Gönderen Konu: ANKARA'da Nerede Saç Ektirmeliyim  (Okunma sayısı 535 defa)

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ANKARA'da Nerede Saç Ektirmeliyim
« : 12 Ağustos 2024, 03:53:26 »
Merhabalar,

Ankara'da oturuyorum. 29 yaşındayım ve saç dökülmem son 4 senedir çok fazla çoğaldı bu aralar bitti diyebilirim çünkü çok fazla saçım kalmadı artık. Saç ektirmeyi düşünüyorum. İğne fobim var kan aldırmayı aşı vurulmayı sevmeyen birisiyim ama aynaya bakınca kendimi mutlu hissetmek için bu saç ekim acısına dayanmak zorundayım. Öncelikle sizden saç yapım ekim için uygun mudur bunun hakkında bilgi rica edeceğim. Diğeri de konu başlığında yazdığın gibi Ankara'da nerede saç ektirmemi önerirsiniz. İstanbul'da güzel yerler var biliyorum ama Ankara İstanbul arası git gel yapmak çok zor ve uğraştırıcı geliyor. Tabii bir de şeyi sormadan geçmek istemiyorum. Sedasyon ile saç ekimi önerir misiniz daha az acılı olduğu söyleniyor. Fotoğraflarımı aşağıda paylaşıyorum siz değerli üyelerin de yorumlarını ve yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Dr.hair

• Hero Member
Ynt: ANKARA'da Nerede Saç Ektirmeliyim
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2024, 09:59:57 »
Merhaha Ömer  yaşınıza göre dökülmeniz devam edecek . Ama beklemeye gerek yok . 35 lerde 2. Seans da sorunu kapatırsın
  Ön ve vertex kapansın dersen biraz zor . Önden güzel okur ana vertex biraz seyrek kalır gibi .   Bu bana yeter dersen şahin çelik
   Sadece öne ekim yaparım dersen Bekir bek derim
  Şahin  çelik 4700-4800 greft de kadar tek seans da ekiyor . Bekir bek  3500 leri geçtiğini görmedim .
 Sedasyon Anetezi ile ekim yapılabilir .

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2024, 10:32:25 »
Merhaba,

Ankara'da Bekir Bek ve Şahin Çelik ağır basıyor. Şahin Çelik F/P yönünden cazip gibi geliyor.

Fakat daha önce tek ekiple ekim yaparken şimdilerde günde 2 ekiple 2 ekim yapıyormuş Şahin hoca. Artıp kendisi yapmayıp sadece kontrol  amaçlı ekiplerin başında mı duruyor bilmiyorum. Bu bi handikap olabilir mi ? Tecrübeli arkadaşların değerlendirmesi lazım.

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2024, 13:12:28 »
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim Dr.Hair. Ana vertex in de kapanmasını isterim açıkçası o tarafın bu şekilde kalması da canımı sıkar. Ankara da bir çok firma ile görüştüm ama dediğiniz iki firma ile görüşmemiştim. Onlarla da görüşeceğim. Ama Şahin Çelik daha bir mantıklı geldi açıkçası çünkü daha fazla greft ekiyormuş. Dr Özgür Koldaş ı duymuş muydunuz onun hakkında fikirleriniz var mıdır?

Merhaha Ömer  yaşınıza göre dökülmeniz devam edecek . Ama beklemeye gerek yok . 35 lerde 2. Seans da sorunu kapatırsın
  Ön ve vertex kapansın dersen biraz zor . Önden güzel okur ana vertex biraz seyrek kalır gibi .   Bu bana yeter dersen şahin çelik
   Sadece öne ekim yaparım dersen Bekir bek derim
  Şahin  çelik 4700-4800 greft de kadar tek seans da ekiyor . Bekir bek  3500 leri geçtiğini görmedim .
 Sedasyon Anetezi ile ekim yapılabilir .

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2024, 13:20:49 »
Evet gördüğüm kadarıyla dediğiniz isimler ağır basıyor. Ama dediğiniz gibi artık ekibi sadece kontrol amaçlı geziyorsa bu büyük vir handikap olabilir.Bunlarla birlikte Özgür Koldaş ve Hüseyin Örs için de referanslar var. Hüseyin örs iki günde 7500-8000 greft üst üste ekerim diyor. Özgür Koldaş ve Samet bey 4700-5000 arası ekim yapabilirim diyor. Peki buradaki tecrübeli arkadaşlarımızın yorumları nelerdir merakla bekliyorum. Çünkü en geç Ekim sonu kasım başlangıcı gibi ektirmem gerekiyor.

Merhaba,

Ankara'da Bekir Bek ve Şahin Çelik ağır basıyor. Şahin Çelik F/P yönünden cazip gibi geliyor.

Fakat daha önce tek ekiple ekim yaparken şimdilerde günde 2 ekiple 2 ekim yapıyormuş Şahin hoca. Artıp kendisi yapmayıp sadece kontrol  amaçlı ekiplerin başında mı duruyor bilmiyorum. Bu bi handikap olabilir mi ? Tecrübeli arkadaşların değerlendirmesi lazım.

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2024, 02:23:23 »
Ek olarak saçımın diğer hallerini de paylaşayım sizlerle ona göre yorum yapmanız daha sağlıklı olur sanki

Merhabalar,

Ankara'da oturuyorum. 29 yaşındayım ve saç dökülmem son 4 senedir çok fazla çoğaldı bu aralar bitti diyebilirim çünkü çok fazla saçım kalmadı artık. Saç ektirmeyi düşünüyorum. İğne fobim var kan aldırmayı aşı vurulmayı sevmeyen birisiyim ama aynaya bakınca kendimi mutlu hissetmek için bu saç ekim acısına dayanmak zorundayım. Öncelikle sizden saç yapım ekim için uygun mudur bunun hakkında bilgi rica edeceğim. Diğeri de konu başlığında yazdığın gibi Ankara'da nerede saç ektirmemi önerirsiniz. İstanbul'da güzel yerler var biliyorum ama Ankara İstanbul arası git gel yapmak çok zor ve uğraştırıcı geliyor. Tabii bir de şeyi sormadan geçmek istemiyorum. Sedasyon ile saç ekimi önerir misiniz daha az acılı olduğu söyleniyor. Fotoğraflarımı aşağıda paylaşıyorum siz değerli üyelerin de yorumlarını ve yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Mr.Hulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2024, 00:37:07 »
Bende ankarada şahin hocaya saç ektirmeyi düşünüyorum fakat kendisi artık donör bölgeden ilkk alımı başlattıktan sonra başka birine devredip kendisi ara ara gelip kontrol ediyormuş. Sonrasında ise kanal açmaya geliyormuş. Alım yapan kişi ile bir yıldır çalışıyormuş bugüne kadar donör bölgesinde bir sorun olan olmamış. Kendisinin yapmamasi bnde biraz hayal kirikligi yaratti, siz ne dusunuyorsnz?

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2024, 01:04:29 »
Açıkçası bende de sizin gibi bir hayal kırıklığı oldu. Çünkü biz burada Şahin hocaya güvenerek gidiyoruz ve işin başından sonuna kadar yer almayıp sadece kontrole gelecekse beni de tekrar düşünmeye iter. Bir yandan da şöyle düşünüyorum alımı başlatıyor sonrası stabil bir durum ve el çabukluğuyla alakalı bir şey. Bunu yapan kişi işin de iyiyse bir sıkıntı olmayabilir. Devamında ise kanal açımı önemli bir nokta bunu da kendisi yapıyormuş. Açılan kanala göre de yerleştirmek işin önemli bir yeri midir bilemiyorum. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim bu konuda bilgilendirirse bizleri. 1 ay içerisinde ektirmeyi düşünüyorum.
Bende ankarada şahin hocaya saç ektirmeyi düşünüyorum fakat kendisi artık donör bölgeden ilkk alımı başlattıktan sonra başka birine devredip kendisi ara ara gelip kontrol ediyormuş. Sonrasında ise kanal açmaya geliyormuş. Alım yapan kişi ile bir yıldır çalışıyormuş bugüne kadar donör bölgesinde bir sorun olan olmamış. Kendisinin yapmamasi bnde biraz hayal kirikligi yaratti, siz ne dusunuyorsnz?

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2024, 08:55:43 »
Şahin Hocanın bana göre en büyük artısı tecrübesi ve ekim süreçlerindeki evrelerin bir çoğunu bizzat kendisi yapması. Ön çizgi belirleme, kök alma ve kanal açma gibi .Sadece kanala yerleştirmeyi ekibi yapıyor ve kendisi de muhtemelen başlarında duruyordu önceden.
Fakat şimdilerde günde 2 ekim yapılması demek maalesef artık işin fabrikasyona döndüğünü  gösteriyor olabilir ?
İstanbul'daki marka merkezler çoğu fabrikasyon usulünde çalışıyor. Serkan Aygın diye gidiyorsunuz mesela yüzünü bile görmüyorsunuz. Bir çok ekim var aynı gün merkezde. Şahin hocada mı bu yolda ilerliyor?
Son zamanlardaki sık ekim yapılmadığı veya istenen sonuca ulaşamama gibi eleştiriler artmakta. Acaba nedeni bu olabilir mi ?
Bende Şahin Hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum ama halen soru işaretleri gitmiş değil benden.

Mr.Hulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ağustos 2024, 09:22:06 »
@the banker hocam aynen sahin hoca artik sadece kanal aciyor ve kalan tum surecleri kontrol ediyormus. gunde 2 ekim yapilmasi yeni bir durum degil eskiden de bu sekilde calisiyorlarmis. Son 1 senedir kok alimini kendisi yapmiyormus ve cok guvendigi biri yapiyormus. Aslinda forumda son 1 sene de sahin hocaya ekim yaptirmis kisilere sormam gerekir, donor bolgesinde bir sknti yasadilar mi diye? Ben de yakin zamanda yaptirmayi dusunuyorum ama kafamda sadece bu konu soru isareti olarak kaldi

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ağustos 2024, 09:38:00 »
Aynı durumdayız şuan sizinle sn. Mr.Hulk.

Umarım yakın zamanda ekim yaptıran arkadaşlardan ve forumdaki tecrübeli arkadaşlardan yorum gelir.

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ağustos 2024, 11:14:31 »
Evet gördüğüm kadarıyla dediğiniz isimler ağır basıyor. Ama dediğiniz gibi artık ekibi sadece kontrol amaçlı geziyorsa bu büyük vir handikap olabilir.Bunlarla birlikte Özgür Koldaş ve Hüseyin Örs için de referanslar var. Hüseyin örs iki günde 7500-8000 greft üst üste ekerim diyor. Özgür Koldaş ve Samet bey 4700-5000 arası ekim yapabilirim diyor. Peki buradaki tecrübeli arkadaşlarımızın yorumları nelerdir merakla bekliyorum. Çünkü en geç Ekim sonu kasım başlangıcı gibi ektirmem gerekiyor.

Hocam öncelikle kolay gelsin, nerede ekim yaptıracağına karar vermek bu işin en zor kısmı. Bana göre istanbulmuş, izmirmiş antalyaymış, ankaraymış... düşünmen gereken bu değil. Düşünmen gereken nerde ekim yaptırırsam pişman olmam. Ankarada yaptıracaksan benim bildiklerim ve sonucunu beğendiğim HLC, Muttalip Keser, Bekir Bek, Şahin Çelik

7.500-8.000 greft ekerim diyen yerden de direk kaç. Hadi ekti diyelim doku tek seferde o kadar grefti nasıl beslesin? 5.000-5.500 grefti zor besliyor tek seferde doku, kaldı ki 7 binler. Biz sadece tavsiyede bulunuruz ama son noktayı koyacak olan sensin. İyi araştır. Gençsin, donör hırpalanırsa daha çok üzülürsün

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Ağustos 2024, 16:06:07 »
Şahin Hocanın bana göre en büyük artısı tecrübesi ve ekim süreçlerindeki evrelerin bir çoğunu bizzat kendisi yapması. Ön çizgi belirleme, kök alma ve kanal açma gibi .Sadece kanala yerleştirmeyi ekibi yapıyor ve kendisi de muhtemelen başlarında duruyordu önceden.
Fakat şimdilerde günde 2 ekim yapılması demek maalesef artık işin fabrikasyona döndüğünü  gösteriyor olabilir ?
İstanbul'daki marka merkezler çoğu fabrikasyon usulünde çalışıyor. Serkan Aygın diye gidiyorsunuz mesela yüzünü bile görmüyorsunuz. Bir çok ekim var aynı gün merkezde. Şahin hocada mı bu yolda ilerliyor?
Son zamanlardaki sık ekim yapılmadığı veya istenen sonuca ulaşamama gibi eleştiriler artmakta. Acaba nedeni bu olabilir mi ?
Bende Şahin Hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum ama halen soru işaretleri gitmiş değil benden.
  Şahin çelik yıllardır günde 2 hasta alıyor . Eskiden alımı ve kanalı yapıyordu. Sanırım alımı da bırakmış . Sadece kanal açıyor .  Uzun zamandır alımı da başkasını yaptığını okuyorum forumda . Sorun görmedim hiç .

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Ağustos 2024, 22:21:09 »
Ben de sizinle aynı düşünceleri ve endişeleri
paylaşıyorum. Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

Aynı durumdayız şuan sizinle sn. Mr.Hulk.

Umarım yakın zamanda ekim yaptıran arkadaşlardan ve forumdaki tecrübeli arkadaşlardan yorum gelir.

omerbahadirocal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Ağustos 2024, 22:25:40 »
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Kesinlikle öyle yer seçmek belki de en zor kısmı olabilir diğer kısımları henüz tecrübe edemedim ama yakın zamanda tecrübe edeceğim inşallah. Ben Ankara olarak yazdım ama benim için de sorun değil. Burada ki tecrübeli arkadaşların tavsiyesine göre fizana kadar gidebilirim. Dediğiniz gibi yaşım genç ve belki de bir daha yaptıramayacağım olmuşken en iyisi olsun istiyorum çektiğimiz acılara da değsin. Dediğiniz gibi yaptım o kadar ekerim diyen yerden kaçtım bana da çok sağlıklı gelmedi. Ankara dışı önerdiğiniz yer var mıdır? Şu an için elimde Ankara da Şahin Çelik ve Özgür Koldaş var.

Hocam öncelikle kolay gelsin, nerede ekim yaptıracağına karar vermek bu işin en zor kısmı. Bana göre istanbulmuş, izmirmiş antalyaymış, ankaraymış... düşünmen gereken bu değil. Düşünmen gereken nerde ekim yaptırırsam pişman olmam. Ankarada yaptıracaksan benim bildiklerim ve sonucunu beğendiğim HLC, Muttalip Keser, Bekir Bek, Şahin Çelik

7.500-8.000 greft ekerim diyen yerden de direk kaç. Hadi ekti diyelim doku tek seferde o kadar grefti nasıl beslesin? 5.000-5.500 grefti zor besliyor tek seferde doku, kaldı ki 7 binler. Biz sadece tavsiyede bulunuruz ama son noktayı koyacak olan sensin. İyi araştır. Gençsin, donör hırpalanırsa daha çok üzülürsün

Facebook Twitter Instagram