Gönderen Konu: Cerrahpaşa nur eczanesi oral minoxidil başlıyorum…  (Okunma sayısı 1661 defa)

KOBA

• Full Member
Ynt: Cerrahpaşa nur eczanesi oral minoxidil başlıyorum…
« Yanıtla #30 : 29 Ağustos 2024, 22:22:59 »
Yaw şu listeye bi bakın gülmemek elde değil sanki kuruyemişçi bide oranları yazmışlar hey Allahım ya,O işler öyle toz alıp etanalde çözdürmekle olmuyor,bugün reddite girin topical minoxille spirinalaktonu birleştiren bi tane kullanıcı var mı bi bakın,birde buraya saçma sapan eczanelerin fotoğraflarını atıyorsunuz örnek göstermek için,eğer örnek almak istiyorsanız o bana görüntü olarak attığınız eczanlere herkese satmıyor o ilaçlara,reçeteyle satıyorlar,siz onaylı olmadığı halde topical spirinalakton,oral minoxidil satmaya çalışıyorsunuz ticari gelir elde etmek için,onlarında içinde ne olduğu belli değil zaten,çözünüyormu etanolde bozunuyor mu vesayre birçok ayrıntı ve risk var zten,kesinlikle sizlerden ilaç tedarik edilmemeli,forumda sizden ilaç alıp işe yaramayan birden fazla gönderi var malesef,benim kanımca siz eczaneci değil en fazla kuruyemişçi olursunuz  ;D ;D |-onayisareti-|

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 29 Ağustos 2024, 22:57:39 »
Yaw şu listeye bi bakın gülmemek elde değil sanki kuruyemişçi bide oranları yazmışlar hey Allahım ya,O işler öyle toz alıp etanalde çözdürmekle olmuyor,bugün reddite girin topical minoxille spirinalaktonu birleştiren bi tane kullanıcı var mı bi bakın,birde buraya saçma sapan eczanelerin fotoğraflarını atıyorsunuz örnek göstermek için,eğer örnek almak istiyorsanız o bana görüntü olarak attığınız eczanlere herkese satmıyor o ilaçlara,reçeteyle satıyorlar,siz onaylı olmadığı halde topical spirinalakton,oral minoxidil satmaya çalışıyorsunuz ticari gelir elde etmek için,onlarında içinde ne olduğu belli değil zaten,çözünüyormu etanolde bozunuyor mu vesayre birçok ayrıntı ve risk var zten,kesinlikle sizlerden ilaç tedarik edilmemeli,forumda sizden ilaç alıp işe yaramayan birden fazla gönderi var malesef,benim kanımca siz eczaneci değil en fazla kuruyemişçi olursunuz  ;D ;D |-onayisareti-|
Herhangi bir eczanenin isminin burada yer alması bence kabul edilemez. Bu işi gerçekten iyi yapıyorsa bile Nur eczanesi diye başlık açılmamalı. Nur eczanesi belki işini iyi yapıyordur ama bu başlıklar ve yorumlar sebebiyle reklam sanıp insan bulaşmak dahi istemiyor. Hiçbir türlü eczane ismi bu forumda başlık olarak yer almamalı. Umarım hassasiyet anlaşılır herkes tarafından.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 31 Ağustos 2024, 03:33:22 »
Konu savaş alanına dönmüş  ;D
Oral minoksidil sonuçlarını merak ediyorum özellikle yan etki yapıyor mu merak konusu. Yüzde ve ayaklarda ödem yapmasından şikayet ediliyor ve tabi ki en kötüsü her yerde kıl çıkma durumu.
Bu arada 1.25 mi yoksa 2.5mg'mı sipariş ettiniz?
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 31 Ağustos 2024, 10:09:01 »
Konu savaş alanına dönmüş  ;D
Oral minoksidil sonuçlarını merak ediyorum özellikle yan etki yapıyor mu merak konusu. Yüzde ve ayaklarda ödem yapmasından şikayet ediliyor ve tabi ki en kötüsü her yerde kıl çıkma durumu.
Bu arada 1.25 mi yoksa 2.5mg'mı sipariş ettiniz?
1.25mg sipariş ettim yüzümde alın bölgemde küçük küçük tüyler çıkmaya başladı oral minoxidil etkisi olabilir

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #34 : 31 Ağustos 2024, 15:35:10 »
1.25mg sipariş ettim yüzümde alın bölgemde küçük küçük tüyler çıkmaya başladı oral minoxidil etkisi olabilir
Öncesi sonrası fotoğraf koymadığın sürece herhangi bir geçerliliği yok buraya günlük gibi fotoğraf atıcaksınız o zaman,ne neymiş insanlar görsün,bu şekilde herhangi bir geçerliliği yok yazdıklarınızın bunu bilin

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #35 : 31 Ağustos 2024, 15:36:42 »
Reklam ve ticari amaç güdülerek yapılan bi başlık haline getiriyorsunujz burayı acilinden fotoğraf atıcaksınız o zaman,bu eczaneden ilaç alıp kullananların forum başlıklarında herhangi bir gelişme yok madem biz haksısız siz gelişmeleri buraya fotoğraflarla birlikte buraya atın.

mavruti

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 31 Ağustos 2024, 20:23:52 »
kimse kusura bakmasın merdiven altı imalat yapıp burdada reklamını yaptırmak hoş deil sağlık bakanlığına kadar şikayeete gider bu iş ürünün önce onayını alcan

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 31 Ağustos 2024, 20:32:26 »
kimse kusura bakmasın merdiven altı imalat yapıp burdada reklamını yaptırmak hoş deil sağlık bakanlığına kadar şikayeete gider bu iş ürünün önce onayını alcan
Eczanelerin yaptıkları losyonlar onaya zorunlu değildir. Eğer reklam yapılıyorsa bilemem fakat gerçekten işe yarayan ürünleri varsa ki yukarıdaki arkadaş detaylıca saçının fotoğrafını atmış ve kullandığı serumun çok işe yaradığını söylüyor o zaman konunun paylaşılmasının bir sıkıntısı yok.
  • Yaşınız 22

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #38 : 31 Ağustos 2024, 23:16:04 »
Eczanelerin yaptıkları losyonlar onaya zorunlu değildir. Eğer reklam yapılıyorsa bilemem fakat gerçekten işe yarayan ürünleri varsa ki yukarıdaki arkadaş detaylıca saçının fotoğrafını atmış ve kullandığı serumun çok işe yaradığını söylüyor o zaman konunun paylaşılmasının bir sıkıntısı yok.
Adamın fotoğrafı yok Kardeş şakamı yapıyorsunuz.Gönderiyi dahi okumuyorsunuz herhalde.Bu oral minox başlayan çocuğun 1 tane fotoğrafı yok başlangıç için 10 günde saç çıkıyor diyor,ne kadar gerçekçi tamamen reklam yapma amacı taşıyorlar.

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 31 Ağustos 2024, 23:53:47 »
Adamın fotoğrafı yok Kardeş şakamı yapıyorsunuz.Gönderiyi dahi okumuyorsunuz herhalde.Bu oral minox başlayan çocuğun 1 tane fotoğrafı yok başlangıç için 10 günde saç çıkıyor diyor,ne kadar gerçekçi tamamen reklam yapma amacı taşıyorlar.
Nur eczanesi benim babamın oğlu değil bende ilk defa gördüm aldım. Yakın zamanda profesyonell fotoğraflar ekliyicem.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 01 Eylül 2024, 00:03:48 »
Konu sahibinden bahsetmiyorum yukarıda losyon kullanan arkadaşı söylüyorum.
  • Yaşınız 22

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #41 : 01 Eylül 2024, 00:31:45 »
Konu sahibinden bahsetmiyorum yukarıda losyon kullanan arkadaşı söylüyorum.
tamam da o eczane elemanı zaten niye gelip burda durduk yere eczane savunsun bi düşünsene,adam her nur eczanesi paylaşımının altında geziyor,iletilerini incelersen görürsün.Bide burda kanıtlamaya çalıştığı nur eczanesi losyonu var sürekli onu hakkında konuşuyor direkman eczaneyle bağlantısı var bu adamın,üstüne tedavisine bi bakarsan dutasteride mezoterapi bile var adamda.Aynı zamanda 14 yıl minox kullanmış zaten

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #42 : 01 Eylül 2024, 00:32:52 »
minox kullanınca saçları aynı döngü sürelerinde olduğu için saçının belli bir bölgesi dökülmüş.diğer taraflarda dökülme yok eleman nur eczanesinin kendini kurtardığını sanıyor

KOBA

• Full Member
« Yanıtla #43 : 01 Eylül 2024, 00:35:35 »
Nur eczanesi benim babamın oğlu değil bende ilk defa gördüm aldım. Yakın zamanda profesyonell fotoğraflar ekliyicem.
Saçının açık bölgelerini çekip atıcaksın sanki senden max 2 dakkanı alır , çok fazla bişi isteniyormuş gibi yapıyorsun.Lafla peynir gemisi yürümez,önce kel olan halini başlangıç olarak atıcaksınki 2 3 ay sonra değişim olduğu zaman kanıt olarak buraya atıcaksın,bizde anlıcazki hakkaten oral minoxilleri bi işe yarıyormul diyicez,olay bu zaten,ama sen başlangıç fotoğraflarını atmıyorsun sıkıntı orda zaten,fotoğraf atıcaksın önceki hali olmıcak ben nerden biliyom kapsüllerin işe yarayıp yaramadığını.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #44 : 01 Eylül 2024, 01:30:08 »
tamam da o eczane elemanı zaten niye gelip burda durduk yere eczane savunsun bi düşünsene,adam her nur eczanesi paylaşımının altında geziyor,iletilerini incelersen görürsün.Bide burda kanıtlamaya çalıştığı nur eczanesi losyonu var sürekli onu hakkında konuşuyor direkman eczaneyle bağlantısı var bu adamın,üstüne tedavisine bi bakarsan dutasteride mezoterapi bile var adamda.Aynı zamanda 14 yıl minox kullanmış zaten
kardeş sen bir iddiada bulundun.benim nur eczanesinin elemanı olduğunu söyledin.tamam bunu ispatlamassan namertsin. İspatlarsa ben herşeye varım.gel bakalım özelden sana adresimi ve telimi yazicam.yeter artık bu başka eczanelerin elemanlarından sıkıldım.senin eczanen satamiyor diye burada insanları yaftalayamazsin.ben kamu gorevlisiyim üst düzey. Eczaneyle falan ilgim yok.canakkalede yaşıyorum numaramı aticam eğer adamsan iddianın arkasindaysan gel buraya bakalım.burayi karıştırmaya çalışma.ben yalan mı soyluyorum bak fotolar orada duruyor.serefimi orataya koyarimki doğru herturlu ispata hazırım.kullandik ve işe yaradı 10 aydirda kullanıyorum.sen kimsinde bana iftira atıyorsun.beni yapmadığım bir işle ve dolandırıcılıkta sucladin.seni mahkemeye verebilirim adam gibi benden özür dile.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram