Gönderen Konu: Asuman Hair - 1 Ağustos 2024 - 4000 Greft - 30 Yaş  (Okunma sayısı 6214 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair - 1 Ağustos 2024 - 4000 Greft - 30 Yaş
« Yanıtla #61 : 24 Ağustos 2024, 14:36:12 »
Donör bölge bir kaç ay sonra daha iyi olur. Saç ekimi gayet güzel olmuş. Önlerde saçta varmış o yüzden baya doğal olacaktır bence.. Hayırlı olsun kardeşim.

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #62 : 24 Ağustos 2024, 15:26:54 »
o kadar'da kötü değil gibi 3. haftaya göre ilerleyen zamanlarda bence daha'da toparlayacak gibi
  • Yaşınız 27

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 24 Ağustos 2024, 15:51:49 »
Biraz toparlamış, ön bölgenizdeki çöküntünün durumu ne peki ?

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 24 Ağustos 2024, 20:48:33 »
Donör bölge bir kaç ay sonra daha iyi olur. Saç ekimi gayet güzel olmuş. Önlerde saçta varmış o yüzden baya doğal olacaktır bence.. Hayırlı olsun kardeşim.

Sağolun hocam, sizin sonucunuz efsane gerçekten inşallah ben de öyle bir sonuç alabilirim süreç kötü başladı ama bakalım nasip  :)

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 24 Ağustos 2024, 20:49:25 »
Biraz toparlamış, ön bölgenizdeki çöküntünün durumu ne peki ?

Ön bölgedeki çöküntüler devam ediyor hocam ama ilk güne göre iyi.

@twelwe-monkey inşallah hocam  :-X

Utku35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 30 Ağustos 2024, 18:11:50 »
Ekim guzel gozukuyor. Kasim ayina ben de randevu aldim asuman hanimdan donor bolgem nasil olur diye ben de endise icindeyim. Donor bolgenin gelisimi icin xpecia b12 takviyeleri ve prozinc plus sampuanla serumunu kullanmami istediler. Donor bolgeside toparlanmis gozukuyor senin hocam

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #67 : 30 Ağustos 2024, 18:47:51 »
Merhabalar hocam süreç nasıl gidiyor,Dönör bölgesi ve çukurlar ne durumda iyileşti mi
  • Yaşınız 27

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 01 Eylül 2024, 20:24:17 »
Arkadaşlar mesajlarınızı 2 gün önce görmüştüm ama 1 ay olmasını bekledim fotoğraf için o yüzden cevap vermedim.
@Utku35
Umarım siz benim yaşadığım sorunları yaşamazsınız şimdiden hayırlı olsun ekiminiz. Tam anlamıyla toparladı denilemez hala alım izleri ve seyreklikler devam ediyor sadece ilk güne göre iyi.

@twelwe-monkey
Hocam çukurlar hala duruyor ilk günlere göre toparladı ama duruyor yani. Ama berber-iş-arkadaş çevresi-spor vs herhangi birisi anlayıp sordu mu? Hayır kimse anlamadı. Sadece ekim bölgem çok kızarık herkes onu soruyor. Fotoğraflarda belli olmuyor kızarıklık çünkü telefon otomatik renk dengesi yapıyor sanırım. Donör bölgesine gelecek olursak ben sürekli kısa kullanacağım bundan sonra çünkü orta uzunlukta belli oluyor. Ya çok kısa kullanacaksınız ya da çok uzun. Çok uzun şu an kullanılamaz çünkü tepede saçlar şok dökülme ile gittiği için kötü bir görüntü oluyor. O yüzden inşallah saçlar çıkana kadar 5-6 ay 1 numara kullanacağım yanları. Sadece son fotoğrafta göreceğiniz üzere donör bölgede sivilce gibi kırmızı noktalar çıktı iltihap mı sivilce mi anlayamadım...

Hem ekim bölgesine hem de donör alana ADVANTAN krem kullanıyorum. Donör bölgeye toplam 30 gün ekim bölgesine 10 gün kullanmam istenildi. Ekim bölgesine deri kalınlığı/sertliği için verdiklerini söylediler. Açıkçası çok fazla kullanmak istemiyorum çünkü kortizonlu bir krem rastgele kafaya sürülmesi çok sağlıklı değil..

1. AY FOTOĞRAFLARI ŞU ŞEKİLDE

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #69 : 01 Eylül 2024, 21:24:36 »
Merhabalar hocam dönör ilk güne göre gayet güzel toparlamış, zaman ile iyileşiyor bölgeler galiba kişiden kişiye değişiyor, kızarıklık 2-3 ay sonra geçiyor çoğu kişide Ekim yapıldığı için anca toparlıyor, bende süreç güzel gidiyor baştaki problemlere nazaran, bence 5 ay sonra çok güzel bir sonuç alacaksınız,

Benimde son 19 günüm heyecan başladı şimdiden, umarımı hepimiz istediğimiz güzel sonuçları alırız.

Birde sizin operasyon günü ekipte kimler vardı hatırlıyor musunuz
  • Yaşınız 27

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 01 Eylül 2024, 22:34:01 »
Merhabalar hocam dönör ilk güne göre gayet güzel toparlamış, zaman ile iyileşiyor bölgeler galiba kişiden kişiye değişiyor, kızarıklık 2-3 ay sonra geçiyor çoğu kişide Ekim yapıldığı için anca toparlıyor, bende süreç güzel gidiyor baştaki problemlere nazaran, bence 5 ay sonra çok güzel bir sonuç alacaksınız,

Benimde son 19 günüm heyecan başladı şimdiden, umarımı hepimiz istediğimiz güzel sonuçları alırız.

Birde sizin operasyon günü ekipte kimler vardı hatırlıyor musunuz

Sağol hocam inşallah. Benim ekimimde Aleyha hanım-Elif hanım ve Asuman hanım vardı. Bir kişi daha vardı benimle birlikte ekim olan onun ekimine Melike hanım ve Enes bey girdi.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #71 : 02 Eylül 2024, 21:55:47 »
Dostum, bende de donör hassasiyeti var. Asuman Hair'in donör alımlarını da diğer bazılarına göre beğenmiyorum.
Ancak senin donör alımına razıyım. Yani, tekrardan söylemek gerekirse donör hassasiyeti olan bir kişi olarak, senin durumunun iyi olduğunu düşünüyorum. Bu kadarına Eyvallah derim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 02 Eylül 2024, 22:51:23 »
donör çok kısa şu an ki görüntü gayet normal :) zamanla sorunsuz şekilde toparlar şok dökülmende devam ediyor bir sorun yok
çöküklük vs göremedim ben ... hayırlısı diyelim  bu arada güzel sonuç gelecek donör de baya kaliteli
Global Moderator

EMP

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 03 Eylül 2024, 09:12:27 »
Hocam sen dua et ekimden önceki saçların sapasağlam kalmış :) o kadar sık görülen bir durum ki ekimden önceki saçların da şok dökülmeye uğraması, hele senin gibi aralara ekim yapılan durumlarda. Ben hafif seyrek saçlı biri olarak ekim yaptırdım ilk 3 ay kelaynak kuşu gibi dolaştım psikolojim mahvoldu hergün lanet ettim keşke ektirmeseydim diye ama 1 sene sonunda sonuç iyi oldu çok şükür

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 03 Eylül 2024, 09:38:41 »
Ekiminiz hayırlı olsun hocam.
Süreciniz iyi başlamamış ama önemli olan sonuç.
Ne süreçler var sonunda kıvanç tatlıtuğun saçları gibi olan.
Umarım sizinkide öyle olur.

Tüm şeffaflıkta forum ve merkezlerle alakalı düşüncelerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram