Gönderen Konu: Saçım ve klinkler hakkında yardımlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 302 defa)

bartun07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. 25 yaşımdayım yaklaşık 18  yaşımdan beri saçlarım dökülüyor ve şuan hafif düzeyde dökülmeye devam ediyor. Genetik bir saç dökülmesine sahibim. Saç ekimi yaptırmak istiyorum. Fakat siz tecrübeli arkadaşların önerisi nedir? Klinik tavsiyeleriniz nelerdir? İstanbul'da yaşıyorum. Bütçe çok sıkıntı değil, yardımcı olup önerebileceğiniz klinikler nelerdir? Şimdiden teşekkür ediyorum .

bartun07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçım ve klinkler hakkında yardımlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2024, 21:18:15 »
@Hintell yardımcı olabilirseniz sevinirim. Diğer okuyan arkadaşlar da fikirlerini belirtebilirse sevinirim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2024, 23:07:28 »
Çok güzel bi saç ekimi olur senin saca finasterid ile beraber 3500 greft yeter saçlar sakalla aynı renk sakal gibi güçlü donördeki saçlar iyi bi merkez arastir
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

bartun07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2024, 13:15:52 »
Yorumun için çok teşekkürler. Yer olarak forumda da araştırdığımda Asuman Hair,Asmed,Serkan Aygın,Medeks öne çıkıyor. Buralarla görüşeceğim. Senin ve diğer okuyan arkadaşların ekstra yer önerisi ve saçımla ilgili fikirleri varsa belirtirse sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2024, 12:21:11 »
Asmed e gidebilirsen kesinlikle git

Diğer merkezlerde güzel

Donör zayıf asmed alımı manuel senin içşn en doğru tercih

Tabi bence finasterid şart donör güçlü olmadığı için güçlendirmek gerek gerisi sana kalmış
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram