Gönderen Konu: Pyrilutamide Amazonda Satışa sunulmuş  (Okunma sayısı 326 defa)

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
Pyrilutamide Amazonda Satışa sunulmuş
« : 02 Ağustos 2024, 22:10:54 »
Şuan için tr de satışı yok yakın zamanda gelmesini umuyoruz eğer fos çıkmazsa piyasadaki rekabeti arttıracaktır ve yeni tedavilerin çıkmasına vesile olabilir.
826 DHT Engelleyici Bilimsel Olarak Geçerlidir: 826'nın patentli temel maddesi bir androjen reseptör antagonistidir, 826 hedef dokulardaki DHT'nin androjen reseptörüne bağlanması yoluyla dihidrotestosteron ve androjen reseptörünün etkisini engeller, saç folikül hücrelerinin sağlığını geri kazandırır ve aynı zamanda saç derisinin yağ bezi hiperplazisi ve saç derisinden artan sebum salgısının semptomlarını iyileştirir.
Saç Dökülmesinin Utanç Verici Dönemini Reddedin: Saç dökülmesi tedavisi olan min*xi*dil ile karşılaştırıldığında, koshine biomedica saç uzatma spreyi "yağ kontrolü, saç dökülmesine karşı, kellik karşıtı" odaklıdır ve saç dökülme dönemi yoktur, bu nedenle düzenli kullanırsanız saç büyüme döngünüzü düzenleyebilir, saç köklerinin büyüme süresini uzatabilir ve sağlıklı bir saç döngüsü oluşturabilirsiniz.
%90 Saç Kalınlaşması Sorunu Amerikalı Erkekler ve Kadınlar: Yeniden büyüme spreyi saç dökülmesi sorunlarının %90'ını çözebilir. Saç dökülmesinin nedenleri %90'ı seboreik alopesi, aynı zamanda androgenetik alopesi olarak da bilinir, ilk belirti genellikle kafa derisi yağının salgılanmasında artıştır, daha sonraki erkek belirtisi geri çekilen frontal ve bilateral frontal saç çizgisi, şakaklarda bilateral saç çizgisi gerilemesi, apikal ilerleyici saç dökülmesi, daha sonraki erkek belirtisi saçların yaygın incelmesi ve seyrelmesidir.
Etkili Kullanım Süresi: 3 gün yağ kontrolü, 1-2 hafta saç dökülmesinde azalma, 4-6 hafta yeni saç büyümesi, uzun vadeli düzenli kullanımla daha güçlü kökler ve daha kalın saçlar elde edilebilir.
Kullanım Talimatları: 1. Adım: Dış ambalajı açın ve spreyi şişe gövdesine takın. 2. Adım: Saç dökülme bölgelerini fırçalayın ve solüsyonu açıkta kalan kafa derisine püskürtün. 3. Adım: Günde iki kez, bir kez sabah ve bir kez akşam, her seferinde 1 ml'lik 6-8 püskürtme yeterlidir, kafa derisine 3 dakika masaj yapın. Önlemler: Lütfen kullanmadan önce saçınızı ve kafa derinizi temiz tutun.

Yazmış satıcı
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

İLİZAROV

• Hero Member
Ynt: Pyrilutamide Amazonda Satışa sunulmuş
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2024, 22:37:29 »
Konuyu takip ediyorum ama ilaç fıs çıktı gibi Reddit kullanıcıları deneyimlerini paylaşmışlar ve şöyle bir ayrıntı daha var Kintor firması sahte resimler kullanıyorlarmış neyse yakın zamanda bunu hep birlikte göürcez nasıl olsa ürünün Türkiyede satışa sunulması birkaç yılı bulur.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2024, 22:40:08 »
Şu ürünü kastediyon dimi ? Ürün fıs çıkıcak gibi bir his var içimde ama denemeden bok atmamak gerek.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2024, 22:43:03 »
Bide şöyle bişi var ürünün satış fiyatı,Türkiyedeki  kullanıcıların sürekli satın alınabilecek  bir miktarda  olması gerekiyor,1200-1500 tl arası bir fiyatı olursa yine sıkıntı olur satış yapamaz ve piyasadan çekilmek zorunda kalır.Minox fiyatında olması lazım 500 800 aralığında ki sürekli kullanımı hastalar için makul olsun.Şuan amazonda 60 dolar yanlış görmüyosam

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2024, 23:29:01 »
ürün o evet hocam daha yeni süre vermek gerekiyor ve yan etki profilini incelemek gerek sonuçta dht blocker zaten herifler kozmatik ürün çıkarmış o yüzden beklentim çok yüksek değil minoxa yakın etkisi bile olsa bence iyi birşey

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2024, 00:28:38 »
ürün o evet hocam daha yeni süre vermek gerekiyor ve yan etki profilini incelemek gerek sonuçta dht blocker zaten herifler kozmatik ürün çıkarmış o yüzden beklentim çok yüksek değil minoxa yakın etkisi bile olsa bence iyi birşey
minoxun yanında. Geçmez birisi topikal uyarıcı diğeri dht baskılayıcı mekanizma farklı

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2024, 01:20:23 »
Minoxidilinde dht ile etkileşime girdiğine dair bilimsel bulgular var hocam. Zaten yakın bir etki iyimser bir beklenti karamsar olmak istemiyorum dht nin saç kökündeki tahribatı engelleyebiliyor olsa bile mükemmel benim gözümde.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2024, 01:29:58 »
Fluridille yarışır diyorlar Minox la Finle aşık atıcak kapasitede değil yazmışlar çok büyük Bi beklenti yok bu ilaçla ilgili, ben Reddit yorumlarını baz alarak bunları söylüyorum kendim alıp denemedim yoksa.

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2024, 01:33:41 »
Bakalım en azından alternatif konumuna bile gelse güzel olur piyasanın artık min ve fin tekelinden kurtulması gerek yılan yağı çıkmasında şöyle 1 yıl geçsin bakalım ne duruma gelecek bekleyelim

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2024, 01:38:05 »
Bakalım en azından alternatif konumuna bile gelse güzel olur piyasanın artık min ve fin tekelinden kurtulması gerek yılan yağı çıkmasında şöyle 1 yıl geçsin bakalım ne duruma gelecek bekleyelim
açıkçası bende isterim şöyle kafada kalan sistematik hale geçmeyen Ru58841 gibi bişi ama çok zor gözüküyor

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2024, 16:03:53 »
Yok abi çözümü iğne olacaksınız genlerdeki saç dökülmesi yaratan şeyi tamir-bloke edecek genler tamir olacak çocuğun bile sağlam şekilde doğacak.
Yani iğneyi olan kişi kel biriyse bile nw7 denn nw1 e gelecek
AI GEM

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2024, 16:05:15 »
Yok abi çözümü iğne olacaksınız genlerdeki saç dökülmesi yaratan şeyi tamir-bloke edecek genler tamir olacak çocuğun bile sağlam şekilde doğacak.
Yani iğneyi olan kişi kel biriyse bile nw7 denn nw1 e gelecek
billur mu geçiyosunuz ? Ölen saç folikülü geri nasıl çıksın? Hadi çıktı diyelim çıkanda velus kılı olur asla terminale dönmez.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2024, 16:07:10 »
O saçlar ölmüyor ki öldüğünü kim söyledi translarda bile geri geliyor sen hesap et
AI GEM

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2024, 16:09:37 »
O saçlar ölmüyor ki öldüğünü kim söyledi translarda bile geri geliyor sen hesap et
Kanıt at madem o kadar iddia ettin

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 03 Ağustos 2024, 16:17:12 »
Bir makalede okumuştum saç kökleri ölür ancak genetik olarak baskılanırsa ölü saç folekülünün olduğu reseptörler aktive olabilirmiş.
Daha önce fare ve maymunlarda tamamen kel ölü saç bölgelerinde saç çıkmış hatta kemoterapi gören hastalarda bile ölü noktalardan saç çıkıyor.
Yani tıp dünyası gen konusunda ilerlerse çözüm olabilir gibime geliyor
Evrimsel süreçte herşey mümkün milyonlarca yıl önce deniz canlısı olmamız gerçeği varken
AI GEM

Facebook Twitter Instagram