarak dutasteride mezoterapi yaptırman,şimdi sende bana hak vericeksin durumu güzelce izah etmek isterim,şimdi sen hem bu eczaneden losyon kullanıp hemde dutasteride mezoterapi yapıtırıyorsun bunlara ek olarak minox markalı bir destek içerikli bir tablet kullanıyorsun,eğer sen kendin bizzat bir çalışma örneğiyim ben demen için senin sadece bu eczaneden alınmış bir losyonu kullanıp başka herhangi bir başka ürün kullanmaman gerekirdi işte o zaman durum böyle olsaydı sen bu eczanenin losyonlarının çalıştığına dair bir örnek olabilirdin.Mesela örnek veriyim  dutasteride üzerinde klinik deneyler yaparken aynı adam saçına kök hücre yaptırsa  o zaman klinik deneyi yapan kişi bu etkinin hangi sebepten  dolayı olduğunu anlaması olası değildir.O yüzden sende güvenli bir çalışma örneği değilsin demek istiyorum.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #55 : 01 Eylül 2024, 14:41:48 »
Dostum sen bu eczanenin losyonunun çalışıp çalışmadığına dair bizzat kendin kanıt olamassın bunun nedeni 3 ayda 1 sürekli olarak dutasteride mezoterapi yaptırman,şimdi sende bana hak vericeksin durumu güzelce izah etmek isterim,şimdi sen hem bu eczaneden losyon kullanıp hemde dutasteride mezoterapi yapıtırıyorsun bunlara ek olarak minox markalı bir destek içerikli bir tablet kullanıyorsun,eğer sen kendin bizzat bir çalışma örneğiyim ben demen için senin sadece bu eczaneden alınmış bir losyonu kullanıp başka herhangi bir başka ürün kullanmaman gerekirdi işte o zaman durum böyle olsaydı sen bu eczanenin losyonlarının çalıştığına dair bir örnek olabilirdin.Mesela örnek veriyim  dutasteride üzerinde klinik deneyler yaparken aynı adam saçına kök hücre yaptırsa  o zaman klinik deneyi yapan kişi bu etkinin hangi sebepten  dolayı olduğunu anlaması olası değildir.O yüzden sende güvenli bir çalışma örneği değilsin demek istiyorum.
tamamda kullandığım losyonun içeriğindeki maddelerin etkinliği zaten daha ince defalarca kez kanıtlanmış etkenler.sonradan ortaya çıkmış FDA onayı olmayan hiçbir klinik çalışma olmayan maddelr degilki.ben bu ise fazla kafayı takdigimdan kel kalmayı asla kabul etmediğinden fazla titiz davranıyorum.her yolu deniyorum.sonucta eczane sahte ilaç saticak hali yok.eczanede bunu yaparsa biz kime guvenicez
  • Yaşınız 36

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #56 : 01 Eylül 2024, 14:42:18 »
Bakın ortamı yumuşatmak için bir daha yazıyorum mademki bu eczanenin ürünleri başarılı bu gönderiyi açan arkadaş bunu ilk başladığı günden itibaren resimlerle belgelemeliki bizde bunun farkına varalım,beni yanlış anlamayın dünyanın neresinde olursanız olun insanları inandırabilmek için somut örneklere ihtiyaç var,siz  mesela saçınızın  gün gün gelişimini buraya atsaydınız sadece nur eczanesi losyon kullansaydınız bir çalışma örneği olsaydınız, ben dürüstçe  derdimki aaa gerçektende etkili olmuş adam haklı diye ama malesef bunu yapmıyorsunuz çok uzun aralıklı fotoğraflar atmayı tercih ediyorsunuz.Yani büyük şüpheler var kimse kusura bakmasın,bende ilk başta ilgi duydum bu eczaneye fakat yapılan bazı şeyler bende büyük şüpheler uyandırdı söylemeden edemem kimsede kusura bakmasın,Cerrahpaşa Nur eczanesinde neler olduğunu ben bilemem hiç tanışmadım görmedim,ister istemez insan doğasından dolayı şüphe duyuyor özellikle Türkiye gibi bir yerdeyseniz iyice şüphe duyuyor.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #57 : 01 Eylül 2024, 14:47:15 »
tamamda kullandığım losyonun içeriğindeki maddelerin etkinliği zaten daha ince defalarca kez kanıtlanmış etkenler.sonradan ortaya çıkmış FDA onayı olmayan hiçbir klinik çalışma olmayan maddelr degilki.ben bu ise fazla kafayı takdigimdan kel kalmayı asla kabul etmediğinden fazla titiz davranıyorum.her yolu deniyorum.sonucta eczane sahte ilaç saticak hali yok.eczanede bunu yaparsa biz kime guvenicez
Bak dostum buradaki mesela kullanılan etkenler değil onu anlatmaya çalışıyorum,spirinalakton finasteride minoxidil bu etkenleri bulursun problem orası değil,problem olan ve şüphe uyandıran kısmı bu etkenlerin nasıl saklandığı ve yapılış yöntemleri,sen minoxili etanal ve propilen glikole atıpta karıştırabilirsin ya da doğru olan şekilde sıcak su banyosu yaptırarak karıştırırsın ben onu diyorum.

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #58 : 01 Eylül 2024, 14:49:09 »
Madem nur eczanesi,eczanesini majistrallerin hazırlandığı yerleri, su banyosu yapan makinasını,etkenlerin nasıl saklanığ muhafaza edildiğini çeksin youtube a yüklesin ben kaç km uzakta yaşıyorum Cerrahpaşadan ben nerden biliyim nasıl yaptığını,Şimdi ben haklı değilmiyim şüphe duyarak?Bu eczaneci benim akrabam ya da yakınım değilki ona şüphesiz güveniyim.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2024, 15:02:27 Gönderen: KOBA »

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #59 : 01 Eylül 2024, 14:51:14 »
Madem nur eczanesi,eczanesini majistrallerin hazırlandığı yerleri,sıcak su banyosu yapan makinasını,etkenlerin nasıl saklanığ muhafaza edildiğini çeksin youtube a yüklesin ben kaç km uzakta yaşıyorum Cerrahpaşadan ben nerden biliyim nasıl yaptığını,Şimdi ben haklı değilmiyim şüphe duyarak?Bu eczaneci benim akrabam ya da yakınım değilki ona şüphesiz güveniyim.
Birde losyonlara spirinalakton koyarsa,oral minoxidil satarsa iyice  insanların güvenini zedeliyor eczane.Majistral satarak para kazanabilirsiniz ama günün sonunda önemli olan bunu satın alan kişilerin mutlu olup olmadığı.Sizin kendi evladınız olsa çocuk neyin ne olduğunu bilmese saç çıkarmak için minoksidil kapsül yutsa Allah göstermesin bişi olsa,bunu satın aldığı yere tepki koymazmısın,sen 18 yaşındaki bi ergene niye kalp ilacı satıyosun diye,Ticari gelir kazanılır ama doğrulukla  kazanılmalı, bu şekilde değil.

Facebook Twitter Instagram