Gönderen Konu: Saç küsmesi  (Okunma sayısı 153 defa)

Serkan

• Yeni üye
  • *
Saç küsmesi
« : 19 Ağustos 2024, 10:05:08 »
Yaklaşık 45 gün önce saç ekimi yaptırdım.Yanlarda fotodaki gibi sorun var.Sac ekimi yapan uzmana sorduğumda bunun geçici olduğu zamanla düzelecegini söyledi.İnsanin psikolojisini bozuyor.Ekilen yere değil de bu bölgelere odaklandım,canım çok sıkkın.Sac küsmesi olduğunu söyledi.Ben de burdan çok mu aldınız dedim.Bunun mümkün olmadığını fue yönteminde tek tek alım yapıldığını söyledi.Sadbe ilacı tavsiye etti.Diger tarafimda benzer şekilde.Ne yapıyım,sizce düzelir mi?

Serkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç küsmesi
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2024, 12:57:45 »
Bu sorunu yaşayan ve gören arkadaşlardan yardım bekliyorum.

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2024, 13:16:42 »
Geçmiş olsun dostum benzer bir sorunu ben yaşıyorum ekim merkezi bana sabah-akşam  ''advantan krem'' önerdi 1 ay süreyle. Seni çok iyi anlıyorum can sıkıcı bir durum ama yapacak bir şey yok olan olmuş. Merak etme çok araştırdım topluyor ancak kimisi 3 ayda kimisi 12 ayda bu yüzden sabretmen lazım seninkiden çok daha kötü durumda olan vakalar var.

Hızlı toparlaması için vitaminlerini üst seviyede tutmaya bak, biotin,b12,çinko,bakır,demir,magnezyum,selenyum vb. saçla ilgili olanları.

Bir de sosyal yaşantında rahatlamak için birkaç ay boyunca her hafta 0-1 kestirebilirsin kısayken bu kadar belli olmaz.

Serkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2024, 14:13:16 »
Cevap için teşekkürler kardeşim.Ekim merkezinin verdiği biotin vitamin ve selenyum içerikli hapını kullanıyorum, ayrıca balık yağı içiyorum.Hoca Sadbe kullanmamı önerdi.Dedigin kremi araştırayım.O bölgenin büyümemesi yamalik gibi kalması can sıkıcı gerçekten.Bjraz daha saçım uzayınca kestirecegim.

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2024, 14:26:00 »
Cevap için teşekkürler kardeşim.Ekim merkezinin verdiği biotin vitamin ve selenyum içerikli hapını kullanıyorum, ayrıca balık yağı içiyorum.Hoca Sadbe kullanmamı önerdi.Dedigin kremi araştırayım.O bölgenin büyümemesi yamalik gibi kalması can sıkıcı gerçekten.Bjraz daha saçım uzayınca kestirecegim.

Bu arada saç kesimi derken sadece donörden bahsediyorum ekim alanına falan makine vurmayın sakın  :)

Serkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2024, 14:55:08 »
Aynen kardeşim teşekkür ederim.

Serkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2024, 15:08:08 »
Geçmiş olsun dostum benzer bir sorunu ben yaşıyorum ekim merkezi bana sabah-akşam  ''advantan krem'' önerdi 1 ay süreyle. Seni çok iyi anlıyorum can sıkıcı bir durum ama yapacak bir şey yok olan olmuş. Merak etme çok araştırdım topluyor ancak kimisi 3 ayda kimisi 12 ayda bu yüzden sabretmen lazım seninkiden çok daha kötü durumda olan vakalar var.

Hızlı toparlaması için vitaminlerini üst seviyede tutmaya bak, biotin,b12,çinko,bakır,demir,magnezyum,selenyum vb. saçla ilgili olanları.

Bir de sosyal yaşantında rahatlamak için birkaç ay boyunca her hafta 0-1 kestirebilirsin kısayken bu kadar belli olmaz.
Seninki sonradan mı döküldü,en baştan mi böyleydi.Benmki en baştan ekimden sonra böyle seyrekti,sonradan dökülmedi.

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2024, 15:29:37 »
Seninki sonradan mı döküldü,en baştan mi böyleydi.Benmki en baştan ekimden sonra böyle seyrekti,sonradan dökülmedi.

Bende böyle tek bir bölge değilde daha genele yayılmış bir seyreklik var en başından beri

Facebook Twitter Instagram