Gönderen Konu: Ankara Memorial Dr. Erkan Özgün 3500 greft saç ekimi 2. seans / 26.07.2024  (Okunma sayısı 491 defa)

ratkosrb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
valla moralini bozmak istemezdim ama benim şahsi düşüncelerim bunlar özellikle bu kadar saçı olupta aralara ekim yaptırıp düzgün sonuç alanını görmedim ben .sadece bir kaç klinik başarabiliyor bunu .bence seni ekim için reddetmeleri gerekirdi . dediğim gibi şahsi düşüncelerim bunlar yanılıyorda olabilirim ama bu sıklıkta birisi ekim yaptırdığı zaman  aralardan saç çıkacağına inanmıyorum ben.

belki ilk zamanlar kanlanmanın etkisiyle kendi saçların sonradan güçlenebilir ama bir iki sene sonra daha kötü olma ihtimali yüksek. dediğim gibi tedavi ile asıl sonucu ancak alırsın bence.

abi bu arada danimarkada ekim yaptırdığım doktor da ilk ekimde dökülen alanım büyük olduğu için ve alın planlamamı aşağı indirdiğimiz için ilk saç ekiminde istediğin sonucu alamayabilirsin ikinci bir seans gerekebilir demişti ve hatta 1 sene sonrasına randevuda vermişti fakat çok çok pahalı olduğu için geçiştirdim.
  • Ekim Tarihi: 19.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Poseidon Klinikken / Danmark
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 22

ratkosrb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dönör kısmın nasıldı dostum gürmüydü seyrekmiydi.
Tedaviden kastı saç ekim merkezin sana kullanman gereken takviye ilaç listesi verdi mi

abi ilk defa saç ekimi yaptırdığımda donör bölgem tarla gibiyidi  ;D ilk ekimde de 3500 alındığını söylemişti danimarkada doktor. işte bu ikinci seanstada doktor bizzat kendisi 3500 greft alındığını sölyedi enseden kökler alınırken kendisi takip ediyordu hemşireleri, çok ilgilendiler hiç şikayetim yok şahsen. ama demin ki abi başarılı sonuç alamayacağımı söyleyince moralim bozuldu
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 22

twelwe-monkey

• Full Member
Bu iş kişiden kişiye’de değişiyor, ama ekim merkezi çok önemlidir,tanımadığım biri halkında yorum yapmam yanlış olur ama,burada bir çok kişisinin memnun olduğu merkezler vardı keçe onlardan birine tercih etseydin.Çünkü 2. Bir şans yok bu işte
Umarım herşey istediğin gibi olur
  • Yaşınız 27

Dr.hair

• Hero Member
Geçmiş olsun kardeşim . Bende moralini bozmak istemezdim ama acele etmişsin 2. Ekim için . Üstten gayet de güzel duruyor saçların . Daha dökülmenin devam edeceğini düşünürsek biraz daha beklemek iyi olurdu .
  Araştırmalarda doktor olarak aradığın için kısıtlı bir ekim merkezi bulursun .
  https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13974.0

Yukarıda paylaşım yapmış bir arkadaş . Yönleri ve sıklığı çok kötü . İnşallah senin de böyle olmaz .
  Evet moral bozdum ama keşke adı sanı duyulmuş bir yere gitseydin .

ratkosrb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun kardeşim . Bende moralini bozmak istemezdim ama acele etmişsin 2. Ekim için . Üstten gayet de güzel duruyor saçların . Daha dökülmenin devam edeceğini düşünürsek biraz daha beklemek iyi olurdu .
  Araştırmalarda doktor olarak aradığın için kısıtlı bir ekim merkezi bulursun .
  https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13974.0

Yukarıda paylaşım yapmış bir arkadaş . Yönleri ve sıklığı çok kötü . İnşallah senin de böyle olmaz .
  Evet moral bozdum ama keşke adı sanı duyulmuş bir yere gitseydin .

abi ilk saç ekiminden sonra oluşan görüntü böyle tepeden bakılınca ve üç numara saç kestirince. çok rahatsız edici bir görüntü veriyordu. bu fotoğrafı derste arkadaşım çekmişti. benimki neden bu paylaştığın abi gibi olsun ki ? yanlış anlama abi meraktan soruyorum anlayabilmek için.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 22

twelwe-monkey

• Full Member
1. EKİMDEN SONRA'DA GÜZELMİŞ SAÇLARIN, BELKİ 4-5 YIL BEKLEYİP EKİM YAPSAN DAHA İYİ OLURDU,İNŞALLAH OLUMLU SONUÇ ALIRSIN
  • Yaşınız 27

ratkosrb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bugün 14. gün şok dökülme çok hızlı başladı ve tepede ekilen tüm saçları döktü maalesef. bakalım daha yolun başındayım
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 22

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
keşke danimarkada devam etseydin kardeşim çok büyük risk almışsın orda yaptırdığın  ekim çok güzel neticelenmiş.

ratkosrb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
15. gün, doktor tarafından kamera ile ekim bölgesi incelendi ve köklerin başarıyla oturduğu söylendi ve takviye ilaçlarımı aldım. hiçbir problem yaşamadan devam ediyorum. hayırlısı olsun az bir umudum var.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram