Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum ?  (Okunma sayısı 165 defa)

sefa.tml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimine uygun muyum ?
« : 12 Ağustos 2024, 14:04:23 »
Merhabalar,

Saç ekimi konusunda uzun süredir forumu takip ediyorum. Saç ekimi için AKL klinikte karar kıldım. Ekim 02.09.2024 tarihine planlandı. İş yerimde 3 arkadaşım ektirdi ve sonuçları gözümle gördüm. Çok memnun kaldılar. Görüşmeye gittiğimde saç ekimi yapılabilir ama 2 ekim planlamanın mantıklı olduğunu belirttiler. Şuan ki durumum aşağıdaki gibi. Açıklık çok fazla sizce etkili bir sonuç alabilir miyiz? Ek olarak yüksek tansiyon hastasıyım. Klinik bunun sorun olmadığını doktorun bun göz önünde bulundurarak gerekli hazırlığı yapacağını söyledi. Bunun ile ilgili de değerli yorumlarınızı bekliyorum

sefa.tml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AKL KLİNİK // YAŞ: 30 // 02.09.2024 PLANLI EKİM
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2024, 06:38:49 »
Yorumlarınızı rica ederim

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimine uygun muyum ?
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2024, 11:22:44 »
Açıklık biraz fazla:/ Ekim olur neden olmasın beklentiniz çok yüksek olmasın sadece yeterli güzel bir ön hat ile görünüşünü komple değiştirirler ancak fırça gibi saç bekliyorsanız hiç bulaşmayın hocam

sefa.tml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2024, 11:34:57 »
Teşekkür ederim. Tabi ki de mükemmel aralıksız bir saçım olsun beklentim yok. Gerçekçiyim o konuda vertex hariç bölgeye kadar %70-80 kapatırız. Tamamen bir kapanma olmaz dendi sadece

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2024, 11:44:45 »
Tamamen kapanma çok zor hocam ne yazık ki merkez gerçekçi konuşmuş %70 kapanması demek en iyi ihtimal bu arada bu sonucu alabilmek için ekimden sonra hayatımıza biraz daha dikkat edicez ilk zamanlarda alkol sigara şekerli ürünlerden uzak durucaz sonrasında düzenli takviyelerimizi kullanacağız ki aynaya baktığımız zaman bizi mutlu edecek bir sonuçla karşılaşım şimdiden hayırlı olsun ekiminiz

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2024, 11:50:15 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Donçrün güzel, iyi bir işçilikle seni memnun edecek sonuç elde edilebilir. Bir sene sonra da 2.seansa duruma göre karar verirsin. Ayrıca yüksek tansiyon hastası olman sorun değil. Ekim öncesi söylemen yeterli, gereken önlemi alırlar

sefa.tml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2024, 12:39:42 »
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İçimdeki şüpheler rahatladı. Ekimden sonraki süreç için farklı bir konu açıp, beraber takip edeceğiz  :)

OnNumero

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2024, 20:43:24 »
uygun bence ama çok iyi bir yerde .forumdaki konuları iyi incele.

sefa.tml

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2024, 22:15:23 »
Çoğu sonuçları inceledim. Uzun süredir forumu takipteyim. AKL nin diğer ekim sonuçlarınıda inceleyerek bu poliklinikte karar kıldım. Tabikide bütçem dahilinde

Facebook Twitter Instagram