Gönderen Konu: Vertex bölgesi saç ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 120 defa)

Merih T.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Vertex bölgesi saç ekim tavsiyesi
« : 02 Ağustos 2024, 09:53:35 »
Arkadaşlar merhaba,
Foruma yeni üye oldum. 37 yaşındayım. 7 sene önce Bağcılar'da Medicine hastanesine şakak ve vertex bölgesine bir ekim yaptırmıştım. Vertex bölgesindeki saçlar neredeyse hiç çıkmadı, şakak bölgesinde de yıllar içinde dökülmeler oldu sanırım. Şu anda ekim yaptırmadan önceki halime geri döndüm. Vertex bölgesine çok yoğun bir ekim yaptırmak istiyorum. Sizce iyi bir sonuç alma şansım var mı? Görüşleriniz paylaşmanızı rica ederim. Sizlerden gelecek görüşlere göre kararımı vereceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Vertex bölgesi saç ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2024, 15:38:44 »
Tek ekimle kapanmaz bu alan 2 ekim gerekir.

1 ekim yaptırıp sonra istediğim gibi olmadı deme diye baştan söyliyim
Global Moderator

Merih T.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2024, 16:03:15 »
Hintell Hocam,
Yorumun için çok teşekkür ederim. İki ekim yaptırmayı hiç düşünmemiştim. Peki iki ekim arasında ne kadar zaman olmalı?
Bir de tek ekim için ayıracağım bütçeyi şimdi iki ekim için tekrar güncellemem gerekecek. İyi bir klinikte bedeli ne ise ödeyip tek seferde istediğim sonuca ulaşmayı hedefliyordum.
İki ekim yaptırmam gerekiyorsa fiyatı nispeten daha makul bir klinik bulmalıyım. Serkan Aygın'ı tavsiye eder misiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2024, 16:26:05 »
Şimdi tepe alan elips şeklindedir ve insanın tepe alanında ki saç oranı ön tarafa göre çok daha fazladır saçlar üst üste olmadığı için kapanması çok zordur ve elips şeklinde olduğu için çok geniş bir alandır ama dar gibi görünüyor.

Bunun dışında tepe alanın iyi kapanması da biraz da donör alan da
Saç ekimi ortalaması ilede alakalıdır çoklu grefler fazla olması gerek
Ve kalın telli bir donör gerek. Kapatıcılık bu oranlarla alakalıdır saç ekiminde
Ve tabi iyi bir saç ekimcisi

Serkan aygın doku klinik gayet başarılıdır.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram