Gönderen Konu: Oral minoxsidil mi topikal minoxsidil mi  (Okunma sayısı 61 defa)

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Oral minoxsidil mi topikal minoxsidil mi
« : 07 Ağustos 2024, 19:37:47 »
Arkadaşlar uc buçuk ay oldu dökülmeyi kontrol altina aldim finasterid ile fakat önler sıkıntılı benim de en cok öndeki seyrekliklerin dolması finasla dolacağıni düşünmüyorum minoxsidil düşünüyorum fakat topikal minoxsidil ile sikintilarim var finasi kullanmak kolay hap seklin zahmetsiz ama minoxsidil sprey seklin sürekli kullanmak gerekiyor oral minoxsidil topikal minoxsidil ile ayni etkiye sahipse onu kullanabilirim redditte kullanlar var Türkiye’de piyasada yok diye biliyorum oral minoxsidil hakkinda ne düşünüyorsunuz kullanmam gerekirse nerden temin edebilirim ama su an beklemedeyim finasla 6 7 ayları deviriyim önlerde bir gelisme olmazsa minoxsidil ya da sac ekimi düşünüyorum ama sac ekimi daha cazip geliyor sizin değerli yorumlariniz nelerdir sadece benim için degil baska insanlar icin de faydalı olur simdiden teşekkür ederim

Mehmetsunnx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Oral minoxsidil mi topikal minoxsidil mi
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2024, 16:36:43 »
Cerrahpaşa nur eczanesinden oral Minoxidil temin edebilirsiniz ne kadar etkili, ne kadar gerçek bilmiyorum

Facebook Twitter Instagram