Gönderen Konu: 02.08.2024 Lifehair Şahin ÇELİK 2.ekim. 3500 saç +700 sakal =4200 toplam Yaş:34  (Okunma sayısı 1071 defa)

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaşlar . Öncelikle forumda yeni değilim ama uzun zamandır aktif değildim. 2018 de ilk ekimimi Konya da İstanbul Transplus da yaptırdım (2800 greft) genel olarak önlerden memnundum , ektikleri çıktı evet ama zamanla arkalara Ekim yapmadıkları için arkalar açılınca hoş olmayan bir görüntü ortaya çıktı . Bunun böyle olacağını bile bile ektirme kararı aldım 2.ekimi daha sonra yaptırırım diyerek . Ve tercihimi hem Ekim başarı yüzdesi yüksek olan hem de sakal destekli Ekim yapan Şahin Çelik ten yana kullandım.

Kocaeli de ikamet etmeme rağmen (ailem Konya’da ) önce Konya’ya sonra da Ankara’ya Ekim için gittim. Yaklaşık 1000km yol yaptım .inşallah süreçte bi aksilik yaşamazsam memnun kalacağıma eminim Allahın izniyle .Şahin hoca ve ekibiyle alakalı çok konuşulacak şeyler var tabiki ama bu yorumları ileride  yapacağım . Burda sizi çok sıkmak istemiyorum . Ama şunu bilin ilgi alaka ve memnuniyet oranım şimdiden zirvede diyebilirim .

Sizi hemen sırasıyla

2018 öncesi(ilk Ekim öncesi fotoğraflarım )
İlk Ekim fotoğrafları ve saç çıkış süreci
2.ekim öncesi hallerim (2024 Temmuz)
Ve
2.ekim sonraki fotoğraflarımla yorumlara davet ediyorum.

Osmanlı Devletimizin kuruluş yükseliş çöküş  dönemleri gibi oldu 😛

Bu siteyi bizlerin yararına kurup yöneten hintell kardeşime , süreçte yardımlarını esirgemeyecek olan tüm dostlarıma ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Çünkü zamanında çok faydalandım buradan ve Şahin Çelik i de buradan tanıdım en az 100-150 saç Ekim sürecini takip ettim o şekilde karar verdim . Bunu bu siteye bir vefa borcu olarak görüyorum ve ben de sürecimi tüm objektifliğimle paylaşma gereği duydum .

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk Ekim süreci ve ekimden sonraki durumum (2018-2019 sezonu)
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2024, 09:46:45 Gönderen: Karadoğan »

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekimde zirveye ulaştığım 200-250 gün sonrası bir fotoğraf (2019-2020 yılları arası)
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2024, 09:48:11 Gönderen: Karadoğan »

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ve ikinci ekimimden önceki hallerim (sene 2023-2024 )👇👇👇
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2024, 09:48:32 Gönderen: Karadoğan »

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 ağustos 2024  2. Saç ekimi öncesi klinikte çekilmiş fotoğraflar

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2.Ekim günü fotoğrafları (02 Ağustos 2024)

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5 Ağustos pazartesi (ekimin 3.günü bandajlar çıktıktan sonra arka dönor ve sakal dönor

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet sik  bir ekim olmuş ...planlama çok iyiii

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet sik  bir ekim olmuş ...planlama çok iyiii

Teşekkür ederim kardeşim . Tepe açık kalacak bunun farkındayım ama Şahin hoca böyle uygun gördü ben de hak verdim ona . Çünkü sadece vertex 2000-2500 civarı yer zannımca . İleride Allah Kerim artık , sakal mı olur , başka bi yerden mi olur kapatırız belki .😃

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön tarafa 3. haftadan itibaren düşük doz minoxil başlayın bence.

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön tarafa 3. haftadan itibaren düşük doz minoxil başlayın bence.

Düşüncen için teşekkür ederim kardeşim ama minoxil ve finastered tarzı ilaçlar kullanmamak için kendimi Zorlayacağım sanırım . Xpecia daha masum geliyor onu kullanmayı düşünüyorum.

Bi de neden ön tarafa dediniz anlamadım , önümde zaten saç vardı biraz bi de sık Ekim oldu şimdi yeterli olacağını düşünüyorum ben , esas sıkıntı orta ve vertex bölgem aslında .acaba orayı mı kastetmek istediniz ?

Dr.hair

• Hero Member
Ekiminiz hayırlı olsun . Donör ve  özellikle sakaldan alıma bayıldım . 3. Günde birşey kalmamış . Güzel sonuç almanız temennisiyle .
  Açıklığa ve ekilen greft de bakarak sonuç iyi olacaktır

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu merkez forumda donörü en güzel kullanan merkez...

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu merkez forumda donörü en güzel kullanan merkez...

Çok haklısınız evet sakal hiç belli olmuyor bile şuan , diğer taraf da baya toparlamış durumda şuan . İnşallah ekilenler de çıkarsa çok memnun kalacağım

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun . Donör ve  özellikle sakaldan alıma bayıldım . 3. Günde birşey kalmamış . Güzel sonuç almanız temennisiyle .
  Açıklığa ve ekilen greft de bakarak sonuç iyi olacaktır

Çok teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram