Gönderen Konu: Estemylife 11.12.2017 3500 greft hiperbarik tedavili  (Okunma sayısı 5661 defa)

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife 11.12.2017 3500 greft hiperbarik tedavili
« Yanıtla #16 : 17 Mart 2018, 15:51:56 »
Bende hiperbarik tedavisi aldım , faydası şu ki ekilen bölgenin daha hızlı ve fazla oksijenli kanla operasyon bölgesinin iyileşmesini sağlamak böylece ekilen greflerin daha hızlı ve sağlıklı olarak ekim bölgesine entegre olmasını ve fire sayısının az olmasını  sağlıyor , Başka da birşey yok.

bende hiberbarik denen şeyden yaptırdım. tüm denilen şeyleri harfiyen yaptım. hatta ilaçları erken bile kullanmaya başladım ama şuan şok dökülme başladı. şuanki düşüncem kesinlikle hibere mibere 1500tl vermem. forumda da başka ekim yapan kişilerin gördüğüm ekimlerinde hiçbir fark yok

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Mart 2018, 16:44:06 »
Bende hiperbarik tedavisi aldım , faydası şu ki ekilen bölgenin daha hızlı ve fazla oksijenli kanla operasyon bölgesinin iyileşmesini sağlamak böylece ekilen greflerin daha hızlı ve sağlıklı olarak ekim bölgesine entegre olmasını ve fire sayısının az olmasını  sağlıyor , Başka da birşey yok.

bende hiberbarik denen şeyden yaptırdım. tüm denilen şeyleri harfiyen yaptım. hatta ilaçları erken bile kullanmaya başladım ama şuan şok dökülme başladı. şuanki düşüncem kesinlikle hibere mibere 1500tl vermem. forumda da başka ekim yapan kişilerin gördüğüm ekimlerinde hiçbir fark yok
Olay işk üç gün iyileşme sürecini hızlandırmak aksi halde hiperbarik tedavisi almayan ve müthiş olmuş ne ekimler var görüyoruz.Bu arada hiperbarik ve şok dökülmenin bir bağlantısı yok yani hiperbarik şok dökülmeyi engellemiyor zaten öyle bir iddaları da yok.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 18 Mart 2018, 16:47:43 »
Hayırlı olsun sizi takipteyim

canbaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 18 Mart 2018, 21:37:05 »
Bende hiperbarik tedavisi aldım , faydası şu ki ekilen bölgenin daha hızlı ve fazla oksijenli kanla operasyon bölgesinin iyileşmesini sağlamak böylece ekilen greflerin daha hızlı ve sağlıklı olarak ekim bölgesine entegre olmasını ve fire sayısının az olmasını  sağlıyor , Başka da
Hiberbarik 1500 tlmi olmus cok bencede
« Son Düzenleme: 18 Mart 2018, 21:51:06 Gönderen: canbaba »

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 18 Mart 2018, 22:39:52 »

Olay işk üç gün iyileşme sürecini hızlandırmak aksi halde hiperbarik tedavisi almayan ve müthiş olmuş ne ekimler var görüyoruz.Bu arada hiperbarik ve şok dökülmenin bir bağlantısı yok yani hiperbarik şok dökülmeyi engellemiyor zaten öyle bir iddaları da yok.

benim kastim da şok dökülmeyle alakali degil de cabuk toparlanmasi ve koklerin daha hizli tutunmasi ile ilgiliydi. hiberbarik tedavisini sadece hisar yapiyor forumda gordugum başka ekimlerinde aşağı yukari ayni tarihlerde iyilestigini gördüm. o yuzden 1500tl gibi bir rakamij cok oldugunu dusunuyorum bunu belirtmek istedim yoksa yaptirmak isteyen yaptirir. hiberbarik sadece sac icin yaptitilmiyor. benimle beraber gozunden rahatsiz olan birisi vardi ayagi alcili olan da vardi yasli bir teyzede. bir kabine giriyorsunuz basincli bir kabin 2 saat boyunca hortumu ağzınıza dayayip soluk alip veriyorsunuz ben faydasinin olup olmadigini fark edemedim.  yada kimseyi yaniltmayayim fiyat olarak o rakamlar yerine 2.seansa para ayirsaydim daha iyi olurdu diye dusunuyorum.  1500tl mi olmus diye sorulmus 2000tl dediler 1500tl yaptilar forumda 1000tl yaptiran da var. 

Afs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 20 Aralık 2018, 21:04:25 »
1 yıl oldu sonuç

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 20 Aralık 2018, 21:46:32 »
Ben yorum yapınca kızıp küsüyorlar o yüzden pek bişy yazamıyacagım.
Kazak güzelmiş beğendim.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 20 Aralık 2018, 22:13:35 »
Ben yorum yapınca kızıp küsüyorlar o yüzden pek bişy yazamıyacagım.
Kazak güzelmiş beğendim.

Ben yazayım abi senin ellerin yorulmasın. Hocam Sloocer ın dediği gibi kazak güzel ortam güzel telefonunuzun portre modu güzel. Yalnız bunlar instagram vb. görsel temalı oluşumlarda on plana çıkan detaylar, rica etsek ilk sayfada ekim yaptırmadan önce olduğu gibi tepeden ışıklı ortamda bir fotoğraf  koyabilir misiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 21 Aralık 2018, 00:34:50 »
Kardeşim belli sonuç güzel ama allahın aşkına güZel net foruma yakışır bir foto lütfen
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram