Gönderen Konu: Asuman Hair - 1 Ağustos 2024 - 4000 Greft - 30 Yaş  (Okunma sayısı 6192 defa)

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair - 1 Ağustos 2024 - 4000 Greft - 30 Yaş
« Yanıtla #75 : 03 Eylül 2024, 15:57:39 »
@Kayser Soze
Teşekkürler dostum, evet donör ilk günlere göre toparladı ancak kısa kullanımda hala alım olduğu belli oluyor. Umarım ilerleyen günlerde biraz daha toparlar.

@Hintell
Hintell hocam çöküklük fotoğraflarda belli olmuyor ancak devam ediyor özellikle elimi sürünce böyle girinti çıkıntılar var. İnşallah söylediğiniz gibi iyi bir sonuç alırım. Genelde tüm berberler donör bölgemdeki saçların baya iyi olduğunu söylerdi ama Asuman hanım çok yorum yapmadı. Şu an endişem çöküntü olan yerlerde çıkışların nasıl olacağı.

@EMP Hocam valla benimkiler de döküldü :D Şu an en sıkıntılı zamanlar hiç estetik durmuyor... Özellikle önde bir tutam kaldı böyle bozkırın ortasında tek başına duran ağaçlar olur ya öyle bir görüntü var :D  Karşıdan baya komik duruyor. Gören herkes senin bir sürü saçın vardı ektirince dökülmüş diyorlar genelde :D

@The Banker Sağol dostum inşallah ben de öyle düşünüyorum. Şu an sabrediyorum süreç kötü ve sancılı başladı ama umarım sonu güzel olur...

ozan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair - 1 Ağustos 2024 - 4000 Greft - 30 Yaş
« Yanıtla #76 : 03 Eylül 2024, 15:58:29 »
*flood

Facebook Twitter Instagram