Gönderen Konu: Hakan Doğanay revizyon  (Okunma sayısı 742 defa)

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan Doğanay revizyon
« : 01 Ağustos 2024, 19:30:34 »
Daha önce forumda Hakan doğanayın kendi özel sayfasında paylaşım yapmıştım, ekip tarafından sonucu olumsuz bir ekim gerçekleştirilmişti. 24 temmuzda Hakan hoca bu sefer kendi düzeltme ekimi yaptı. Bugün 8. Gün. Kabuk dökümünden sonra daha detaylı fotoğraf atıp süreci paylaşırım. şuanda ilk yaptıkları ekimden bir tane fotoğraf paylaşıyorum, bir de sol şakağımın hatalı ekim ve revizyon ekimi sonrasını. Nasıl düzeltilmiş takdiri sizlere bırakıyorum.
Not olarak şunu ekleyeyim, aynı problem sağ şakağımda da vardı, hoca orda ekim az olduğu için sanırım, buraya ekmiyorum dedi, bende tamam dedim. Söküm yapılan yerlerde ekim gibi durduğu için o gün sol şakağa ekim yapılmadığını farketmedim, bir gün sonra baktığımda sol şakağıma saç ekilmeden öyle bırakıldığını gördüm. Bizzat hocaya telefon açtım sordum, evet ekmedim dedi. Bir saç hele de düzeltme ekiminde böyle bırakılır mı arkadaşlar, bir insan kendisine böyle yapılması için çıkarıp cebinden para öder mi

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay revizyon
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2024, 10:33:16 »
Ekipten ilk ekiminizi kim yapmıştı acaba

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2024, 18:03:20 »
aygül mü aygün mü adı hocam o yaptı.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2024, 16:13:28 Gönderen: always_president »

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2024, 06:00:55 »
Şakaklardaki sorun neydi?. Ters yönde falanmı çıkış oldu?.

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2024, 06:54:30 »
Sol şakağın tamamı ters yön. Sağda da ön hat sık, geri kalan yerlerde seyreklik vardı. Planlamada bunlar düzeltilecekti. Değil düzeltmek, normal saçlarımı dahi sökmüşler. Ve Hakan hoca nasıl olur hala aklım almıyor ama bu duruma hiç müdahale etmemiş. Revizyona gittiğim halimden beter bir vaziyete getirdiler.

counselor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2024, 11:56:46 »
Sol şakağın tamamı ters yön. Sağda da ön hat sık, geri kalan yerlerde seyreklik vardı. Planlamada bunlar düzeltilecekti. Değil düzeltmek, normal saçlarımı dahi sökmüşler. Ve Hakan hoca nasıl olur hala aklım almıyor ama bu duruma hiç müdahale etmemiş. Revizyona gittiğim halimden beter bir vaziyete getirdiler.

Öncesinde planlama vs konuşulmadı mı hocam? Revizyon sonuçta bu hızlıca gel bakalım halledelim işlemi olmamıştır inşallah

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2024, 15:09:15 »
E sağ tarafa ekim yapmadılar mı ? Sol şakağı da düzeltmemişler zaten sıkıntı bunlar değil miydi ben mi anlamıyorum acaba

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2024, 16:12:39 »
Öncesinde planlama vs konuşulmadı mı hocam? Revizyon sonuçta bu hızlıca gel bakalım halledelim işlemi olmamıştır inşallah
Konuşuldu hocam sağ ön hat hafif seyrekleştirilecek, şakaklar tamamen sökülecekti. Bir de yönü çok bariz hatalı olan üç beş greft neyse onlar alınacaktı. Daha sonra seyrek yerleri sıklaştıracaktı hoca. Op. esnasında sağ şakağı ekmeyelim dedi, okey dedim çok açık değildi zaten. Sol şakakla ilgili hiçbir şey konuşmadık. Ekmemiş yani zor olur, yapamam diye mi düşündü bilmiyorum. Plan burda aksadı. Diğer ve büyük aksaklık ise söküm yapan personelin ne hocanın ne benim talebim olmadığı halde sağlam olan daha doğrusu düzgün çıkan (bir kısmı ana saçım) ekimli bölgeyi de sökmüş. Yapılacak hata değil, bunu kimse kabul etmez ama yaptı diyelim, hoca neden müdahale etmedi neden beni bu duruma soktu bilmiyorum. İletişim halindeyiz düzeltecez diyor demesine de bizimki de can bizimki de psikoloji.

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2024, 16:25:55 »
E sağ tarafa ekim yapmadılar mı ? Sol şakağı da düzeltmemişler zaten sıkıntı bunlar değil miydi ben mi anlamıyorum acaba
Hocam anlamaman o kadar normal ki. İnanılır gibi değil çünkü anlattıklarım. Sağa sıklaştırma, şakaklar ve ekstra bir iki küçük düzeltme diye gittik. Söken personel geçen sene ekilen saçlarımın nerdeyse hepsini sökmüş. Utancımdan revizyon sonrası fotoğrafımı ekleyemiyorum ben şuraya. Ön hattı sökmüş sağı sökmüş solu sökmüş. Ben hocayla sadece sıklaştırma ile küçük düzeltmeler yapılacağı için greft sayısını ona göre konuştum. Kafasına göre düzgün saçları dahi sökecek bir çalışanı olmasına ihtimal veremedim. Bir cesaret atacağım revizyon öncesi ve sonrasını.

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2024, 16:43:35 »
Revizyon öncesi fotoğraflar.

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2024, 16:49:01 »
Buda revizyon sonrası kabuklu ve kabuk dökümünden sonra iki fotoğraf.

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2024, 20:59:12 »
Buda revizyon sonrası kabuklu ve kabuk dökümünden sonra iki fotoğraf.

Hocam çıkardıkları hatalı ekilmiş greftleri ne yaptılar?

Sanki bu fotorafınızda sadece hatalı ekilen greftleri sökmüşler.. Ekim yokki ki kabuk sonrasındaki görüntüde oyle

Sizin moralimiz bozuk haklı olarak gerginsinizde.. Net belli sabrınızda tükenmiş.. Ki haklısınız.. Ama ricam bir sakin sorulara cevap verin ben şahsen revizyon fotorafınozda bişey anlamadım... Revizyon günü kafanızın arkasından alım yapıldımi?  Fotoğrafını kouarmısınız

Seven

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2024, 22:03:40 »
Saçların kalın telli kısayken saç ekiminde böyle durması normal. Uzatırsan saçlarını 10 numara olurmuş tabi bazı insanlar ağır takıntılı diyecek bir şey yok
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Ağustos 2024, 00:40:44 »
Saçların kalın telli kısayken saç ekiminde böyle durması normal. Uzatırsan saçlarını 10 numara olurmuş tabi bazı insanlar ağır takıntılı diyecek bir şey yok

Şu yapılanı nasıl normal görebiliyorsun kardeş ? Adam masraf etmiş acı çekmiş bir senesine umut bağlamış sonuç alamamış düzeltme için gitmiş onda da alakasız birşeyler yapıp göndermişler. Saçları uzatınca herkes şekil verir kimse kel kalmaz zaten bi şekilde. Bi de adama ağır takıntılı demişsin hiç olmamış

always_president

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2024, 17:03:22 »
Sevgili kardeşim bu sitede bazı hataları mazur göstermeye çalışan ve hatta kasıtlı yorum yapan insanlar var umarım onlardan biri değilsindir. Fotoğraflarımı siteye koymuşum, revizyona gitmeden böyleydi, bunlar konuşuldu, revizyonda daha kötü yaptılar demişim. Hiç istemem ama beni anlaman için aynısının başına gelmesi mi gerekli. Tuhaf tuhaf konuşuyorsun. Adamlar bana revizyonda boş yere söktükleri saçlarımın izahını yapamadı. Aynısı bu başlığı okuyan insanlarında başına gelebilir gelmesin diye yazıyorum anlıyor musun.

Facebook Twitter Instagram