Gönderen Konu: Olgunluk çizgisi mi yoksa dökülme başlangıcı mı?  (Okunma sayısı 281 defa)

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Abilerim merhaba yaşım 22 , bir sorunum var. Saçlarda olgunluk çizgisi mi yoksa dökülme başlangıcımı var bilmek istiyorum. Baba tarafım full saçlı anne tarafımda dayım Norwood 2 . 5 dedemde aynı şekil 40 lı yaşlarında falan Norwood 2.5 lardaymış. Amacım trollemek değil sadece siz Büyüklerimden yardım alabilmek.

Alper1

• Hero Member
Ynt: Olgunluk çizgisi mi yoksa dökülme başlangıcı mı?
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2024, 04:39:23 »
Çizgi normal hocam bir sıkıntı yok. Sağlıklı saçlara sahip olan insanlarda bile çizgi çoğu zaman dümdüz olmaz elbet çok az geri çekilmeler olur.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2024, 11:16:11 »
Sağolun hocam teşekkürler hayırlı günler

OzHulp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2024, 20:01:48 »
Çizgi normal hocam bir sıkıntı yok. Sağlıklı saçlara sahip olan insanlarda bile çizgi çoğu zaman dümdüz olmaz elbet çok az geri çekilmeler olur.
hocam peki ışıkta çekildiğim fotolar var sankı şakaklarım daha açık gibi geldi. Buna yorumunuz nedir

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2024, 20:23:32 »
hocam peki ışıkta çekildiğim fotolar var sankı şakaklarım daha açık gibi geldi. Buna yorumunuz nedir
Ben pek bir fark göremedim bence saçında bir sıkıntı yok. Eğer dökülmeler varsa kan tahlili verebilirsin özellikle çinko, demir, d vitamini eksikliği saç döker bunları yerine koyarsan düzelir ama dediğim gibi bir sıkıntı göremiyorum.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram