Gönderen Konu: Baştaki kızarıklık denizden sonra kayboldu  (Okunma sayısı 103 defa)

Uğurbey

• Yeni üye
  • *
Baştaki kızarıklık denizden sonra kayboldu
« : 18 Ağustos 2024, 16:08:22 »
Merhaba,
4. ayımda başımda ciddi bir kızarıklık vardı. Bir türlü geçmiyordu. Tekirdağ'da denize girdiğim 2. gün kırmızılık tamamen geçti. Renk orijinal haline döndü.
Ekim yerim şapkaya gerek yok dese de kızarıklık daha kötü görünmesin diye  şapka kullanmıştım.  Güneşte hiç durmadım. Daldığım zamanlar dışında denizde de şapka taktım.

Kızarıklık 2. gün kaybolunca moralim yerine geldi. Böyle bir şeyi daha önce yaşayan oldu mu merak ediyorum. Bu tecrübemi paylaşmak istedim sadece

Alpha

• Hero Member
Ynt: Baştaki kızarıklık denizden sonra kayboldu
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2024, 21:37:35 »
Aslında şaşılacak bir durum değil ,deniz suyunun cilt üzerinde oldukça olumlu etkileri var.içindeki magnezyum ,tuz ve farklı mineraller sayesinde ödem ,kızarıklığa bire bir gelir .Ben her tatil dönüşlerinde şişelere doldurduğum deniz sularını beraberimde yanımda getiriyorum.Ne zaman lazım olacağı belli olmuyor  :)
Yalnız senin kızarıklık geri gelebilir bunun için sende dönüşte yanına mutlaka deniz suyu al bence.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Baştaki kızarıklık denizden sonra kayboldu
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2024, 22:42:32 »
Seboreik dermatitede iyi geliyor deniz suyu güneş kizarikligada iyi gelmiştir sasircak bı durum yok normal
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram