Gönderen Konu: Çok ucuz Ekim merkezleri  (Okunma sayısı 192 defa)

Harbi Getto

• Full Member
Çok ucuz Ekim merkezleri
« : 13 Ağustos 2024, 12:34:32 »
Karşıma sürekli bu fiyat aralıklarında ekim reklamları çıkıyor. Hiç böyle ucuz yerlere gidipte memnun olan var mı?

İsmail Aydın

• Yeni üye
  • *
Ynt: Çok ucuz Ekim merkezleri
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2024, 18:37:55 »
Aynı şekilde
4bin₺ye 4 prp + 4 mezo veren yerler var reklamları inceliyorum hepsi fatih istanbulda.
Ucuz etin yahnisi yenmez diye söz söylemiş atalarımız.
Bilinmedik yerlere gitmeyin derim, forumda o kadar başarısız sonuç görüyoruz normalde bile işini iyi yapan ekim merkezlerin de bu sonuçlar olabiliyorsa gerisini siz tahmin edin.
Günlük Rutin
Aga-e - Günde 2 tablet
Finasteride 1.25 mg
Kabak Çekirdeği Yağı 320mg
Biotin 5mg
Multivitamin
Biberiye Yağı
Masaj
Dermaroller ( 2 günde 1)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2024, 13:10:14 »
hayatınız boyunca pişman olmak istemiyorsanız kendinizi seviyorsanız uzak durunuz bu merkezlerden
Global Moderator

Harbi Getto

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2024, 22:15:46 »
Valla eskiden olsa ucuzmuş diye giderdim çünkü hiç bilgim yoktu. Hatta iki-üç merkezle konuşmuştum fiyat almıştım. Bot yorum falan basıyorlar sanırım yorumları da hep iyiydi
7 gün 1,25 Fin (2 ay sonra bıraktım)
7 gün 0,5 Dutasteride (başladım)
1x8 %5 minoxilin+Dermaroller
Biotin, Demir(+C vit) ve D3
Ketoral Şampuan

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2024, 23:50:58 »
Şans..  Bakarsın tutar.
Ama işi şansa birakmamayi tercih ederdim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2024, 13:29:19 »
Kötü bir saç ekimi, bireyde çeşitli olumsuz etkilere yol açabilir.
Estetik Sonuçlar: Kötü bir saç ekimi, doğallıktan uzak bir görünüm oluşturabilir. Saçların seyrek, düzensiz ya da yanlış yönlendirilmiş olması, bireyin estetik algısını olumsuz etkiler.

Psikolojik Etkiler: Saç kaybı yaşayan bireyler, saç ekimi sonrasında daha fazla özgüven kaybı yaşayabilir. Beklentilerin karşılanmaması, depresyon ya da anksiyete gibi psikolojik sorunlara yol açabilir.

Ağrı ve Rahatsızlık: Kötü bir teknik veya hijyen eksikliği, ekim sonrası ağrı, kaşıntı ve rahatsızlık hissine neden olabilir.

İltihaplanma ve Enfeksiyon: Yetersiz hijyen veya yanlış teknik kullanımı, saç ekimi yapılan bölgede enfeksiyon riskini artırabilir.

İyileşme Süreci: Kötü bir saç ekimi, iyileşme sürecinin uzamasına neden olabilir, bu da daha fazla rahatsızlık ve bekleme süresi demektir.

Yetersiz Saç Büyümesi: Uygulanan teknik ve kullanılan greftler kalitesizse, saçın büyümesi yetersiz kalabilir veya greftler tutmayabilir.

Maddi Kaybı: Başarısız bir işlem, ekim masraflarının yanı sıra, düzeltici işlemler için ek maliyetler doğurabilir.

kötü bir saç yönü kötü bir saç ön çizgisi sizin toplum içinden çok rahatsız eden bir hale getirebilir insanların gözleri sürekli kafanızda olduğu için
çekilmez bir hal alır

kısaca böyle merkezlere giderek para vererek hayatınızı mafedersiniz
dış görünüş önemlidir dış görünüşüzde ki olumsuz durumlar sizi içinden çıkılmayacak durumlara sokar

o yüzden kendini seven kendine değer veren insanlar bu işlemi yaptıracaksa para her zaman sonraki plan olmalı
paranız yoksada saç ektirmeyin iyi bir yer için biriktirin

hasta olmaktan hayatınızı mafetmekten iyidir kel gezmek
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram