Gönderen Konu: Tepe açılma  (Okunma sayısı 189 defa)

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe açılma
« : 16 Ağustos 2024, 15:42:54 »
Arkadaşlar selam bugün dermatoloğa gittim saç dökülmem var mı diye. Ben sadece şakaklardan korkarken kadın doktor şu anlık ciddi bır sey yok ama tepe bölgen acılmaya baslamıs dedi ayrıca şakaklarındada hafif açılma var dedı. Şakaklarım için o erkek olduğunuz için falan normal dedı olgunluk çizgisimı demek istedi anlamadım. Tepe bölgem gerçekten açılmaya başlamış mı tabi ki doktorum dedikleri Doğrudur fakat nedense moralim bozuldu. Erkek tip dökülme dedi bilmiyorum saçım şu an olmasına rağmen kötü hissediyorum.

athena

• Sr. Member
Ynt: Tepe açılma
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2024, 18:23:58 »
şahsen bir sorun görmedim. saçları ayırdığın vakit o açıklık normal. üstelik saç tonun ve ışıkta iyice parlatmış. vertex de minyatürize dökülme mevcut mu kontrol sağla. yaşınız kaçtı bu arada?

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2024, 18:27:31 »
şahsen bir sorun görmedim. saçları ayırdığın vakit o açıklık normal. üstelik saç tonun ve ışıkta iyice parlatmış. vertex de minyatürize dökülme mevcut mu kontrol sağla. yaşınız kaçtı bu arada?
üstad yaşım 22 ,büyüteç gibi bir şeyle baktı ama iki sanıye bile sürmedi eliyle çekme testi yaptı hıc saç gelmedi erkek tıpı dökülme var ama şu an Endişelenecek bir şey yok dedı anlamadım

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2024, 18:28:23 »
üstad vertex de minyatürleşmeyi nasıl anlayabilirim  bilmiyorum da

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2024, 18:29:48 »
üstad yaşım 22 ,büyüteç gibi bir şeyle baktı ama iki sanıye bile sürmedi eliyle çekme testi yaptı hıc saç gelmedi erkek tıpı dökülme var ama şu an Endişelenecek bir şey yok dedı anlamadım

ön cizginiz de bir problem görmüyorum. aileniz de kellik ne durumda? belki hekim incelmeleri görmüş olabilir.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2024, 18:31:37 »
üstad vertex de minyatürleşmeyi nasıl anlayabilirim  bilmiyorum da

dökülen saçlarınız ince ve cansızsa, boyutu küçükse minyatürize olmuştur. kayıp olarak düşünebilirsiniz. doktor kontrolünde finasterid kullanabilirsiniz. vertexde etkilidir.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2024, 18:32:53 »
ön cizginiz de bir problem görmüyorum. aileniz de kellik ne durumda? belki hekim incelmeleri görmüş olabilir.
üstad baba tarafım full saçlı, anne tarafımda dayımım yaş 35 şakaklar açık sadece anne tarafından dedemınde gençlik fotoğraflarından falan baya saçı var yaslanınca azalma olmuş tabi yanı dayım ve anne tarafından dedem 35 lı yaşlarında Norwood 2 2.5 arasında, sanırım anne tarafıns çektim

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2024, 18:34:42 »
dökülen saçlarınız ince ve cansızsa, boyutu küçükse minyatürize olmuştur. kayıp olarak düşünebilirsiniz. doktor kontrolünde finasterid kullanabilirsiniz. vertexde etkilidir.
anladım soalasın üstad en azından 35 e kadar götürsün diye dua etmek en iyi seçenek gibi bakalım

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2024, 18:36:40 »
üstad baba tarafım full saçlı, anne tarafımda dayımım yaş 35 şakaklar açık sadece anne tarafından dedemınde gençlik fotoğraflarından falan baya saçı var yaslanınca azalma olmuş tabi yanı dayım ve anne tarafından dedem 35 lı yaşlarında Norwood 2 2.5 arasında, sanırım anne tarafıns çektim

tavsiyem hekimin dedikleri doğrultusunda günlük 1mg finans almak olur. kullanıp kullanmamak size kalmış. araştırmalarınızı yapın derim. söyle bir link bırakayım yardımcı olur; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2024, 18:38:18 »
tavsiyem hekimin dedikleri doğrultusunda günlük 1mg finans almak olur. kullanıp kullanmamak size kalmış. araştırmalarınızı yapın derim. söyle bir link bırakayım yardımcı olur; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0
teşekkürler üstad ama senın gördüğün şu an lık sorun yok değil mi bır ay sonra doktor kontrolüne tekrardan gideceğim tavsıyene de uyacağım

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 16 Ağustos 2024, 18:40:13 »
teşekkürler üstad ama senın gördüğün şu an lık sorun yok değil mi bır ay sonra doktor kontrolüne tekrardan gideceğim tavsıyene de uyacağım
sorun görmedim. muhakkak farklı hekim kontrolüne gidin. o da genetik derse finans başlarsınız. gecmis olsun.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Ağustos 2024, 23:57:46 »
Ben bir sorun göremedim. Gittiğiniz doktor kan testi yaptı mı mesela vitaminlere tiroidlerinize vs baktı mı?
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ağustos 2024, 00:19:06 »
Ben bir sorun göremedim. Gittiğiniz doktor kan testi yaptı mı mesela vitaminlere tiroidlerinize vs baktı mı?
hıc bır şeye bakmadı üstad

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 17 Ağustos 2024, 01:27:20 »
hıc bır şeye bakmadı üstad
Pek bilgili bir doktora benzemiyor o zaman gittiğin kişi. Adam akıllı doktor önce kan tahlili ister tiroitlere bakar sonra saça bakar ki teşhis düzgün konsun. Tekrar iyi bir doktora gidin bence ama imkanınız varsa özel hastaneden iyi bir doktora görünün.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Ağustos 2024, 01:42:30 »
Pek bilgili bir doktora benzemiyor o zaman gittiğin kişi. Adam akıllı doktor önce kan tahlili ister tiroitlere bakar sonra saça bakar ki teşhis düzgün konsun. Tekrar iyi bir doktora gidin bence ama imkanınız varsa özel hastaneden iyi bir doktora görünün.
asistan dı sanırım üstad ondan olabilir losyon falan sür dedi losyon markası bile vermedi anlam veremedım

Facebook Twitter Instagram