Gönderen Konu: ANKARA'da Nerede Saç Ektirmeliyim  (Okunma sayısı 544 defa)

Edgar X

• Hero Member
Ynt: ANKARA'da Nerede Saç Ektirmeliyim
« Yanıtla #15 : 14 Ağustos 2024, 22:51:44 »
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Kesinlikle öyle yer seçmek belki de en zor kısmı olabilir diğer kısımları henüz tecrübe edemedim ama yakın zamanda tecrübe edeceğim inşallah. Ben Ankara olarak yazdım ama benim için de sorun değil. Burada ki tecrübeli arkadaşların tavsiyesine göre fizana kadar gidebilirim. Dediğiniz gibi yaşım genç ve belki de bir daha yaptıramayacağım olmuşken en iyisi olsun istiyorum çektiğimiz acılara da değsin. Dediğiniz gibi yaptım o kadar ekerim diyen yerden kaçtım bana da çok sağlıklı gelmedi. Ankara dışı önerdiğiniz yer var mıdır? Şu an için elimde Ankara da Şahin Çelik ve Özgür Koldaş var.

Özgür koldaş boş ver  şahin çelik ise olabilir bakma sen ekip olayına baştaki neyse ekipte odur buna emin ol ama bana kalırsa bütçeyi biraz arttır bekir beke git.

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2024, 08:31:44 »
İstanbul'da orta bütçe için Ahmet Tosun ve Asuman Hair, biraz daha arttırabilirsen Serkan Aygın, daha da çıkabilirim dersen tabii ki de ASMED

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2024, 10:43:46 »
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bütçemi arttırabilirim o sıkıntı değil çünkü ömür boyu etki edecek bir şey bütçe sıkıntısını bir şekilde karşılarım. Ama Bekir Bek çok fazla greft ekmiyormuş öyle söylüyorlar.
Özgür koldaş boş ver  şahin çelik ise olabilir bakma sen ekip olayına baştaki neyse ekipte odur buna emin ol ama bana kalırsa bütçeyi biraz arttır bekir beke git.

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Ağustos 2024, 12:42:48 »
 Hocam bence gittiğin yerde alım ve kanal işlemini kendileri yapacaksa yaptır ekibe yaptıranlardan uzak dur. Ekibi tanımıyorsun etmiyorsun, sonuç kötü olursa ekimini kim yaptığını bile bilmeyeceksin. Özellikle alım işlemi ile kanal açma işlemini kendileri yapıyorsa git yaptır derim onun haricinde tüm bu işlemleri kendisi yapan referansı olan yerlere gitmeni tavsiye ederim

Araştırmacıkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Ağustos 2024, 12:48:44 »
Yukarıda arkadaş çok güzel öneride bulunmuş Ankara’daki merkezleri tanımıyoruz forumdan biliyoruz sadece. İyi sonuçları da var kötü sonuçları da var. Sadece dikkat etmeniz gereken alım kanal işlemini ekip değil yerin sahibi yapsın ki hata oranı düşük olsun. Hatta arttırıyorum bence ekimi de kendisi yapsın. Tabiki yardımcıları da olsun yanında. Tüm tüm işlemin hakimiyeti yapan kişide olsun. O zaman gör bak hata payı oluyor mu. Günde 3-5 hasta alıp ekiplere yaptıran yerlerden kesinlikle uzak durun. Sedasyona gelince de güvendiğin bir yer ise Sedasyon yaptırabilirsin. İğne fobin varsa senin için avantaj olur sedasyon

Mr.Hulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Ağustos 2024, 15:00:20 »
Ankara da alim islemini ve kanal acma islemini yapan en bilindik yer bekir hoca oluyor o zaman. O da 2 gun de yapiyor :(

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 15 Ağustos 2024, 16:53:45 »
Çok ilginç aslında.
Ankara ki en favori merkezlerden Şahin Hoca 1 seansta 5.000-5.500 greft ekiyor ve çok başarılı bulunuyor fiyatı 50,000 TL.
Yine en favori merkezlerden Bekir Hoca 2 seansta yaklaşık 3.500-3.3750 greft ekiyor ve çok başarılı bulunuyor fiyatı yaklaşık 100,000 TL .

Bu saç ekimi işi büyük çelişki. Allah yardımcımız olsun :)

Araştırmacıkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Ağustos 2024, 21:09:39 »
Bu işin matematiği şu aslında donör alanı bozmadan maxsimum kaliteden çıkarılabilecek en iyi sayıyı çıkarıp açılan sık ve yönleri iyi olan kanallara köklere zarar vermeden ekim yapabilmek. Bunu yapabilen bir çok merkez var tabiki ama yapamayan da çok yer var çünkü herkes işine saygı duymuyor veya herkesin bu yönde el becerisi yok. Sonuçta bu iş çok ince ve yetenek gerektiren bir iş. Ve ben açıkçası burada bir çok ismin şişirildiğini düşünüyorum

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Ağustos 2024, 06:02:25 »
Çok ilginç aslında.
Ankara ki en favori merkezlerden Şahin Hoca 1 seansta 5.000-5.500 greft ekiyor ve çok başarılı bulunuyor fiyatı 50,000 TL.
Yine en favori merkezlerden Bekir Hoca 2 seansta yaklaşık 3.500-3.3750 greft ekiyor ve çok başarılı bulunuyor fiyatı yaklaşık 100,000 TL .

Bu saç ekimi işi büyük çelişki. Allah yardımcımız olsun :)

Şahin hoca mikromotor'la alım yapıyor, bu yüzden 5.000 ve üstü grefti tek günde ekebiliyor. Bekir Bek manuel alım yapıyor, bu yüzden 2 gün işlem yapıyor ve totalde ekilen sayı 4.000 pek geçmiyor. 2 gün operasyon olduğunuzu düşünürsek Bekir hocanın fiyatı kesinlikle yüksek değil.

Mr.Hulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 19 Ağustos 2024, 23:23:18 »
Hocam bir yanlışınız olmasın bekir bey de mikro motor ile alım yaptığını yazmış bir çok ektirenler.

En sonunda bekir bey ve şahin bey arasnda kaldım. Açıklık bir tık büyük olması nedeniyle daha çok ekim yapan şahin hocayı mı, yoksa tüm işlemi kendisi yapan ama 3700 kok e kadar ekim yapan bekir hocayı mı tercih etmeli? Kararsızlık kötü :(

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 20 Ağustos 2024, 05:32:20 »
Hocam ben Şahin hocayla görüştüm ben de sizin gibi arada kalmıştım ama şu an için Şahin hocam %60 daha önde gibi duruyor. Yaklaşımı ve bilgilendirmesi hoşuma gitti. Kendisi zaten Bekir hoca konusunda da çok olumlu konuştu. Buradaki tüm yorumları da okumuş zaten aramızda bunun konuşması da geçti. Ben sanırım Şahin hoca tercihi yapacağım ama önümde daha 30 gün gibi bir süre var. Kesin karar vermek için 1 haftalık bir sürem var önümde. Sizde kararınızı bildirirseniz çok sevinirim. Şimdiden hakkımızda hayırlısının olmasını temenni ediyorum.

Hocam bir yanlışınız olmasın bekir bey de mikro motor ile alım yaptığını yazmış bir çok ektirenler.

En sonunda bekir bey ve şahin bey arasnda kaldım. Açıklık bir tık büyük olması nedeniyle daha çok ekim yapan şahin hocayı mı, yoksa tüm işlemi kendisi yapan ama 3700 kok e kadar ekim yapan bekir hocayı mı tercih etmeli? Kararsızlık kötü :(

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 20 Ağustos 2024, 08:08:38 »
Hocam ben Şahin hocayla görüştüm ben de sizin gibi arada kalmıştım ama şu an için Şahin hocam %60 daha önde gibi duruyor. Yaklaşımı ve bilgilendirmesi hoşuma gitti. Kendisi zaten Bekir hoca konusunda da çok olumlu konuştu. Buradaki tüm yorumları da okumuş zaten aramızda bunun konuşması da geçti. Ben sanırım Şahin hoca tercihi yapacağım ama önümde daha 30 gün gibi bir süre var. Kesin karar vermek için 1 haftalık bir sürem var önümde. Sizde kararınızı bildirirseniz çok sevinirim. Şimdiden hakkımızda hayırlısının olmasını temenni ediyorum.

Şahin hoca ekimi kendisi mi yapıyor hocam ? Ekibine mi yaptırıyor bilgin var mı? Ya da hangi aşamalarda bizzat bulunuyor ? Bi de Şahin hoca doktor muydu?

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 20 Ağustos 2024, 09:56:12 »
Şahin hoca ekimi kendisi mi yapıyor hocam ? Ekibine mi yaptırıyor bilgin var mı? Ya da hangi aşamalarda bizzat bulunuyor ? Bi de Şahin hoca doktor muydu?

Şahin Çelik doktor değil bildiğim kadarıyla.Ama  uzun zamandır ekim yapan bir uzman.
Süreçte sadece kanal açımını bizzat kendi yapıyor araştırmalarıma göre.
Greft alımının bir kısmını yine kendisi yapıyor yorumlardan anlaşılan.
Haricinde greft alımının çoğunu Asuman hanım isminde biri yapıyor.
Ekimi ise 2 yada 3 hemşire bayan ve bazen de koordinatör olan Ergin bey yapıyor.
Araştırmalarımın özeti böyle. Eksik varsa düzeltsin arkadaşlar.

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2024, 11:46:38 »
Zaten doktorlar bu işi yapmayı bilmiyor hocam.  Bu işi doğru düzgün yapan bir iki tane doktor anca gösterilir. Bu işi gerçekten harika yapan sağlıkçılar var. Bu sitede yorum yapmaya, gerçekleri söylemeye korkar olduk bunu dediğim için belki eleştirilecem ama gerçek bu. İstediğiniz kadar araştırabilirsiniz.

Bence ekim yaptıracak yere karar verirken kıstasın şu olmalı, ekim aşamalarından alım işlemi ile kanal açma işlemini bizzat yapan biri varsa ve ekim sonuçlarından eminsen ona işleminizi yaptırın. Bekir bek için de aynı şey geçerli Şahin Çelik için de. Biz madem bu isimlere saç ektirmeye gidiyoruz o zaman bu isimler bi zahmet ilgilensin bizle çok mu şey istiyoruz

« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2024, 11:56:26 Gönderen: korayy »

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 20 Ağustos 2024, 13:18:13 »
Evet hocam tam olarak sizin dediğinizi gibi oluyor. Şahin Bey kök alını yapıyormuş ama sadece başlangıç yapıyormuş sonra Asuman Hanıma bırakıyormuş. Asuman hanımın işinde çok iyi olduğunu söyledi kendisi. Buradan önceki iş yerinde de bu şekilde çalışıyormuş Asuman hanım. Kanal açımını Şahin bey yapıyormuş. Ekim’i de orda ki ekip yapıyormuş. Aşağıdaki yoruma da katılıyorum keşke hepsinin birisi yapsa çok daha güvenilir olur ama 6-7 saat boyunca sürekli çalışmayı da kim ister bilemedim.

Şahin Çelik doktor değil bildiğim kadarıyla.Ama  uzun zamandır ekim yapan bir uzman.
Süreçte sadece kanal açımını bizzat kendi yapıyor araştırmalarıma göre.
Greft alımının bir kısmını yine kendisi yapıyor yorumlardan anlaşılan.
Haricinde greft alımının çoğunu Asuman hanım isminde biri yapıyor.
Ekimi ise 2 yada 3 hemşire bayan ve bazen de koordinatör olan Ergin bey yapıyor.
Araştırmalarımın özeti böyle. Eksik varsa düzeltsin arkadaşlar.

Facebook Twitter Instagram