Gönderen Konu: Proscar vs propecia  (Okunma sayısı 161 defa)

Alper Tezcan

• Full Member
Ynt: Proscar vs propecia
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2024, 10:20:44 »
Fark yok dostum aynı içerik
  • Ekim Tarihi: 02.07.2024
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Finasterid + biotin + d vitamini

ensklm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2024, 10:37:25 »
Fark yok dostum aynı içerik
Millet biye propecis kullanıyor ki o zaman.Sırf bölmeyle uğraşmamak için mi yani
  • Yaşınız 22

Alper Tezcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2024, 16:11:51 »
Millet biye propecis kullanıyor ki o zaman.Sırf bölmeyle uğraşmamak için mi yani
Bildiğim kadarıyla proscar prostat ilacı olarak geçiyor aynı içeriği daha çok satılsın diye klasik ilaç sanayisi propecia olarak çıkartıp saçlar için satıyor internette ilaçların içeriğinde neler olduğuna dair detaylı bilgi veren sayfalar var karşılaştırabilirsin
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2024, 23:45:43 »

Ben propecia kullanıyorum sadece sorun bölme değil propecia sadece saç için üretiliyor sanmıyorum ikisinin de aynı etkiye sahip olduğunu evet bölme işlemi basit bir şey olarak görülebilir ama doz bakımından şüpheye yer vermek istemiyorum konu saç ise az buçuk geliriniz de varsa bin lira koymaz adama. Nelere para harcamıyoruz en önemli şey saç icin mi parayı esirgeyecem  aylik sigara parası iki bin lirayı geçti bin lira sac icin cok degil
  • Yaşınız 36

Alper Tezcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2024, 10:14:17 »
Ben propecia kullanıyorum sadece sorun bölme değil propecia sadece saç için üretiliyor sanmıyorum ikisinin de aynı etkiye sahip olduğunu evet bölme işlemi basit bir şey olarak görülebilir ama doz bakımından şüpheye yer vermek istemiyorum konu saç ise az buçuk geliriniz de varsa bin lira koymaz adama. Nelere para harcamıyoruz en önemli şey saç icin mi parayı esirgeyecem  aylik sigara parası iki bin lirayı geçti bin lira sac icin cok degil
2 sinin de aynı etkiye sahip olduğuna emin olabilirsin dostum tahmin yürütülmez böyle durumlarda yaz bak internete içeriklerine aynı zamanda 4 e bölünmüş proscar 1.25g finas içeriyor proscarjn etkisi daha fazladır
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram