Gönderen Konu: İkinci ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 174 defa)

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
İkinci ekim tavsiyesi
« : 03 Ağustos 2024, 17:27:58 »
Merhaba arkadaşlar 2017 yılında ilk ekimimi yaptırdım mevcut saçlarım dökülünce tekrar ekim yaptıracağım sizce nerede ekim yaptırmalıyım. Şu anda yaşım 33 ekim öncesi bir aydır proscar ve 5000 biotin kullanıyorum takviye olarak

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Ynt: İkinci ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2024, 00:22:22 »
@hintell yorum alabilir miyim

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2024, 10:36:26 »
Hocam proscar'a başlaman iyi olmuş. Ekimden sonra da devam edersen güzel olur. Ama tabii yan etki oluşmuyorsa. Genel bir sıklaştırma yapılması lazım senin durumda. Donörü hırpalamayan bir merkez seçmen lazım. Forumda çok fazla seçenek var, senin saç tipine ve açıklığına yakın sonuçları inceleyip karar verebilirsin. Hangi ildesin bilmiyorum ama benim şahsen işçiliğini beğendiğim klinikler ASMED, HLC, Bekir Bek, Ahmet Tosun, Serkan Aygın , Asuman, Sibel Ulusan, Hakan Doğanay, Muttalib Keser. Bu kliniklere bakabilirsin. Bütçe önemli elbette. Hepsinin fiyatı farklı. İnşallah hakkında hayırlısı olur

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2024, 12:51:46 »
Teşekkür ederim hocam asmed ve Serkan aygınla konuştum görüştüm ama karar veremedim forumu takip ediyorum asuman hanımın ekimlerini bu ara beğeniyorum ama henüz net bi görüşüm oluşmadı bursada yaşıyorum şehir farketmez benim için bütçe olarak da zorlayabilirim yani farketmez yeterki iyi olsun

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2024, 00:18:37 »
@ hintel sen nereyi önerirsin acaba

Facebook Twitter Instagram